• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Not defterimden

15 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Cemali bey

GÜCÜNÜZ VARSA KIZILCIK ŞERBETI GİBİ DİZİZİLERİN YAYINDAN KALDIRILMASI HUSUSUNDA LÜTFEN KULLANIN MİLLET EROTİK SAHNE İÇEREN BU DİZİ ILE ZEHİRLENİYOR.
 • 2 Ay Önce

Çare

Bu tür yayınları siyasi otoriteyle durdurmak kalıcı çare değildir. Kalıcı çare, insanları bilinçlendirerek bu tür yayınları izlemez hale getirmektir. Alıcısı olmayan mal zayidir...

Yunusca

Bir Ben vardır bende benden içeri. İnsandaki galip isim bu olsa gerek...
 • 2 Ay Önce

Bence

Latif Erdoğan’ın yazdığı Şeytanın Gülen Yüzü kitabı güncellenerek tekrar tekrar yayınlanmalı ve okunmalıdır. Dıştan anlatımlarla FETÖ nün anlaşılması imkansızdır.
 • 2 Ay Önce

Kızılelma

Terbiyede tasavvufi tecrübeden istifade şarttır. Heyhat ki mürşit kahtı yaşıyoruz.
 • 2 Ay Önce

Hikmet Yılmaz

Fethullah Gülen fitnesini Türkiye Cumhuriyetinde ilk önce rahmetli Kamer Genç TBMM'de yırtınırcasına anlatırken sinsi eller gülerek dalga geçtiler. Latif bey o zaman niçin rahatsızlık duymamış ?..
 • 2 Ay Önce

Güneş balçıkla sıvanmaz

Bırakın bu bayat FETÖ hokkabazlıklarını. L. Erdoğan güneş gibidir. Üflemekle sönmez. Alem uyurken fitneyi teşhis eden adam gibi adamdır.

Hikmet yılmaza

Kamer genç ile Latif Erdoğan’ın fetö karşıtlığı arasında Doğu Batı arası fark var. Kamer, fetö de vehmettiği islamın düşmanıydı. Latif Erdoğan ise fetö de gördüğü islam dışı davranışların karşısında onurlu bir duruş sergiledi.

HAKPEREST

o hoo! cahil herif, l. erdogan fetullahçilarin icinde her daim, sebataistlerin ajaniymiş. aynen kamo gibi

ADSIZ

TÜRKLER NE KADAR GÜÇLÜ OLURSA İSLAMDA O KADAR GÜÇLÜ OLUR ALPASLAN TÜRKEŞ
 • 2 Ay Önce

Nahit sazoglu

Ülkemizde ekonomik gelişmeler ancak demiryollarıyla olacaktır denizciligimizi devlet politikası yapmaliyiz tarım ve hayvancılıkimizi geliştirmeliyiz mesleki eğitim merkezi kurmaliyiz körfez ülkeleri ile bağlantı kurmaliyiz petrol şirketleri otomotiv şirketleri otobüs şirketleri lastik şirketleri cumhuriyet kurulduğundan bugüne kadar demiryollarini engellemişlerdir cevrecidir yük ve yolcu taşımacılığında acilen demiryollarına geçmeliyiz her ilimize hızli tren yapmaliyiz raylı sistemler geliştirmeliyiz gizli dünya devleti BM NATO IMf dünya Bankası UNESCO İsrail'e çalışmaktadır rockfeller Rothschildler Yahudilerin lobisi siyonizmdir kökleri dışarda olan zararlı yapilar lions rotary kulüpleri mason locaları acilen İçişleri bakanlığı tarafından kapatilmali siyon protokolleri devam ediyor
 • 2 Ay Önce

Filozof

Çok boyutlu, özgün bir yazı. Latif Erdoğan’ın not defterinden daha çok istifade etmek isteriz.
 • 2 Ay Önce

Muhkem iman ve muhlis bir kalp işte Latif Erdoğan

Latif Erdoğan, büyük fitneyi (F.G.) herkesten önce keşfeden mühim manevi bir kaşif ve sünnet i seniyye üzerine yürüyen bir pir-i fanidir. Elhamdülillah.
 • 2 Ay Önce

Terbiye şekilleri

"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.” "Nisa/34﴿ Allah’ın, (iki cinse) birbirinden farklı özellik ve lütuflar bahşetmesi ve mallarından harcama yapmaları sebebiyle erkekler kadınların yöneticisi ve koruyucusudurlar. Sâliha kadınlar Allah’a itaatkârdır; Allah’ın korumasına uygun olarak, kimsenin görmediği durumlarda da kendilerini korurlar. (Evlilik hukukuna) baş kaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve onları dövün. Eğer size itaat ederlerse artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür."
 • 2 Ay Önce

Terbiye şekilleri yorumcusuna

Kuran terbiyesi yüzlerce alt başlıkta toplanabilecek külli bir terbiye usulüdür. Onu tek bir ayete tahsis, bana göre şeytanca bir düşüncedir.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23