• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siyonist Yahudilerin inançlarından

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ali

Bu ayet doğrumudur,bir zamanlar olsa bile bir ırkın üstünlüğünü öne sürmek benim aklımı karıştırdı.Ben zahiri anlayışa sahip bir müslümanım.Şaşırdığımı belirtmeliyim.
 • 1 Yıl Önce

Şeref

Ey israiloğulları size verdiğim nimetleri ve sizi bir zamanlar bütün alemlere üstün kıldığımı unutmayın...Bakara 47.ayet.
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Aynı yorumu yapıp durarak biz Müslümanlarda çelişki arayacağına benim yorumlarımı oku da öğren, Şeref misin, Şimon musun, Şlomo musun, her neyse artık gerçek ismin. Alttaki yorumumda yine açıkladım.

Uğur

Sayın Mustafa Akgün, Allah teala İsrail oğullarına oralarda egemenliği sadece o dönemler için vaad etti. Artık hele Hz. İsa (a.s.) ve Hz. Peygamberden (s.a.v.) sonra bu vaadin vadesi elbette dolmuştur. Zaten öncü Siyonistlerin çoğu ateistti, Tevrat'taki bu vaadleri sadece kullanıyorlardı ve diğer Yahudiler için de bahane üretiyorlardı. İsrail oğullarının içinde kafir olanlar MÖ 10. yüzyılda onların kendi meliği (kralı/hükümdarı) olan beyimiz Davud'un dilinden ve nihayet hele hele ondan 900 sene sonra yine kendilerine gönderilmiş peygamber beyimiz İsa'nın (a.s.) dilinden lanetlenerek (reddedilip dışlanarak) bu vaade olan o zamanki haklarını artık bütünüyle kaybettiler. İsrail oğulları artık tamamen işte o kafir kesimden idikleri veya onun peşinden gittikleri için onların hiçbiri artık Filistin ve çevresinde devlet sahibi olmayı bırakın, ikamet etmeye bile hak iddia edemezler, şu hariç ki biz müminler onların küçük bir kısmına bolluk ve cömertlikte bulunup izin verelim.
 • 1 Yıl Önce

TÜRK,SELÇÜKLU,VE OSMANLI TORUNLARIYIZ

SAYIN HOCAM HELAL OLSUN SİZLERE BU ÜSLÜPTE YAZI BEKLİYORDUN YAZARLARDAN,TÜRKİYEDE MİLLİ OLMAYAN BİR MİLLİ EĞİTİM VAR ** KENDİ TÜRK TARİHLERİMİZİ VE KAHRAMLANLARIMIZI ÇOCUKLARA OKUTMAZLAR ,,BİR SİYONİSTİN TARİHİNİ NASIL OKUTSUNLAR İŞTE GÖRÜN YAHUDİ SİYONİSTLERİN ÖĞLE KİRLİ VE KOKMUŞ TARİHLERİVAR Kİ OKURSAN YAHU DERSİN BUNLAR YAR YÜZÜNDE İKİNCİ ŞEYTAN DİN DİYE BİR ŞEY YOK ,, KENDİLERİNDEN BAŞKA HİÇ BİR MAHLUK İSTER İNSAN OLSUN İSTER HAYVAN OLSUN TANIMAZLAR,, ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN ,,Selam ve Dua İle
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23