• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Uyanış Büyük Selçuklu oyuncusunun yeni dizisi belli oldu!

2021-07-21 12:44:16
Uyanış Büyük Selçuklu oyuncusunun yeni dizisi belli oldu!

Bilindiği üzere TRT ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezon finaliyle ekranlara veda etti.

#1
Foto - Yeni sezonda geriye gidilerek Sultan Alparslan döneminin anlatılacağı belirtilirken dizideki neredeyse tüm oyuncu kadrosu değişti.

Yeni sezonda geriye gidilerek Sultan Alparslan döneminin anlatılacağı belirtilirken dizideki neredeyse tüm oyuncu kadrosu değişti.

#2
Foto - Dizide eski isimlerden sadece Mehmet Özgür'ün yeni sezonda projeye devam edeceği açıklandı.

Dizide eski isimlerden sadece Mehmet Özgür'ün yeni sezonda projeye devam edeceği açıklandı.

#3
Foto - Öte yandan dizinin Sultan Alparslan dönemi için role uygun olan kişinin Barış Arduç olduğu ve Alparslan karakterini Arduç'un oynayacağı açıklandı.

Öte yandan dizinin Sultan Alparslan dönemi için role uygun olan kişinin Barış Arduç olduğu ve Alparslan karakterini Arduç'un oynayacağı açıklandı.

#4
Foto - Uyanış'ın yapımcısı yeni sezon için büyük transferlerin sinyalini vermesinin ardından flaş bir ismi daha diziye kattıklarını duyurdu.

Uyanış'ın yapımcısı yeni sezon için büyük transferlerin sinyalini vermesinin ardından flaş bir ismi daha diziye kattıklarını duyurdu.

#5
Foto - Bu isim Kuruluş Osman'nın başrolü Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen oldu.

Bu isim Kuruluş Osman'nın başrolü Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen oldu.

#6
Foto - Diğer yandan Uyanış Büyük Selçuklu'daki görevinin sona ermesinin ardından yeni bir rojeye imza atan isimlerden biri de Cemal Toktaş oldu.

Diğer yandan Uyanış Büyük Selçuklu'daki görevinin sona ermesinin ardından yeni bir rojeye imza atan isimlerden biri de Cemal Toktaş oldu.

#7
Foto - En son TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu isimli dönem dizisinde İmam Gazali karakteri ile yeniden ekranlara dönüş yapan oyuncu, yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yalancı dizisiyle anlaştı.

En son TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu isimli dönem dizisinde İmam Gazali karakteri ile yeniden ekranlara dönüş yapan oyuncu, yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yalancı dizisiyle anlaştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23