• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
ATV’nin bomba dizisine Uyanış Büyük Selçuklu’dan geliyor! Yer yerinden oynayacak

2021-08-02 15:32:10
ATV’nin bomba dizisine Uyanış Büyük Selçuklu’dan geliyor! Yer yerinden oynayacak

ATV’de Kuruluş Osman’dan sonra yeni bir proje daha bomba gibi geliyor. Bozdağ Film’in projesi olan Destan dizisi şimdiden merakları üzerine çekmiş durumda.

#1
Foto - Destan dizisiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Güçlü bir prodüksiyon ile gelecek olan dizinin Eylül ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

Destan dizisiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Güçlü bir prodüksiyon ile gelecek olan dizinin Eylül ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

#2
Foto - Destan dizisi ile anlaşan Ebru Şahin, ilk olarak, “Sekizinci yüzyılda geçen bir dönem dizisi. Hazırlıklara başladık şu an. Eğitim aşamalarımız var. Ağustos gibi çekime başlamayı düşünüyoruz. Güzel bir sezona başlayacağız.” açıklamasında bulundu.

Destan dizisi ile anlaşan Ebru Şahin, ilk olarak, “Sekizinci yüzyılda geçen bir dönem dizisi. Hazırlıklara başladık şu an. Eğitim aşamalarımız var. Ağustos gibi çekime başlamayı düşünüyoruz. Güzel bir sezona başlayacağız.” açıklamasında bulundu.

#3
Foto - Edip Tepeli ile başrolü paylaşacak olan Ebru Şahin, Kazak ekip Nomand’dan dövüş, at binme, kılıç kullanma gibi eğitimler alacak.

Edip Tepeli ile başrolü paylaşacak olan Ebru Şahin, Kazak ekip Nomand’dan dövüş, at binme, kılıç kullanma gibi eğitimler alacak.

#4
Foto - Bozdağ Film’in ATV için çekeceği Destan dizisinin cast çalışmaları sürüyor. Emir Khalilzadeh’in yöneteceği dizide Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrol olacağı bildirildi.

Bozdağ Film’in ATV için çekeceği Destan dizisinin cast çalışmaları sürüyor. Emir Khalilzadeh’in yöneteceği dizide Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrol olacağı bildirildi.

#5
Foto - Gazeteci Birsen Altuntaş diziyle ilgili sosyal medyada bir ayrıntıya yer verdi.

Gazeteci Birsen Altuntaş diziyle ilgili sosyal medyada bir ayrıntıya yer verdi.

#6
Foto - İşte o ayrıntılar: Kaan Çakır, Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar’ın da rol alacağı dizide Akkız’ın (Ebru Şahin) beraber kardeş gibi büyüdüğü Sırma karakterine ise güzel oyuncu Buse Meral hayat verecek. Merakla beklenen dönem dizisi için görüşülen oyuncular arasında Elif Doğan da var.

İşte o ayrıntılar: Kaan Çakır, Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar’ın da rol alacağı dizide Akkız’ın (Ebru Şahin) beraber kardeş gibi büyüdüğü Sırma karakterine ise güzel oyuncu Buse Meral hayat verecek. Merakla beklenen dönem dizisi için görüşülen oyuncular arasında Elif Doğan da var.

#7
Foto - Buse Meral’in daha önce TRT’nin izlenme rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu da oynadığı biliniyor. Meral dizide Mah Melek Hatun karakterini oynuyordu.

Buse Meral’in daha önce TRT’nin izlenme rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu da oynadığı biliniyor. Meral dizide Mah Melek Hatun karakterini oynuyordu.

#8
Foto - Destan konusu ne? Adı ilk önce Akkız Destanı olarak açıklanan, daha sonra Destan olarak değiştirilen dizi Türklerin İslamiyet'i kabul etmesinden daha önceki 9. yüzyılda geçen hikayede bir genç kız ile bir hanın oğlunun aşkını anlatacak. Dizinin senaryosu ise daha önce Sen Anlat Karadeniz ve Sefirin Kızı dizilerin hikayesine imzasını atan Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından kaleme alınacak.

Destan konusu ne? Adı ilk önce Akkız Destanı olarak açıklanan, daha sonra Destan olarak değiştirilen dizi Türklerin İslamiyet'i kabul etmesinden daha önceki 9. yüzyılda geçen hikayede bir genç kız ile bir hanın oğlunun aşkını anlatacak. Dizinin senaryosu ise daha önce Sen Anlat Karadeniz ve Sefirin Kızı dizilerin hikayesine imzasını atan Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından kaleme alınacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23