• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ah ah bu ülkede savcı olsa ..!

112 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

İbrahim Atalay

Ali Bey, Türkiye'de ciddi ADALET KURUMU YOK. CHP'nin Devlet anlayışı da bu. En zengin partinin CHP olduğunu, özellikle gayri menkul yönünden CHP'den daha varlıklı bir siyasi kuruluş yoktur. 
 • 3 Ay Önce

Kul

Ne kurum ne İmamoğlu yeniden refah.
 • 3 Ay Önce

bir

Özgür özel avrupa lgbt dernekleri ile antlaşma imzalamış tüm chpkk belediyelerine gönderilmiş Şubat sonu 1 Martta okudum gazetelerde özgür özel gay çok afedersiniz lezbiyen haklarını korumakmış görevleri bu gidişle Fatih Erbakan da solculara yalakalık yapmak için karısını boşayıp kendisine erkek eş alıp bu şekil de de destek verebilir,ya da kızına kız damat oğluna oğlan gelin alabilir nasıl destek olacağını şaşırdı çünkü Necmettin Erbakan Hocamızı hapse mahkum ettirmeye çalışanlar ile kabul edemiyorum tüm Dünya'ya İslamiyet'i en güzel şekilde uygulanmasını öğretti evladına bu kadar kişiden bir kişi dahi ikna edemiyor çip mi takıldı Babasını geçmişini düşünmüyor ecdadını NİYE tehlikeye atıyor değer mi ahiret ebedi paraya değer mi hiç Gazze'li Filistin'li Kardeşlerimizden ders almamış onlar CENNET kuşları Necmettin Erbakan'da Gazzeli Kardeşlerimiz gibi dindar Temiz ruhuna Fatiha Selavat fatih erbakan ayrı farklı Allah'ım daha iyisini bilendir

Okur

Editöre, sayfanızda hergün 30 manşet haberden 5i petrol dogalgaz çıktı, 5i iha siha kaan vs, 5i chpyi suçlama, 5i farklı, 5i de emekliye zam geldi haberi. Sayenizde abone olduğumuz akiti terk ettik baktıkça gülüyoruz. Böyle oluyormuş demekki iktidar yakınlığı. Bir zamanların cumhuriyeti oldunuz. Yazık yazık yazık.....
 • 3 Ay Önce

Ne Fatih ne Eniştesi

Seçmendeki vicdan, feraset, basiret, zühd ve takva yegane reçetesi.
 • 3 Ay Önce

Smmm

Gun olur ddvran doner.o savcilar da
 • 3 Ay Önce

Veli

İBB çoktan kayyum atanacak duruma geldi de hükümetin pasifliğinden yapılmıyor..
 • 3 Ay Önce

Emlakçı

Ben ve meslektaşlarım kıs kıs gülüyoruz. Her birimizin Her gün yaşadığı sıradan bir olaydır bu ve hiçbirimiz bugüne kadar hiçbir emlak alıcısı ya da satıcının buna itiraz ettiğini görmedik. Satıcı Her zaman, (istisnasız hepsi) fazla vergi ödememek için değerin kağıt üstünde daha düşük gösterilmesini ister. Hiçbir alıcı da buna karşı çıkmaz. Zaten çoktan pazarlık yapılmış, bu şartla satıcı ikna edilmiş. Alıcının hedefi bir an önce mülkü satın almak. Usulen imzanın atılacağı odaya girmeden bunu her ikisine de tekrar hatırlatırız ve imzalar atılır. Çıkınca da dışarıda bir yerde genellikle araba içinde ya da bir kafede fark parası ödenir. Sizler hanginiz bunu yapmadınız? Hanginiz mülkünüzü satarken gerçek değerini yazıp vergisini ona göre ödediniz? Ben size söyleyeyim. Hiçbiriniz. Bu yasal mıdır? Değildir. Suç mudur? Evet suçtur. Ancak 80 milyon insanın işlediği bir suçtur. Yok ben vergisini devlete tam olarak ödeyeceğim diyen tek kişi yoktur. Elinizi vicdanınıza koyun. Bütün iş adamları, holding sahipleri, şirketler hep vergiyi düşürmek için çabalmaz mi? Kim vergisini tam olarak ödüyor? Komik olan şu. Bu emlak alım satimında görevli memurlar da bunu bilir ve ses çıkarmaz. Çünkü belgesi, kanıtı yoktur.
 • 3 Ay Önce

Bıktık

Sözün bittiği, aklın durduğu, basiretin baglandıgı yerdeyiz .
 • 3 Ay Önce

Aday kukla olursa olacağı bu

Erdoğanın kabinesi tam kadro sahada, Erdoğan sahaya inmek istemiyor galiba
 • 3 Ay Önce

Aday kukla olursa olscagı bu ya cevap

Ne yazdıysan bide açıklada bizde bilelim

Yandı gülüm keten helva

YRP urfada gövde gösterisi yapıyor, fatih erbakan hararetli konuşuyor, meydan hınca hınç dolu
 • 3 Ay Önce

Yeniden RefH

Adam urfada tulum çıkarttı

Köroğlu

Milli ve yerli görüşçüler yarın zeytinburnunda buluşalım..
 • 3 Ay Önce

Geredeli

Kemalis nefer diyorki Ekrem zeki bir adamdır Kemalis nefer sana katılıyorum Adamları balya balya kaynağı belli olmayan paraları sayıyorlar ZEKİ OLDUĞU BALYALARDAN ANLAŞILIYOR.
 • 3 Ay Önce

Zeki

Olmasalar o kadar balyayı sayamazlar..

Muhsin MENDERES

KALEMİNİZE SAĞLIK üstad. Malesef bunlar ülke yönetmeye talip bizim milletimizde celladına aşık olur gibi bunlara ilgi gösteriyor. Verseniz bakkal işletemezler bakkal neymiş ülke yöneteceklermiş hadi ordan.
 • 3 Ay Önce

Mervan

Ortada Bi suç olmadığı için savcılar harekete geçmiyor olabilir mi karahasan emin ol sıkıntılı Bi durum olsa her ilde savcılar harekete geçerdi mesela bende şunu merak ediyorum altınok bu kadar malın kirasını elden mi alıyor vergisi veriliyor mu babası bu kadar malı nasıl elde etti
 • 3 Ay Önce

Tamam da

Ah ah bu ülkede savcı olsa ..! demiş Ali bey, haklı demiş savcı olsa 17/25'te sahte belgelerle gözaltı yapılırken, şimdi gerçek belgelerle savcılar rüşvetçilerin dumanını artırırdı.. ama yok Ali bey yok
 • 3 Ay Önce

Hikmet

Deprem cok güzel bir yazı olmuş,bu yazını İstanbul'un her yeri sokak meydan durak çarşı hatta her evin kapısına asilmali. Hatta ve hatta Kurumun seçim silogani olmalı. Bu
 • 3 Ay Önce

Refahın başındaki!

Bildiğim kadarıyla İstanbul'da yaşıyorsunuz ailecek .Vekil olduktan donra Ankara'ya taşınmış olabilirsiniz.Fakat gene de İstanbul'da akrabalarıniz vardir ve canları AZRAİLİNİZ olacak zillet adayına emanet olacak(desteginizle seçilirse),orada yaşayan ve o adayı destekleyenler de.Koyun kasabın bıçağını yaliyormus,idamlık da celadina aşık oluyormus.Ey İstanbullu ZİLLET ADAYİ AZRAİLİNİZ OLABİLİR! İYİ DÜŞÜNÜN VE ONA GÖRE KARARINIZI VERİN!!! HALA GEÇ DEĞİLDİR .

Doğukan

Ali efendi, memleketimizde kangrene dönüşmüş bir yaramız var:ADALET Doğru söylersiniz eğer bu memlekette savcılar olmuş olsaydı ve bağımsız olsalardı rüşvette suç üstü olanlar şu an cezaevinde olmaları lazımdı... 
 • 3 Ay Önce

OLURDU

doğukan İLK BAŞTA ORDA SEYİSİN OĞLU KIZI DÖRT BAKANI OLURDU

Mehmet

Bu ülke adaletin işlediği bir ülke olsaydı, bu işin içinde olan siyasetçilerin hepsinin siyasi kariyeri biterdi ve vergi dairesi bütün zararını sorumlulardan geri alırdı.
 • 3 Ay Önce

Vatansever dürüst babayiğit savcılar başımızın tacıdır

CHP'ye il binası satan Braka Rıza : binanın gerçek satış fiyatının belgeye yazılmasını istemediğini kendi ifadesinde belirtmiş ve karşısındaki ifade alan sayın savcıları " aptal" yerine koyarcasına bunu suç olduğunu "bilmiyordum " numarası çekiyor... Canan Kaftancıoğlu da bunun tam aksini...binanın gerçek fiyatının yazılırsa geçmişe dönük 5 yıllık rant vergisinden kaçmak için yazılmasını bina sahibi nin istemediğini söylüyor...
 • 3 Ay Önce

Cavit

Öyle savcı kaldıysa başımızın üzerine..

hamit

Yerden göğe kadar haklisin Ali bey.Bunların arkalarını dayadıkları fetöcü savcılar bugün bu soruşturmaları yapıyor olsalardı, değil Ekrem imamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Canan kaftancıoğlu, bunların yedi sülalesi içeri alınmıştı. 
 • 3 Ay Önce

Ercan

Bu ülkede savcı olsa yalan belgelerle Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış bakanlıktan anında indirilirken, ekrem imamoğlu gerçek belgeler ortada ikin, bir saniye başkanlık görevinde duramazdı.. 
 • 3 Ay Önce

Sıradan vatandaş

Birini daha vardı unutmuşsun.Hayırlı vatan evladı zarrab vardı onu da ben ekleyeyim bari.

EKREM İMAMOĞLU

HELE ŞÜKÜR DÜN BENİ YAZMAYINCA GÜCENMİŞTİM NEYSE BUGÜN BEN YARIN YRP ERBAKANI YAZARSIN SIRAYLA DÖNÜŞÜMLÜ.BALYA BALYA AVRO ÇIKMIŞSA ÇIKMIŞ NE OLMUŞ YANİ.. SİZ DE RÜŞVET ALIN, SİZİN DE OLSUN
 • 3 Ay Önce

Mehmet Ay .

Aah Haci, ben şu an amerikadayım. millettin sadakalarını, zekatlarını toplayıp buraya gledik. hayatımızı sürdürüyoruz. Sizin ordan bizim bu tatlı hayatımızı görenler de, 'bari Bosna'da bir okul yaptıralım'" diye bir işadamından para istemişlerdi. Hemen o parayı götürüp verdik. heqertesi günü de, 'işte ayakkabı kutularında paralar diye operasyonu çektik.. 17/25 aralikta böyle darbe yaptık. hemen savcılarımız da harekete geçti.. şimdi hükümete laf sayan Ersan şen, kutudaki paranın bulunduğu evdeki müdürün avukatlığını yaptı.. amacımız o müdür de değil, kutu da değlidi. amacımız Erdoğan'ı devirmekti. ama başaramadık. Tüüüh. 
 • 3 Ay Önce

Şeytanın uşakları

Bu halk sizi tanıdı ve bir daha size kanmayacak ve sizler de bu dünyada rezillik(daha çok taban,tavandakiler de sefa içinde,bunu bilin fetoslar) ,ahirette de CEHENNEM ODUNU olacaksınız .

İhsan y.

Bu işleri en iyi siz bilirsiniz hacıcavcav imam hatip okulu yaptırmak için ayakkabı kutularında saklanan dövizleri (ak parti ile direkt ilgisi yoktu ama, bizim gibi ismi iyilik olanlar bile kötülük üzerine kurgulanmışlardı, akpartiye yamamışlardı. Çünkü pensilvanya öyle emediyordu. Şimdi pensilvanyaa sorsak, amerikada nasıl aşayabiliyorsunuz diye. Ayakakbı kutusundaki dövizin bin katı yolsuzlukla orda yaşadıklarını anlatacaklar. ama nafile.)  hayırsever iş adamlarını unutmadık hepiniz aynısınız hepinizin Allah katında hesap verecek yetiniz yok ne anlatıyorsun ama senin derdin İBB Başkanı kurum olsun da büyük abiden aferin alayım. Bizim derdimiz de Fetullah Gülen'den aferin alalım.. 
 • 3 Ay Önce

Yorum

Chp denen parti götürürse işte böyle götürür, paralardan kuleler yapar, ahmaklar da üç maymunu oynar!
 • 3 Ay Önce

Batılezici

DİKTi bey, ABD'deki Türk bayrağının dalgalandığı bir Türk eseri, gururu seni neden rahatsız ediyor. Asıl seni rahatsız edenin ülkeye taş üstüne taş koyamayan ülkenin, milletin kaynaklarını algı için (yani yalan, yanlışla milleti kandırmak için), kendi ikbali için harcayanlardan olması gerekmiyor mu?

DİKTİ

yorum SENİNKİDE ABD 30 KATLI GÖKDELEN DİKTİ

Orhan İnan

Maalesef üzüntü verici işler oluyor. Yanlış olanı izah etmek de mümkün olmuyor. CHP gürültü patırtı ile bu işin üzerini örtmeye çalışıyor. Buna izin verilmemeli. Bu güne kadar korunmuş olanlar artık hesap vermeli. İktidara 22 yıldır destek veren millet bunu bekliyor.
 • 3 Ay Önce

Unuttunuz, ama unutmayın

Devlet aklı herşeyi kaydediyor, gün gelir suçluyu, suçluyu koruyanı, izah etmeye çalışanı devlet hesaba çeker

Yaptığını suç saymayan zihniyet yapmadıklarını da( Ekrem ) işten sayar öyle

“Aziz Nesin’in dediği gibi. Değerli arkadaşlar, gayri meşru ve yasa dışı yollarla ortaya sunulan görüntülerle ilgili ilk ifadeye çağrılan ben olsaydım ifade vermeyi reddederdim diyerek ifadeye başladım.” hâlbuki aziz nesinin hayat felsefesine göre gayrı meşru olan hiçbir şey yoktur aslında...tersinden anlaşılmasını söyleyim: hayatta herşey meşrudur...ama gelin görün ki suçu bile yılan gömleğinden sıyrılır gibi ortada babasız çocuk gibi bırakıp çıkmak böyle bir şey...oysa ofisin sahibi oranın kameralı olması sebebiyle tercih edildiğini...
 • 3 Ay Önce

Mehmet

Uğur Mumcu ülkenin durumunu yıllar öncesinden ne kadar güzel özetlemiş; banka soyarken kar maskesi ülkeyi soyarken Atatürk maskesi!
 • 3 Ay Önce

HÜSEYİN

SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU BEY! EVET, ÇOK HAKLISINIZ. BU PARA OLAYI,AYDINLATILMALI. BÜTÜN SAVCILAR, HAREKETE GEÇMELİ. AMA,BEN TAHMİN EDİYORUM 01.04.2024'DE DAHA ÇOK KASET(PARA)GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA YAYILACAK. YENİ GELECEK,BELEDİYE YÖNETİMLERİ, BELEDİYELER'İN KASALAR'DA NE KADAR PARA OLDUĞUNU AÇIKLAMALILAR. TABİ KASALAR BOŞ DEYİLSE. BUNLAR SADECE GÖRDÜKLERİMİZ. YA GÖRMEDİKLERİMİZ?. ANÇAK BU MESELEYİ SİZİN GİBİ YAZARLAR. (GAZETE'DEN)VATANDAŞ'A ULAŞTIRIR. BİZLER'DE ÖĞRENİRİZ.GERÇEĞİ. BENİM RİCAM,HALKIMIZ GÖZÜNÜ AÇMALI. HIRSIZLARAMI,YOKSA LİYAKAT'Lİ VE DÜRÜST KİŞİLERE'Mİ YÖNETİM, TESLİM EDİLMELİ???. SAYGILAR, KOLAY GELSİN.
 • 3 Ay Önce

Csn

Icisleri bakani dört yildan beri su meshur el koyduklari IBB dosyalari inceliyorlar

Deprem

Ey İstanbullu! Caniniza susadiysaniz,ölmek istiyorsanız zillet adayına oy verebilirsiniz.Kurum ise 650 bin konut yapacağız,istanbulluyu depremden,ölümden korumak için diyor .Hiçbir iş ypmayan,vaatlerini tutmayan,tembel,asalak ,üstelik PKK partisiyle işbirliği yapan zillet adayını İDEOLOJİ uğruna seciyorsaniz,KARAR SİZİNDİR İdeoloji uğruna;hizmetten yoksun olmak,lağım kokusuna maruz kalmak,üstelik DEPREMDE ÖLMEK, ÖLÜMÜ GÖZE ALMAK pek akıllıca bir şey değil .İstabul,Ankara ve İzmir gibi kültür ve eğitimli,memur kentleri bu tür pisliklere layık değildir,pisi pisine olmeye de bırakılamazlar.Zillet ittifakı adayini destekleseniz,yanınızda KEFENİNİZİ,DEPREM NALZEMESİ OLAN YARDİM KUTULARINI DA TASİYİN,UNUTMATİN!!! AKIL EN BUYUK SERMAYEDİR,AKLETMEZ MİSİNİZ!!!
 • 3 Ay Önce

Hadi len

Hırsız doyuracak para kalmadı artık , yallah, başka kapıya

Çağdaş ..

Evet defalarca yaptığı inşaatın önündeki belediye arsasını, binanın bahçesi gibi gösteren ekrem imamoğluna mı, yoksa TOKİ vasıtası ile onbinlerce evi yapıp hak sahiplerine teslim eden Murat kurum'a mı oy verelim. Rant rant deyip, sonra da balya balya avrolaı ibb spor klübü çantasında taşıtanlara mı oy verelim.

ilk kez de olsa haklisiniz

haklisiniz Ali Bey, Sinan Ates davasina savci bulamiyorlar
 • 3 Ay Önce

Geredeli

Yeniden fesat partisi ikinci Bunak TEMEL Oartiye Feto kırıntıları hakim kukla bir Genel başkan Amaçları Erdoğan'a çelme takmak onların vatan sevgisi Ayasofya sevgisi kukla başkan Fatih in babasına yapılanlardan hiç haberi yok CHP ye Deme ve din düşmanlarına çalışan bir kukla Fatih.
 • 3 Ay Önce

Kürtçü DEM Siyonist FETÖ nün emeline hizmet ediyorsan

Bunun neresi milli Neresi milli görüş. Nesi ahlak Neyi iman
 • 3 Ay Önce

Kaybedenlerin acısını temaşa etmek

Kazanmanın sevincine ortak olmaktan evladır (Kul Fatih)
 • 3 Ay Önce

İbrahim Alkılıç

Ben şimdi adliyeye, adalet bakanına sallasam benim yazımı koymayacaksiniz.  Reis Tayyib bey parti'yi kurarken ve her seçimde değil elimi bedenimi taşın altına koydum. Sadece 2024 seçiminde maalesef hasta ve yaşlı olduğum için bir yardımda bulunanadim teşkilatta ki arkadaşlarıma. Yani her bir bakanin seçilmesinde benim emeğim, alinterim, yorgunluğum... var. O bakanların üzerinde hakkım var. Ama onların bende hakkı yok. Hakkımı helal etmiyorum desem mahşerde sıkıntıya düşerler. Ayy, sayın bakanım lütfen..! Bunu isteyen söylesin ama ben söylemem. Arkadaşlar Selam ve dua ile kalınız.
 • 3 Ay Önce

Ahlak yoksa yolsuzluk vardır

Biz gelirsek yol yaparız
 • 3 Ay Önce

Neslihan

Bu para sayanlar gerizekalı bence.
 • 3 Ay Önce

Yetti be

Emekli bitti Ali bey.
 • 3 Ay Önce

Müderris Tabib

Savcı Eyüp Akbulut'un başına neler geldi haberiniz var mı?
 • 3 Ay Önce

okuur

Ali bey. Banka promosyonu helal mi?
 • 3 Ay Önce

Okuur a cevap

Sorduguna göre sana çok lazım bakma helaline haramına yut gitsin nokta

Ne yaparsanız yapın ne yazarsanız yazın Ekrem İmamoğlu başkan seçilecek

Ali bey epey bir zamandır İmamoğlu üzerine yazıyorsunuz ama nafile.İstanbulda ya CHP ye ya da Zafer partisine oy verecektir. CHP içinde sıkıntılı insanlar olsa da CHP bu ülkeyi kuran partidir. 6 ok cumhuriyetin mayasıdır. Bu ülke Atatürk ün çizdiği yolda hedeflerine ulaşmak için tekrar yola koyulacaktır.
 • 3 Ay Önce

Gece

Bir tarafın açıkta kalmış..

Gerdeli

CHP li Ortağınız Demli Sırrı Sakık ne dedi Mustafa Kemelin askerleriyiz diye slogan atan gençlere Özgür ne diyor biz sıkışınca Atatürk'ün arkasına saklaniyoruz.Pkk nin uzantısının ayağının altına kırmızı halıyi kim serdi Demin kongrelerinde Türk bayrağı Atatürk posteri bulunmaz İstiklal marşı söylenmez .Amarikanin kurduğu katil Ermeni örgütü PKK nin uzantısı Demle ittifak yap biz Atatürkçü yüz Yalan söyleme Sahtekar adam.

Başkasında dürüstlük arayıp dürüstlükten uzak olmak

O satan şahıs vergi kaçırmak için gerçek ederin alış veriş sırasında kayda geçmesini istememiş...41-43 son rakam...24-25 milyon yazılmasını istemiş...canan Kaftancıoğlu parti alım satımıda vergi ödeme diye birşey olmayacağını söyledim reddettim diyor ama resmi belgede 24 olduğu bütün haberlerde söyleniyor...adam alış veriş sırasında geçmişe dönük 5 yıllık vergi ödemesi gerekeceği için yazılmasını istemediğini de söylemiş olmalı ki canan kendi açısından öyle bir cümle kullanmış ... şimdi zurnanın zırt yerine geldik...genel başkanları o vakit Kılıçdaroğlu... Devletin kendi görevlilerini bile vergi kaçırmak la suçlarken... Canan Kaftancıoğlu ve CHP'nin neden böyle vergi kaçırmalı bir işe imza attığı... böyle vergi kaçıran birine müsade ettiğini merak ediyoruz?
 • 3 Ay Önce

Kemalist nefer e cevap

Anladık iyi doyuruyolar sizi hiç kimse kimseyi böyle hatalarına ragmen can sipere ne savunmaz yavv biz müslümanız kişi sevdiyi ile beraberdir seni inşallah yanından ayırmaz şimdiki belediye başkanın mutlu olun inşaallah

Bu yorumun kesinlikle yayınlanmasını istiyorum

Kemalist Nefer diye bana cevap yazan tarihçi akademisyen: chpil binası alımından bahsediyoruz...sen bize aileden zengin olup ( o aile nasıl zengin oldu ona da bakmak lâzım) hedefi külliye olan ekremden bahsediyorsun...ben dürüstlük putu kesilen Kılıçdaroğlu ve canan koftancıoğlunun vergi kaçırdığını ağzıyla itiraf eden birinden neden koskoca CHP'nin il binasını alır? onu soruyorum... İstanbul'da bina mı kalmadı alacak?...başka bina yok muydu? yâda hayır ben asla vergi kaçırılmasına müsade etmem diyip karşıdaki vergi kaçırmak isteyen kişiyi de dürüstlüğe teşvik edemez miydi?...hani muhalefetteyken dürüstlük dersi verenler bunlar başkaları değil... iktidarı yolsuzlukla suçlayanlar onu diyorum...bu arada ekremin sakallı türbanlı dağıtım elemanı ile ilgili habere " Smmm" rumuzlu yorumu senin yaptığını da anlamış bulunuyorum...benden kaçmaz... Ekremin zekâsı kendini anca idare ediyor...kusura bakma seninle aynı görüşte değilim

Kemalist Nefer

Cunku sartlarina uymazsaniz mal sahibi emlakini satmiyor. Bu yontemi en az % 90 oranda kullaniyor ve toplum bunu benimsemis ve nromallesmis artik ve ustelik siz de biliyorsunuz!Zaten aileden cok zengin olan ve Kulliye'yi hedefleyen birinin boyle bir sey yapmasi icin salak olmasi gerekir ki takiyyeci oldugu icin biz sevmesek ve kerhen destekliyor olsak da Ekrem zeki bir adam.

Kocasolak

İyi bir savcı…. İyi savcı çok da o savcıya SAHİP ÇIKACAK siyasi irade de şart. Adalet, tek bir savcının tesis edeceği seviyede bir ülke OLMADIĞIMIZI sen herkesten daha çok iyi biliyorsun. CHP tarih boyunca hangi suçtan SIYRILMADI da bundan sıyrılmasın? 22 yıldır hangi suçunun cezasını verebildihükümetimiz? Tek başına anayasayı değiştirecek kadar milletvekili dahi verdik geçmişte millet olarak, daha ne yapalım. Şimdi, adalet tecelli edecek mi!?!
 • 3 Ay Önce

okur

Çok iyi bir savcı vardı zırhlı araba bile verilmişti... Sonra ne oldu FETÖ cüymüş ve kaçıvermiş... Çünkü onun gerçek yüzünü, erdoğan gördü vce tepesine bindi.. Şimdi onu cıa, alman istihbaratı koruyor.. biz de cıanın koruduğu adamın devirmeye çalışıtğı erdoanı devirmek için çabalıyoruz..

2721

Evet bir bankanın müdürünün evindeki ayakkabı kutularını 32 tekmil medya yazıyordu. O adamın ak partide bir görevi de yoktu.. şimdi üç tane gazete, balya balya avroları yazabiliyor.

can

SAVCIDA VAR HAKİMDE VAR 
 • 3 Ay Önce

Can a cevap

Madem hiç suç duyurusunda bulunanı gördünmü yaz da bizde bilelim komu ak parti olunca cümbür cemaat yazıp çizip gösteriyodunuz şimdi nerdeler

Uğur

Maalesef bence CHP ve Zillet seçmeninin gözü bunlardan dolayı pek açılmaz. Çünkü Zilletçilerin hemen hepsi makarna ve şarap için yine oylarını verir. Hemen hepsi aksine derler: "Sevimli Ekrem başkana ve diğer CHP ileri gelenlerine ahalinin hakkını şirin şirin çalmak yakışıyor, nasıl ki serbest cinsellik ve taciz ve tecavüz de yakışıyorsa. Hem belki bizi de bu çalıntı mallardan ve serbest cinsellik ve cinsel tacizlerden bir gün faydalandırırlar. Oh." Şuna gelince ki neden savcılar daha sert ve kararlı hareket etmiyor, bu ürkekliğin ve görev kaçaklığının en büyük teşvikçisi maalesef bizzat Reis'tir ve dolayısıyla ayrıca İbrahim K. ve Hakan F. ve dördüncü sıradaki Fahrettin A'dır. Bizzat Reis'in dilinden bu dörtlü 2023 seçimleri sürecinde ve hemen sonrasında açıkça ilan ettiler ki kendileri ülkeyi kendi oyverenleri yerine ülkenin her (kodaman) kesimiyle beraber yönetecektir, yani aslında Ekrem'i fonladıkça fonlayan CHP'li kapitalistler gibi Zilletçi ve Zillet işbirlikçisi yolsuz zenginlerle beraber, yoksa CHP'ye dava açacak kahraman mümin savcılarla değil. CHP'ye dava açacak olan, kendilerine taraftar olan kahraman mümin savcılara ise "romantik devrimcileeer, tatlısu mücahidleriii, f*** youuu" diye sövüp saydılar. Bir de Zillet elebaşıları ile Cumhur ileri gelenleri arasında net bir "centilmenlik (!?) anlaşması" var. Bakın, o serbest-cinsel dolandırıcı banker karı Seçil bir Ak Partili yerel zenginin ahlakdışı dostu çıktı, üstelik anladığıma göre o sıra ki karı Fatih Terim'in avukatıyla da nişanlıymış. Ama Zilletçi basın bunu kullanmadı. Sadece İsmail Saymaz çok az değindi. Demek ki besbelli anlaşmışlar ki birbirlerinin ahlaksızlıklarını kapatacaklar! Aman ne centilmenlik, ne centilmenlik... SAKIN HA yanlış anlamayın. Bu asla YRP'ye destek değildir. Ekremis Reklamidis'i öven YRP de aynıdır, hatta beterdir. Ülkeyi yıkmaya kararlı Zillet ittifakının kendisi yerine yine bütün yanlışlarına rağmen Cumhur İttifakı'na oy vermeliyiz. Ama ondan sonra 2028'e kadar ve en geç 2033'e kadar bütün siyasi partiler ve elebaşıları elimine veya emekli edilerek ülkeyi müminler tamamen devralmalı ve parlamentolu, sahte-demokratik, yolsuz soyguncu laikçi kapitalist burjuvazi egemenliği ortadan kaldırılmalı.
 • 3 Ay Önce

Yorum a cevap

Gülmekten katılıyomuşsun niye aynayamı baktın baktıysa dogru şimdi istediyin kadar gülebilirsin nokta

Yorum

İlk defa sana gülmekten katılıyorum

Uğur

Yorum adıyla cevap yazan cahil şaşkın, ben konuyu gayet güzel açıkladım. Biraz Kur'an okusan bilirsin ki oradaki mümin ve münafık ve kalbinde bir hastalık olan kavramlarına göre konuşuyorum. Müminler yerine bile bile küffarı yakın kimse edinenler ya münafıktır ya kalplerinde bir hastalık vardır. Ayrıca ben de tevazu için eskiden kendime "acemi akademisyen" diyordum, ama kendi yaşı büyük doçent hocamın şahitliğiyle ben acemi akademisyen filan değilim, kendi alanımdaki 65 yaşındaki profesörlerden daha yüksek akademik kavrayışa sahibim. O yüzden ve daha fazlasından ötürü bana bir dahaki sefere acemi akademisyen değil, "akademisyenlerin beyi, Trakyalılar ve Dakyalıların doğal lideri, Rumilerin (yani Rumelililer ve Anadolulular ve Avrupalıların) gönüllerdeki gerçek kaysarı, kalbimizdeki ulu hünkârımız Uğur Beyefendi hazretleri" diyebilirsin.

Yorum

Peki mümin olmayan kim ölçü ne dün cumhur ittifakında olup bugün ittifakta olmayanlar mı? Ozaman müminliğin ölçüsü cumhur ittifakı mı oluyor. Sapla samanı karıştırmışsın acemi akademisyen

Yavuz

DEVŞİRME SOLYANDAN CARKLI TAİFE ve.FETO mankurtlari.......................................................CHPKK DEMEK ÇALMAK ÇIRPMAK SOYMAK DEMEKTİR................CHPKK DEMEK ALAVERE DALAVERE HARAM ZADEH DEMEKTİR. ..............................................CHPKK DEMEK ÇÖP ÇUKUR ÇAMUR DEMEKTİR. ............................................CHPKK DEMEK YALAN DOLAN İFTİRA DEMEKTİR ............................................CHPKK DEMEK ..YEMEK İÇMEK CENGI DEMEKTİR. ..............................................CHPKK DEMEK BÖLÜCÜLÜK MEZHEPCİLİK AYRİSTİRİCİLİGİN DEMEKTİR. ............................CHPKK DEMEK PKK PYD DHPKLM DEMEKTİR. ...........................CHPKK DEMEK SAHTEKARLIK İKİYÜZLÜ LUK .RİYAKARLİK DEMEKTİR. ...........................CHPKK DEMEK DEMOKRASİ MASKESİ YLE ÜLKEYİ YAGMALAMAK DEMEKTİR. .............................CHPKK DEMEK ADALET MASKESİ YLE MİLLETİ ALDATMAK DEMEKTİR. ..........................CHPKK DEMEK ATATURK MASKESİ YLE BÖLÜCÜLÜK YAPMAKTIR. ..............................CHPKK DEMEK KARDEŞLİK BARIŞ. .ÖZGÜRLÜK MASKESİ YLE ..TÜRKİYE .Yİ. .PARÇALAMAK. DEMEKTIR. .....................CHPKK DEMEK İNSAN HAKLARI DİYEREK KATİLLER LE İŞBİRLİĞİ ..YAPMAK DEMEKTİR. ..
 • 3 Ay Önce

Yaşar a cevap

Sana bıkakmıştı Nobel ödülünü almadınmı ödülü gelir geldiyinde göhsün kabarır işte devam keee

Yaşar

Yavuz döktürmüşsün yine.Nobel edebiyat ödülüne seni seçmişler.Göğsümüzü kabartıyorsun.

Sade vatandaş

Kardeş sen Bozuk bir Türkçeyle her gün 

Görüş

Bir atasözü, "yılan kendin eğrin görmez teve boynun eğri der." Kendimizi çek edelim. Onlar için zaten bir sınır yok.
 • 3 Ay Önce

Can

savcilar hakimler islerine yapsa yolsuzluk karsi mücadele siralamasinda ön siralarda olurduk ama adama göre haberlere erisim yasaklari verme ile mesgullar. aynen gecen yila kadar faiz lobbisine mansetlerinde her gün veryansin edenler faiz indirimler tek dogru yol diyenler simdi hic orali olmadigi tek kelime elestiri biz ne oluyoruz cüs demedikleri gibi.
 • 3 Ay Önce

Asım,ın nesli

5 yıl önce İmamoğlu inşaat tarafından yapılan bir binadaki en düşük daire fiyatı 250 bin lira civarındaydı, bugün ise o dairelerin fiyatı 2.5 buçuk milyon liraya yükselmiş durumda, Ekrem başgan 5 yıl önce herşey çok güzel olacak derken ne kadar da haklıymış, Ekrem beyin yaptığı dairelerin fiyatının 5 yıllık süre içinde 10 katına çıktığı bir ortamda, chp İstanbul İl binasının bugünkü değeri 410 milyon lira ediyor, dile kolay 410 milyon lira, chplilerin özlemini çektikleri akparti öncesinde ki ekonomi ve para birimi ile hesap edecek olursak 410 trilyon lira say say bitmez, chp zihniyeti Türkiye cumhuriyeti devletinin saraydan değil Çankaya gibi bir gecekondudan hatta derme çatma bir baraka dan yönetilmesini isterken, genel merkez de değil bir il binasına bugünkü değeri ile 410 milyon lira verilmesi canınızı sıkmıyormu, tuvalet terliği bile olsa gidip tıpış tıpış oy veren eyy chpliler, diğer taraftan bir çırpıda 15 milyon lirayı toplayı veren şu chpli hayırsever zengin iş adamları kimmiş, bu verdikleri paranın kaynağı neymiş bilmek isteriz, bırakın vergi kaçırmayı ve bu alım satım işleminde yapılan onca usulsüzlüğü, bu bağış adı altında toplanan paranın kaynağının ne olduğu bile başlı başına bir dava konusudur.
 • 3 Ay Önce

Batılezici

Okul başlıklı yorum yapan, Daire fiyatını İmamoğlu mu arttırdı diyorsun. Evet İmamoğlu Türkiye ortalamasına göre yüksek olan İstanbul’daki daire fiyatını artıranlardan başlıcasıdır. Söz verdiği 15.000’i sosyal konut 115000 konutu yapabilseydi fiyatların artmamasına katkı yapabilirdi. Deprem riskini de azaltmış olurdu. Ne yaptı? Belki bütçesi İBB bütçesinin yüzde biri kadar olan bir ilçenin 5 te biri kadar konut yapabildi, onun da çoğu daha önce Ak Parti zamanında başlayan projeler. Bırak kentsel dönüşüm yapmayı İBB’de dahil olmak üzere CHP kentsel dönüşüm önünde en büyük engeldir. Durdurmak için binlerce dava açmış, Hatay’da bu yüzden çok can kaybına da sebep olmuştur. CHP takozluğunu burada da göstermiştir. Hükümetin ekonomi politikasında yanlışlık falan yok zırvalama. Milli gelir 1 Trilyon doları aşmış bu cahil cühela takımı ekonomi kötü yönetildi diyor. Halkın alım gücünde daralma var bu başka. Ama bu pandemiden sonra tedariğin bozulmasıyla tüm dünyada olan bir şey. Ayrıca Rusya – Ukrayna savaşı nedeniyle enerji fiyatları gıda fiyatları da arttı. Bizde de birçok Avrupa ülkelerinden daha büyük ve daha çok nüfusu etkileyen deprem oldu yüzbinlerce konut tekrar yapılması lazım. Bu da konut fiyatlarını arttırdı. Döviz fiyatlarını arttıranlar döviz artacak diye spekülasyon ve manipülasyon yapanlar ve buna siyasi rant elde etmek için çanak tutan siyasiler ve buna inanıp ihtiyacı olmadığı halde dövize hücum edenlerdir. Yabancılar döviz getirir. Döviz gelince de döviz değeri artmaz, düşer.

Okul

Daire fiyatını İmamoğlu mu ikibuçuk milyona çıkardı. Tamamen hükümetin yanlış ekonomi politikası, doların yükselmesi, yabancılar. Ülkeyi bu duruma getirdiler.

Vicdan

Niye karısını hunharca öldüren bir katil, 5 yıl sonra ancak yakalanabildi ise..Kocasını öldürenler hunharca bir eylem gerçekleştirmedikleri içinmi ceza almıyorlar?
 • 3 Ay Önce

ADSIZ

Rusya LGBT suçtur dedi  Rusya yanlışmı yaptı acaba diyorum
 • 3 Ay Önce

YOKSA

adsız YOKSA SEN ..

paçayı kurtarmak

Deliller yasadışı elde edilmiş diyerek paçayı kurtarmak mümkün olur mu? Kapora cevabı işi berbat etti. Çünkü. Para alışverişten epey sonra verilmiş.
 • 3 Ay Önce

Paçalar kurtarılır,,,şimdilik..sonra..??

"Deliller yasa dışı elde edilmiş",,,bu dava düşer,,"daha önce" olan şey şimdide olur..bu iş TE kapanır..emsaller VAR..

Devlet böyle

Siyasi partiler, kurumlar vergisinden muaftır. Bunların devlete yaptığına bak. Kim sorumlu? Teselsülen sorumluluk var.
 • 3 Ay Önce

Saim

Ahh bu ülkede savcı olsa Bursa osmangazi belediye başkanının dünürüne downtown da nasıl imar oyunuyla dört yüz daire kazandırdığını bir soruştursa kaç balya dolar kulesi yaptığını öğrenirsin hacı
 • 3 Ay Önce

Hakan

Mustafa Bozbey in kaçak okulu ve Balkan mahallesi, emirkoop nilvak araştırılsa insan içine çıkamaz. Verevki????

SIDDIK

Chp bu kirli para işinden sıyrılmaya çalışıyor nafile savcılar araştırmayla ortaya çıkacak ülke böyle kirli işlerle yönetilemez türk milleti iyi düşünüp ona göre seçimlerde oyunu akıllı kullan türkiye
 • 3 Ay Önce

El hak,söyletene bakmak..

Ülke böyle kirli işlerle yönetilemez,,,doğru söze ne denir..

PKK FETÖ medyası yarın akşam şu başlığı atacak

YRP mitingi çok kalabalık . YRP İBBB’yi kazanabilir.
 • 3 Ay Önce

Hamza

Çok iyi, milli kahraman merhum Necmettin Erbakan'ın ruhu selamete ermiş, veliahtı 1.fatihin başı göğe ermiş demektir.

Hırsızlık delili

İnsanın sadece bir özelliği,karakterini belli edebilir.Eski zamanlarda çok büyük bir alimi, meth edilen başka bir alimi ziyarete gidelim diye arkadaşlarının teşvikiyle,feyizlenelim,bilgilenelim diye soylenmis .Bilgisiyle,büyüklüğüyle meth edilen alimi daha uzakta iken gören alimimiz(ismini hatırlamıyorum) ,arkadaşlarına geri dönelim demiş ,meth ettiğiniz alımı tanidim,görüşmeye gerek yoktur demiş.Arkadaslari da ne oldu hocam,yanlış bir şey mi oldu? Seni gorusmekten men eden nedir diye.O da meth ettiğiniz aliminiz kıble tarafına balgamini atıp, tükürüğü için görüşmeye gerek kalmadığını söylemiş.Kible tarafına tukurmenin günah,mekruh olduğunu bilmeyen biri alim,hoca değildir diye.Gelelim Cehape olayına.Vergi kaçırmak ,kaçırılmasına göz yummak tek başına delildir,hırsızlık olayı için.Devlet kurumu vergi kacirirsa veye kacirilmasina göz yumarsa,o devlet kurumu(İBB) görevini yapmiyordur,kötüye kullanıyordur demektir.İmamin gaz çıkarmasından cemaatin sic.....si meselesi gibi bir şey bu durum.Yani balık baştan kokar gibi bir durum.Ya da görevini yapmayan ,ihmal eden,kötüye kullanan Yeniçeri Ocağının top ateşine tutularak ortadan kaldırılması meselesi gibi bir şey bu İBB durumu.Tam KAYYUMLUK BİR DURUM.Fakat bu da mağduriyet çıkaracağı için ,sakincali bir durum.Diger bir olay da PKK adayının durumudur .Bu bayan seçim için hiç çalışmiyormuş ,miting falan yapmiyormus,yani gostermelik bir adaydır bu,Cumhur ittifakini gafil avlamak için,onların başka partilerle ittifak yapmasını önlemek,daha da güçlenmesini önlemek,oylarını artırmamasi için DANIŞIKLI DÖVÜŞ yapıyorlar ve bu da Kurum' u kötü etkileyecektir.Gecenlerde yazdım ,gene yazıyorum.Pkk partisinin oyları Ekoya gidecektir,onların oylara buna gitmezse niye ortaklık yapsınlar.
 • 3 Ay Önce

AVCI

Kayyım olarak seni atasınlar bence...

Küstah

Reis söylemişti ittifaklar kalktı bu sistemde diye ,sağolsun o ucube sistemden dönüldü .imamla ilgili başlayan cümlenize katılıyorum .

Ümitlerini YRP’ye bağlamışlar

Trol hesaplar mitinge katılım çağrısı yapıyor Yarınki YRP Zeytinburnu mitinginin kalabalık olması için çalışıyorlar.
 • 3 Ay Önce

Alıcı vergi cezası yer satıcı vergi cezası yer

Muhtemel sonuçlar: Görüntü alan KVKK cezası yer. Kaynağı bilinmeyen para nedeniyle parti sıkıntıya girer. Yargılama aşamasında ceza davaları açılır. İş büyür.
 • 3 Ay Önce

Ramazan

Pişkin pişkin bir de açıklama yapıyor Canan hanım. Eve gelince ayakkabı kutularına bakmış içinde ayakkabılar varmış. Aklınca laf dokunduruyor bilmiyor ki pislikleri paçalarından akıyor. Gerçeği bile inkar eden güruh. Allah'ıma şükür attıkları iftiraların ayan beyan gerçeğini yaşıyorlar. Sadece biraz sabır, Allah büyüktür.
 • 3 Ay Önce

Bu nasıl Alışveriş abi

41 milyona anlaş 16 milyon göster. Parti bu abi. Şahıs değil ki.
 • 3 Ay Önce

2721

Bunu Türkiyede herkes yapıyor. 15 milyona satıyor, 10 milyon gösteriyor. Devlet de bunu biliyor. Ekrem'in balya balya avrolarını da herkes biliyor. Fetullah amcam da ben biliyorum demişti. size ne oluyor

nurettin

c h psi ülke halkını sömüren burjuva partisinin adıdır her zamanda da yavuz hırsız olmuşlardır ülkeyi kurtaran halk veremden açlıktan kitleler halinde ölürlerken dünyanın en lüks pahalı yatı savoronayı aldırmışlardır
 • 3 Ay Önce

Yıldız teskilati

CHP liler savcılık tarafından yargilanmali. Adalet yerini bulmali
 • 3 Ay Önce

mehmet ay

17/25 aralik da FETÖCÜ savciların montaj üzerinden yaptıklarını  bugün gerçek yolsuzlukta bile yapamayan savcılar var. 

Okur

Iş Bankası?

Yıldız

Ülkede cumhuriyetin savcıları olsaydı..

Sakallı tesettürlü eleman aranıyor

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yakınlığıyla bilinen Çağdaş Halk Derneği Genel Başkan Yardımcısı Tolgahan Erdoğan, İmamoğlu'nun ekibinin promosyon ürünlerin dağıtımı için, eleman ilanı verdiğini ve ilan şartında sakallı ve tesettürlü olma şartı getirildiğini paylaştığı videoyla ortaya çıkardı.
 • 3 Ay Önce

Ferdi

Teşekkürler
 • 3 Ay Önce

Ramazan

Bu olay, muhafazakar bir parti olsaydı bak sen dava nasıl görülür, ifadeler nasıl alınır. Erbakan hocamıza ne yaptılar biliyoruz; bir kayıp tirilyon hikayesi uydur " sanığın idamına, şahitlerin bilahere dinlenmesine" mihvalinde karar verildi. Gördük dava nasıl yürür.
 • 3 Ay Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK, YAGIDA TORUNLARI ÇOKTUR, TEFLON TAVA GİBİLER, DOKUNULMAZLIĞI VAR DIR, c h p nin, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN DÜŞMANLARI DIR LAR, 33 MAYMUNU OYNUYOR LAR SAHTEKAR LAR........YANCISI DA MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLER MÜNAFIKLAR ÇOKTUR..........HAKİM ALLAH CC, ŞAHİT ALLAH CC...........DİLEDİĞİNİ RAHATLIKLA YAP.......MÜSLÜMAN..........MÜSLÜMAN.
 • 3 Ay Önce

şüayıp

Muhafazakarlık pazarlıyan yazarlar da dut yemiş bülbül gibi dillerini yuttular
 • 3 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23