• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İşler ve ilişkiler

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ahmet YAHYA

Seni seviyoruz.Teşekkürler
 • 1 Yıl Önce

Helal olsun

Ayhan kardeş çok haklısın. Yeminle ortalık kripto kaynıyor. Herkes Reis sonrasına yatırım derdine düşmüş. Dava adamları kıyıda köşede kaldılar. Allah sonumuzu hayretsin.
 • 1 Yıl Önce

Yazı Güzel

Ama geç kalındı. Uyaranlar hain ilan edildi. Mesela dere yatağına konut dikmeyin dersin ama onlar sen vatan hainsin ve ülkenin gelişmesini istemiyorsun derler. Halbu ki kontrollü gelişmeye kimse karşı çıkmaz. Yoksa Karadenizde ki gibi sel alır götürür gelişmeyi. Artık tek amacımız kaldı o da yurt dışına gitmek ve çocuklarımızı bu fikriyatlardan kurtarmak. Ayrıca biri size dese ki ben bayağı bir borç yaptım bunu öde tabi ki ödemezsiniz. Ama yönetim çok borç yaptı ve bizlere ödeyin diyor. Kusura bakma da ben sana yetkiyi beni mahvet diye vermedim. Ben çeker giderim sen çalışıp ödersin yaptığın borcu. Bu da olmuyorsa Şener Şen gibi en son köyü satar çiğ köfteciliğe başlarsın. İçimi döktüm ve yayımlamak size kalmış sıkıntı yok yani.
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Yazınız benim ve birçok kişinin hisleri ve düşüncelerine tercüman olmuş, teşekkür ederim, Ayhan Bey. Sadece fazla titizlik muzdaribi biri olarak o kısma dair bir şerh düşeyim: Benim gibi titizlik yüzünden az eser veya ürün verme problemi de var. Üstelik tamamlanmış eserin veya ürünün tamamı istediğimiz kadar kaliteli de olamıyor. Onun bir kısmını titiz ve sağlam yapıyoruz, ama geri kalanını ancak yetiştirmek zorunda kalıyoruz. Kanaatimce her alanda olduğu gibi eser ve ürün vermekte de dikkat ve sakınma ilkemiz şu olmalı ki büyük günahlar ve ağır çirkinliklerden uzak duralım ve ayrıntı hatalarımızı önemsemeyelim ve küçük günahlarımızı ise Allah'ın bağışlamasına bırakalım. Allah'ın böyle küçük ayrıntı konularda Kur'an'da merhamet garantisi ve iddialı olmaya karşı uyarısı var, mesela Necm 31 ve 32'ye bakınız. Şimdi kendim bunu uygulamayı öğrenmeye çalışıyorum.
 • 1 Yıl Önce

Gökhan öğretmenoğlu

Bu sorun aslında.Çözulmesi gereken problem.Konuyla ilgili çözüm önerileri üretmemiz gerekir.Saydığınız isimler tanınan isimler nispeten.Yerel de nice isimler kaybolup gidiyor.Ülke gelişimi önündeki en büyük handikaplardan biri bence
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23