• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Abdullah Ağar’dan bölgeye ilişkin kritik sözler: Donanma yakın zamanda...

Türkiye’nin Akdeniz’de yeni Navtex ilanı sonrası Oruç Reis bölgeye hareket etti. Yaşanan olay sonrası Yunanistan’da acil durum ilan edilirken bölgede yaşanan son durumu Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar değerlendirdi.

Yeniakit Publisher
2020-08-11 10:59:00 -
Abdullah Ağar’dan bölgeye ilişkin kritik sözler: Donanma yakın zamanda...

Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Doğu Akdeniz ve Ege’de provokasyonlara imz atan Yunanistan’a ilişkin A Haber’de önemli açıklamalar yaptı.

Abdullah Ağar, bölgede Yunanistan’ın klasik olarak Türkiye’yi arkadan vurmaya kalktığını söyledi. Yunanistan’ı Mısır ile yaptığı anlaşmaya benzer faaliyetleri tarihten bu yana hep yaptığını söyleyen Ağar, “Atina, Ankara’nın geleceğini yok edecek bir takım adımlar atmaya başladı” dedi.

Yunanistan’ın Türkiye’ye yönelik tehditvari çıkışlarda bulunduğunu söyleyen Ağar, “Yunanistan, tehditlerden öte başka hiçbir hamle yapamadı” ifadelerini kullandı.

Yunanistan’in İtalya ve Mısır ile farklı stratejiler içeren anlaşmalar yaptığı söyleyen Ağar, hepsinin tutarsızlıklar içerdiğini söyledi.

Türkiye’nin sahada donanmasıyla yakın zamanda bir cevap vereceğini söyleyen Ağar, Yunanistan’ın arkasında Batılı devletlerin olduğunu belirtti.

Ağar, sözlerini ise Yunanistan’ın bedel ödeyeceğini söyleyerek tamamladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kemal

Benim herhangi bir sosyal medyam yok, google hesabım bile yok. E posta olarak yaaniyi kullanıyorum o yüzden tepkimi buradan göstereceğim. Sosyal medya düzenlemesini destekliyorum ama şu ak partili kadınlara çok şaşırdım gerçekten. Başörtülüleri fah*şeye benzeten cumhuriyet yazarı ışıl özgentürke bile tepki göstermediler ama dilipak ben o anlamda demedim dese bile linç girişiminde bulunuyorlar. Niye o kadına linç girişiminde bulunmadınız?? Çünkü bu kişi erkek değil mi, bütün mesele bu, size göre yerini bilmeli bu kişi...
 • Yanıtla

Selman

Yunan kafirinin bu saatten sonra yapacağı en ufak bir yanlışında, ilk etapta on iki adalar ile birlikte burnumuzun dibindeki diğer adalardan olan meis, sisam, sakız ve midilli derhal fethedilip, yeniden islam ve türk toprağı kılınmalıdır. Hemen akabinde de fethedilen bu adalara türk vatandaşı yapılan/yapılacak olan suriyeli müslüman kardeşlerimizin yanısıra ege denizinde yunan zulmüne maruz kalan/kalmış tüm mülteciler yerleştirilmeli, ayrıca her bir adaya Tsk'ya bağlı olan Öso grupları, asayiş/güvenlik bağlamında konuşlandırılmak suretiyle buraların bundan böyle Türkiye'ye ait özel statülü "sancak vilayetleri" oldukları hususu tüm dünyaya ilan edilmelidir. Fethedilen adalardaki yunan halkı da, cizyelerini ödemek ve yeni nizama isyan etmemek şartıyla oldukları yerde barış içinde kalabilirler. Şayet Yunanistan denen bu adi maşa ve arkasındaki cümle efendisi, bu durumu kabullenmeyerek daha da azgınlaşıp Türkiye'ye yönelik saldırılarına devam ederlerse, bu defa başta Girit olmak üzere Ege'deki bütün adalar, en ufak bir kaya parçacığı şeklindeki adacıklar dahil, külliyen fethedilmelidir. Böylelikle Ege ve Doğu Akdeniz sorunu, kökünden ve ebediyen çözülür biiznillah. Hayr olur insa Allah. La havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbünAllah ve niğmel vekil....
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23