• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

2 ilde anlamlı gece: Kudüs tehlikede!

Genç nesillere kutsal mekanların bilincini kazandırmak için yaptığı çeşitli faaliyetlerle adını duyuran (Mukaddes Mekânları Tanıtma ve Kültür Derneği) Burak Derneği, İstanbul ve Isparta'da birer gün arayla Kudüs Gecesi düzenleyecek. Program düzenlenecek illerin, STK'larının da destek vereceği her iki geceye Kudüs eski müftüsü Şeyh İkrime Sabri'de katılacak...

2019-11-29 18:07:00 - 2019-11-29 18:18:48
2 ilde anlamlı gece: Kudüs tehlikede!

Burak Derneği, ümmetin en büyük ayıplarının birinde olan Mescid-i Aksa'nın esaretine yönelik İstanbul ve Isparta'da bir dizi program düzenleyecek.

İlk program İstanbul'da

İstanbul'da düzenlenecek olan program bu akşam saat 19:00'da Eyüp Sultan Kültür Ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Programda Kudüs Eski Müftüsü Şeyh İkrime Sabri ve eğitimci-yazar Nihat Morgül konuşmacı olarak katılırken, birbirinden güzel eserlerle Grup Genç’in yorumlarının yer alacağı programı Ahmet Hakan Karagül sunacak. Programda genel olarak 'Kudüs'ün içinde bulunduğu tehlikeye vurgu yapılacak.

Programın ikinci ayağı Isparta'da

Burak Derneği şemsiyesi altında 'Kudüs Tehlikede' başlığı altında yarın akşam saat 19:30'da Isparta Süleyman Demirel Kongre Merkezi'nde de bir program düzenleyecek. ısparta'da ki bir çok STK'nın destek verdiği ve organize paydaşı olduğu programda Kudüs Eski Müftüsü Şeyh İkrime Sabri ile Kudüs Mihmandarı ve Habervakti.com'un Genel Koordinatörü Bülent Deniz konuşmalar yaparak Kudüs'le ilgili açıklamalarda bulunacaklar. Grup Yürüyüş'ün de sahne alacağı programda Kudüs ezgileri seslendirilecek. Ve her iki program sonunda KUDÜS GEZİSİ çekilişi yapılarak nasipli katılımcılar Kudüs'e ücretsiz götürülecek.

Kaynak: Habervakti.com 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İMAM

Ne Kudüsü? Kudüs mü kaldı? Mescid-i Aksâ bile elden gitmek üzre. Bakmayın siz atıp tutanlara. hiçbir şey yapmıyorlar, yapmayacaklar. sadece milletin gazını alma amaçlı konuşuyorlar, İsrail de bildiğini yapmaya devam ediyor. Siz hiç yalana tepki vermez misiniz? "İsraili yok edeceğiz" diye esip gürleyen kağıt arslanları daha tanımadınız mı?
 • Yanıtla

imamkilla

sen kendini ne sanıyosun hadsiz herif islamı böldürtmem burası müslüman bir ülke inanmıyosan saygı duy bu halk 15 demmus ta gereken cevabı verdi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı