• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

ABD'de ilginç olay! Belediye başkanı eşini partide bastı

ABD'de koronavirüs tedbirlerini ihlal eden gruba baskın yapan güvenlik güçleri, talimatı veren belediye başkanının eşini de parti de yakaladı.

Yeniakit Publisher
2020-04-08 15:02:00 -
ABD'de ilginç olay! Belediye başkanı eşini partide bastı

ali tarafından hayata geçirilen 'karantina' kuralına uymayan vatandaşları uyarmak amacıyla geçen cuma günü bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Brant Walker, "Bunlar oldukça kritik zamanlar, size evlerinizde kalmanız için yalvarıyorum. Anne-babalar lütfen çocuklarınızı evde tutun. Bunu yapmak sağlınız için hayati önemde" şeklinde çağrıda bulundu. İşi sıkı tutan Walker, karantina kurallarını uygulamak konusunda polise de talimat verdi ve kuralları ihlal edenleri tutuklama konusunda yetkilendirdi.

 Belediye başkanı talimat verdi

ABD'nin Illinois eyaletine bağlı Alton şehrinde bir grubun, bir araya gelerek parti verdikleri ihbarı alındı. Gelen ihbar üzerine şehrin Belediye Başkanı Brant Walker, polise mekana baskın yapması talimatını verdi.

Mekanı basan polis, corona virüse karşı alınan önlemleri umursamadan eğlenen kişiler arasında Belediye Başkanı'nın karısı Shannon'un olduğunu görünce kendisine haber verdi.

Belediye Başkanı polise, kesinlikle karısına farklı bir muameleme bulunmamaları ve diğer insanlara yapılan işlemlerin aynısının karısına da uygulanması talimatını verdi.

Belediye Başkanı yaptığı açıklamda, böyle zor bir süreçte eğlenen kişilerin arasında kendi eşinin olmasından dolayı çok utandığını dile getirerek bundan dolayı tüm şehir halkından özür diledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet Soylu

Ve başkanın bundan haberi olmadığını sanıyorsunuz değil mi?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı