• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
FOX TV’de Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim'de çirkin olay! Annesi yaşındaki kadını…

2021-09-17 15:39:49
FOX TV’de Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim'de çirkin olay! Annesi yaşındaki kadını…

Reytinglerde zirveye oynamak isteyen FOX TV’nin ahlaksız dizileri devam ederken, bir programı gündeme damga vurdu. Yasak Elma gibi yapımlarla toplumun ahlak yapısını bozan FOX TV, rezil programları da yayınlamaya devam ediyor.

#1
Foto - FOX TV'de yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasında çirkin bir olay yaşandı. Yarışmada Yeşim isimli satış sorumlusu Kadir Ezildi başta olmak üzere diğer yarışmacıları da şoklardan şoklara sürükledi. Yeşim yarışmada bir ilke imza atıp evinden annesi yaşındaki yarışmacıyı kovdu.

FOX TV'de yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasında çirkin bir olay yaşandı. Yarışmada Yeşim isimli satış sorumlusu Kadir Ezildi başta olmak üzere diğer yarışmacıları da şoklardan şoklara sürükledi. Yeşim yarışmada bir ilke imza atıp evinden annesi yaşındaki yarışmacıyı kovdu.

#2
Foto - Yarışmacılar arasında yer alan Yeşim Çelik ilk günden arıza çıkaracağının sinyallerini verdi. Rakiplerine yönelik yersiz eleştirileri, haksız puanlamaları ve memnuniyetsiz halleri ile dikkatleri çekti. Yeşim Çelik'in rencide eden memnuniyetsiz hallerinden 2. gün yarışmacısı Sevim Canikoğlu'nu da nasibini aldı. Yeşim Çelik, yarışmacılar arasındaki en yaşlı isim olan 52 yaşındaki Zeynep Hoşgör'ün evine de 3. gün konuk oldu. Zeynep hanımın diğer yarışmacılar tarafından temiz bulunan evine 'pis' diyen Yeşim Çelik, yaptığı yemeklerinin hiç birini de beğenmedi.

Yarışmacılar arasında yer alan Yeşim Çelik ilk günden arıza çıkaracağının sinyallerini verdi. Rakiplerine yönelik yersiz eleştirileri, haksız puanlamaları ve memnuniyetsiz halleri ile dikkatleri çekti. Yeşim Çelik'in rencide eden memnuniyetsiz hallerinden 2. gün yarışmacısı Sevim Canikoğlu'nu da nasibini aldı. Yeşim Çelik, yarışmacılar arasındaki en yaşlı isim olan 52 yaşındaki Zeynep Hoşgör'ün evine de 3. gün konuk oldu. Zeynep hanımın diğer yarışmacılar tarafından temiz bulunan evine 'pis' diyen Yeşim Çelik, yaptığı yemeklerinin hiç birini de beğenmedi.

#3
Foto - Kimsenin temizliğini beğenmeyen, mutfaktaki maharetlere burun kıvıran Yeşim Çelik'in günü gelince herkes meraktaydı. Buna programın sunucusu Kadir Ezildi de dahildi. Ancak Yeşim Çelik ilk dakikadan açıklar vermeye başladı. Evi söylediği kadar temiz çıkmadı. Kadir Ezildi kalorifer peteklerinde, yarışmacılar ise çamaşır makinasının altında, banyoda kir buldu.

Kimsenin temizliğini beğenmeyen, mutfaktaki maharetlere burun kıvıran Yeşim Çelik'in günü gelince herkes meraktaydı. Buna programın sunucusu Kadir Ezildi de dahildi. Ancak Yeşim Çelik ilk dakikadan açıklar vermeye başladı. Evi söylediği kadar temiz çıkmadı. Kadir Ezildi kalorifer peteklerinde, yarışmacılar ise çamaşır makinasının altında, banyoda kir buldu.

#4
Foto - Programın bir süre sonra devamında Yeşim Çelik salona döndüğünde doğrudan Zeynep Hanım'a yöneldi. 'Oturduğun o koltuk pis, kalk git burdan' dedi. Zeynep hanım önce söylenenleri anlayamadı. Ancak Yeşim Çelik devamını getirdi

Programın bir süre sonra devamında Yeşim Çelik salona döndüğünde doğrudan Zeynep Hanım'a yöneldi. 'Oturduğun o koltuk pis, kalk git burdan' dedi. Zeynep hanım önce söylenenleri anlayamadı. Ancak Yeşim Çelik devamını getirdi "Benim evime pis diyemezsin o koltukta pis. Kalkın o koltuktan. İstemiyorum kalkın. Adaletsiz biri benim misafirim olamaz. Çıkın gidin' diyerek yarışmacıyı kovdu. Kadir Ezildi, yaşananlar karşısında Zeynep Hanım'ı 'haklısınız' deyip evden gönderdi. Diğer yarışmacılar da tepki gösterip Yeşim Hanımın evini terketti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23