• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Menderes’in Kıbrıs’a gönderdiği silahlara da “MİT tırları” operasyonu çekilmişti

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Fatma T.

İlginç, bize ayna tutan hocamız iyi ki varsınız.
 • 1 Yıl Önce

GERÇEK

Mit tırlarına operasyon çeken FETÖ. FETÖ'nün tasması MOSSAD ve CIA'da...Menderes döneminde'de sanki yine aynı güçler aynı işleri yapmış.Hainimiz çok ama sanki bizden görünüp aslı bizden olmayanların entrikaları daha çok. İngiliz bu işin neresinde çok merak ediyorum. Hep ortalığı karıştırıp hiç yokmuş gibi davranırlar.Kıprısa yerleştirilenlerin çoğunun yahudi kökenli olduğu doğru mu ?
 • 1 Yıl Önce

K.Yazıcı

Kıbrıs'ın esaretten halâsı adına canhıraşâne mücadele verenlere rahmet olsun. Sayenizde; mazimiz nisyâna terk edilmiyor hamdolsun.
 • 1 Yıl Önce

Hamza Parlak

Sırtımızı döndüğümüz zaman bir şeylerden kaçmış olmuyoruz tam aksine geleceğe daha büyük sıkıntılar bırakıyoruz. 12 adaların kaybedilmesi ile darbeden sonra Kıbrıs'ta Türklerin yalnız bırakılması arasında sıkı bir benzerlik kuruyorum. Adnan Menderes'e darbe yapılmasının sebeplerinden birin de Kıbrıs'a verdiği destek olduğunu görmek ne üzücü bir durum. Kıbrıs'a verilen desteğin darbeden sonra kesilmesi Kıbrıs'taki sorunları çözmemiş tam aksine kanayan yarayı iyice deşmiştir. Adnan Menderes'e Kıbrıs'taki kardeşlerimize verdiği destekten dolayı hesap sorulması da darbenin hangi akla hizmet ettiğini açıkça göstermiştir.
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

Bunca ihanet yaşayan bu ülke bir şeylere gebe olsa gerek. İnşallah doğum yakın ve bugüne kadar olduğu gibi, sonrasında da büyük muştuyu isitmemizi engelleyemecekler.
 • 1 Yıl Önce

Tolga

Nasıl oluyor da her şey bu kadar gizlice birbirine bağlı oluyor. anlamak mümkün değil. Şimdi gel de pazar gününü bekle :)
 • 1 Yıl Önce

R.Gülnuş

Membaınız güneş mi hiç bitmiyor; işte yine kızgın bir kor düştü kaleminizden.. “Geçmiş suyun suya benzediği gibi benzer” sözünü yakın tarihimiz için mi sarf etmişti İbn Haldun? Farkı bir defa olsun erken farkedemez miydik? Neden hep iş işten geçtikten sonra intibaha erdik? Sultan Abdülhamid’in depolara yığdırdığı silahları gereksiz bulup Balkanlar’a aktaran ve bu toprakları savunmasız bıraktıklarını geç anlayan yine ittihatçılar değil miydi? Ah Kıbrıs, senin için kimler çırpınmamıştı ki.. Evin her tarafını saran ateşe tek başına su taşıyan basiretli baba Sultanımız, Kıbrıs’ı emanet ederken “hukuk-i şahanelerine asla halel irasına tasaddi olunmayacağını” şerh düşürmemiş miydi İngiliz sefirine? Kıbrıs müzakerelerinde, Shakespeare’in Othello’sundan okuduğu pasajlarla Yunan meslektaşı Averof’u bile kendine hayran bırakan, ona “Davayı kaybettik. Zorlu kazandı” dedirten Fatin Rüştü, idam sehpasına tekme atarak veda etmesi boşuna değildi!Şimdi, kıymet bilmez eller altında kaybedilen vatan topraklarına derin tarihimizin güneşi mi doğuyor yoksa? Bizi aydınlığa çıkaracak iz taşları yazılarınıza bereket..
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Hani Kıbrıs Lozan da verilmişti.1878 de 2. Abdülhamit zamanında muvakkaten İngilizlere bırakılmış 1914 te de tamamen kendi ülkelerine kattığını yazmışsın.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Tefsirci Kırım savaşı 1854 te 24 sene sonra Ingilizlere verildi.

tefsirci

2.abdülhamit kıbrısı kırım savaşındaki müttefikimiz ingilizlere kiraya verdi.ingilizler savaş için kıbrısı depo olarak kullandılar

ADİL

sayın mustafa hocam anlatın aklımız durmaz korkmayın keşke sizin dediğiniz gibi aklımız dursada durmaz da yine de sizler bildiklerinizi yazın ki şerefsizlerin ve gizli vatan hainlerinin kim olduğunu öğrenelim bugün olmasa belki yarın nesillerimize ders olur
 • 1 Yıl Önce

Menderes nur içinde yatsın..

Ezan kahramanı Menderes nur içinde yatsın.. chpkk bitmeden bu devlete-millete huzur yok vesselam.
 • 1 Yıl Önce

yıldırım bahadır

kktc acilen milliyetçi muhafazakar ailelere gençlere önce oturma izni ardından vatandaşlık vermeli, vakıf arazileri tarıma açılmalı, korkmayın ey KKTC yönetimi bakın zamanında ne kadar aşırı sol varsa ülkeye doldurulmuş ve bu gidişle bir sonraki seçime pkk lı kaynayacak ülke, Allah için bu adımı atın, denge bıçak sırtı, tüm illegal sol örgütler, pkk ve fetö kaynıyor kktc acil eylem planı ile ilk etapta 10 bin, ikinci etapta 50 bin yerli milli yerleşimciye ihtiyaç var, yoksa ruma gerek yok içindeki hainler yeter...ilk ve acil formül kktc de askerlik yapmış ve 1 yıldan uzun süre kalmış tc vatandaşlarına kktc oturum izni ve oy kullanma hakkı vermeli çok acil...
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM ALLAH C.C RAZI OLSUN, HAİNİ LERİ O ZAMANDAN BU ZAMANAKADAR HALA ÇALIŞIYOR LAR VATAN VE MİLLETE HAİNİ LERİ c h p liler, MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLER ÇOKTUR..
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23