• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

FETÖ-PKK ve kirli ilişkiler 

30 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Fikret Cengiz

Fetö'nün kitaplarınızı yasakladığı tarihi bir bilgi olarak sizinle paylaşmak istiyorum Sayın Latif Erdoğan. Ben 2005-2009 tarihleri arasında Fetö evlerinde kaldım. Hiç bir zaman bunlara bağlı kalmadım. Biz bunlarla Düzce' de kitap okuma kampı yaptık. Elimdeki dönüş biletinin tarihi 22 ocak 2008. Kampı bir hafta sayarsak 15 ocak 2008'de kamp başlamış. Burada şunu söyleyecek sizin kitaplarınızın yasaklandığı tarih 15 ocak 2008'dir. Bu aynı zamanda Bylock kullanımının da başladığı yıldır 2008. Ve de Greencard başvuruları hep önemsenmiştir. Çünkü darbe başarısız olursa beyin kadrosu kaçtıkları ABD'de dönmeyecek, başarılı olursa dönecekler. Ben bunların içerisinde olmadığım için huzurluyum. Bu bilgi işinize yarar diye düşündüm, kitap yasaklama tarihi.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Aktepe

Satılmış köpeklerle ilgili manidar bir deyim vardır: İt itin kuyruğuna basmaz. Hainler birbirinin dostu
 • 1 Yıl Önce

İhanet Örgütü

MİT’e kumpas, Aralık yargı darbesi ve MİT Tırları ihanetini 15 Temmuz darbesi izledi.
 • 1 Yıl Önce

Melahat Meraklı

“Kaset nerde?” diye soran yorumcu (şakirt) Cevabını Ordinaryüs Profesör Dimitri Kiçikis’den öğrenebilirsin. O, Dünyaca ünlü Türkolog. 15 Temmuz darbesiyle kimi başa getirmeyi planladıklarını pervasızca açıkladı. İşte kaset orada.
 • 1 Yıl Önce

Hülagu Cengiz

Ne öğretmiş Şakirtlerine? Yalanı, hileyi, kopya, rüşvetle iş yaptırma, sızma, kul hakkı yemeyi daha nice iğrenç yöntemler. Devletleri böyle ele geçirmek. İslam için ha? Oysa Sahabe ölse bile yalan bilmez. Sahabeler üzerine kurulu, hıçkırıklı vaazlar. Dil başka fiil başka. Kalp başka dil başka. Allah CC buna razı olur mu? Öyle şamarlar yediler ki olup biteni anlamadılar. Zahire takılıp kaldılar. Hidayet O’ndandır.
 • 1 Yıl Önce

FETÖ konusunda en yetkin kalemsiniz

Ultrafiltre rüyalarla efsunlanmış, ağzı emzikli biberonla beslenen biçare yeniyetmeler! Sizi daha çok meş’um akibet bekler. Hadisat sizi hala uyandırmadıysa... Zalim Amerika ya hastalık yalanıyla teslim olan kaçak’a inanmaya devam edin. Ne dedi Uslu keçi sakal “Allahvatan sormaz”. Bu adam herzaman lüks içinde yaşamayı becerdi. “Sevgili kul” olmak böyle birşey.
 • 1 Yıl Önce

Bu ihanetin içinde niye kaldın Sn Yazar

diye soran sadık-ı ahmak! Alem “hizmet” diye himmet akıtmadı mı yıllarca. Elbiseye bakıp kanmadı mı? Kaldı ki Latif Abi herkes uykudayken uyandı. Tedbirini aldı. Kumpasa gelmeden sahil i selamete çıktı. Bugün gün O’nundur. Konuşması yazması mühim çok mühim bir dini milli vatani vazifedir. O da bihakkın vazifesini yapıyor. İhanet yangınını söndürdük. Soğutmaya devam. Ta ki yeniden baş vermesin.
 • 1 Yıl Önce

Sadece LE Akit i takip etmek için

yeter de artar.
 • 1 Yıl Önce

Aptalca

Salihce,kimi ululuyor kimi kutsuyorsun ? PKK'yı mı Fetö'yü mü ? PKK içine sızmış Mit mensuplarının açığa çıkması bile bu birliktelik için tek başına yeter.
 • 1 Yıl Önce

Hısnı Hasin

FETÖ ile mücadelenin en muhkem kal’asıdır bu köşe. İhanet şebekesinin röntgenini çeken yazılar, elebaşını Kestanepazarı’ndan beri en yakınından tanıyan canlı şahit, çok güçlü bir kalemin mürekkebinden dökülen hakikatler olup okyanus ötesindeki hedefini vuran ultraakıllı füzelerdir. İstikbalimizi aydınlatan, haini mahveden füzeler.
 • 1 Yıl Önce

Şakir Casus

FG, CIA destekli İslam ı “ılımlaştırma” hareketinin başıydı. Mensupları nasıl bir ihanete dahil olduklarını anlamadılar. Anlamak istemediler. Orada itiraz yoktu. Hem dünya hem” ahiret” işleri yolundaydı. Saadet zincirini istemez mi nefis. Allah CC herşeyi bilen ve dinini koruyandır.
 • 1 Yıl Önce

Akif Misal (Yazar Latif Erdoğan’a sevgilerle)

Bir ihanet ve ehl i kizbden Hz Mesih Hz Mehdi türetme paranoyası çökmüştür. Alem i İslam buna canlı şahittir. Halen ihanete devam edenlerin vay haline. Hakikat O’dur, Hüküm sahibi O’dur. O istemedikçe yaprak bile yere düşmez ağaçtan. Özünde namevcut salahatini zahirde de kaybetmiş bir harekette (FETÖ) istikbal arayanlar! Vay sizin halinize. .
 • 1 Yıl Önce

Bir Müslüman “Alim”

Niye ABD’ye iradesini teslim eder? Darbe yapıp Humeyni nin İran a dönüşü gibi avdet etmek için olmasın A. İpek in inşa ettiği saraya yerleşip Devleti oradan yönetmek?
 • 1 Yıl Önce

Pkk ve Feto biraraya gelmez diyen:

Ekrem Kışanak' la Gülten Dumanlı nasıl biraraya geldi peki?
 • 1 Yıl Önce

salihce

PKK ve Fetö yanyana gelmez. Zorlama yazilar ile mesrulastirmaya kalkmayin. Cok siritiyor.!
 • 1 Yıl Önce

İnsaf dinin yarısıdır

Hani Meral Akşenerin kaseti vardı, ver sana piyasaya.
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

1999 yılında terörist başı hakkındaki yazınızı nerde yazdığınızı görmek istiyorum. 
 • 1 Yıl Önce

Yavuz

Sayin yazar, o donemde icinde bulunduğunuz konum geregi, anlattiginiz mevzulari daha da detaylandirmaniz gerekir.  
 • 1 Yıl Önce

Osman kuzu

Amerika ve İsrailin projesi bölgede tüm kontrolleri ele almak. Bunu yaparken bölgedeki kürtleri kullandığı bir gerçek. Irak ve suriyede kürtleri kullananlar, türkiyede gerekli hazırlığı yapmışlardır. Fetö sadece türklerden ibaret sanmak büyük ahmaklık olurdu. Türkiyede kullanmaya en hazır eknik yapı kürtler dir. Bir tarafta pkk, diğer tarafta fetö öbür tarafta hdp ile kürtleri kullanmayı çok iyi becerdiler. Feötü nün de bu projeye tam bağlı olduğu bir gerçek. Fetöyü iyi analiz etmek gerekiyor. Halen gizli kalmış köşelerini halka anlatmak lazım. Risalei nur adı altında cemaat evlerini talan etmeden fetö bitmez. Nurculuk projedir, anlayın artık sayın yazar.
 • 1 Yıl Önce

Cenk

Hem nato üyesiyiz hemde Lavriondaki terör kampı ne ayak.!.
 • 1 Yıl Önce

Alī

Bende bir sendika toplantısında bireysel konuşmada fetullah hocanın(o zaman öyle diyorduk2002)Müslüman old. şüpheliyim deyivermistim. duymuşlar.beni aforoz ettiler kendilerince. yine aynı inanactayím. kalbinde hardal tohumu kadar iman olanín yapacağı şeyler değil.
 • 1 Yıl Önce

Bu kalem (LE) altın elmas pırlanta

dan daha değerli. İhaneti dalaleti yazıyor, alemi uyarıyor. Şakirtler in imtihanı daha büyük. Bitirin şu paranoyak şizofrenin projesini gönlünüzde. Hz Resul ü Ekrem e yer açın.
 • 1 Yıl Önce

Hizmet Kahramanları

Daha düne kadar bu koca ülke bu kadim millet “Hizmet” Hareketi denen örgütün gizli boyunduruğu altındaydı. Örtüler kalkınca gördük bu gerçeği. Sadece ahirete çalışan bir “pir i fani” nin milleti uyutarak Devleti ele geçirme projesiydi bu hizmet. İsraf AS ın suru öttü sanki. Fitneyi yerle yeksan etti. Elhamdülillah. Haza min fadli Rabbi.
 • 1 Yıl Önce

Zor Şakirt Zor

Hayatını bağladığın proje çöktü. Güçlü gibiydi. Yalanlar hileler üzerine inşa edilmişti. İşin zor. Gerçeği algılamak daha da zor. Alayanızı ABD ye amade eden büyük yalancıya acıma.
 • 1 Yıl Önce

Mesih İsa Gülen

Bu yeni sürüm Mesih paranoyası. Sıkıyı görünce kaçar. Kumpas kurar. Kaset çeker. Kopya çeker. Başları açtırır.. Cumaları terkettirir. Zaruret ve mecburiyet kandırmacası ile aldatır. Haçlılara sevgi besler. Siyasetle sarmaş dolaş.
 • 1 Yıl Önce

vatanim

Ya Rabbi bu kirli yapinin musallatindan vatanimizi, dinimizi ve milletimizi koru. Amin
 • 1 Yıl Önce

Şahika

Bataklığı (yâni abd'yi ve muadillerini) kurutmadıkça sivrisineklerle boğuşmak beyhudedir....Yani işimiz zordur Allah yar ve yardımcımız olsun...
 • 1 Yıl Önce

Kurtarıcıya bak (safety first)

Altunizade' de neredeyse uçak savar mermisi atsan salon penceresinin asla kırılmaz bir camı, gizli asansör ve kaçış dehlizi, tünelin ucunda bekleyen firar aracı; aynı kaçış yollarının Yamanlar Lisesindeki bir diğer benzeri ve daha kimbilir hangileri! Ömür boyu gizlenme ve kaçış planları! İlk defa sinama provokasyonunda eve kaçıp saklanış, ilahiyat provokasyonunda ortadan sıvışma ve nihayet en son macerada Eco yardımıyla da ABD' ye kaçış; Soru: canı bu kadar tatlı bir adam, herkesi mal gibi ortada bırakıp hepsinden önce kaçarken, nasıl oluyor da asrın ve insanlığın kurtarıcısı oluyor be? Sefilleri bu kadar düşüne bilselerdi çoktan kurtulurlardı!
 • 1 Yıl Önce

Kemal Kelle

Her nedense Fetö-Pkk ilişkisi birkaç yazar dışında pek dillendirilmiyor.Darbeden önce legal boşlukları kendilerine has kumpas,tehdit ve nice şeytani yöntemlerle dolduran Fetö hipnotik robotları ,illegal yollarla hem içten hem de dış saldırılarla ülkemizi yıkmaya çalışan-çalıştırılan-Pkk teröristleri tepe noktalarda ortak işlere imza attılar.Şeytani piramidin en altında gezen şeytan Fetöye adanmış ruhların bile bundan haberi olmadı.Ülkemizin altını oydular ama Allahu Teala’nın da bir hesabı olduğunu akledemediler ve kendi tuzaklarında boğuldular.Çok hırpalandık,çok şehit verdik ama bütün bu gelişmeler bizi bir nebze gaflet uykusundan uyandırdı,dostu düşmanı açık etti,çürükler ayıklandı,kısaca düşman bizi diri tuttu.Kuyruğu kurtarıp celladına sığınanların cılız sesleri artık duyulmuyor.Bu işte şeytani akıl,kullanmaya elverişli dönme aparatları kullandı.En başta Fetö dedeleri İran’dan göçme katıksız bir Ermeni ve annesi Yahudi’dir ve bu ispatlanmıştır.Yanlış anlaşılmasın,kimsenin ana babasını seçme hakkı yoktur,sözlerim yüce dinimizi tahrif edip , eline geçirdiği güçle mazlum millete ihanet edenleredir.
 • 1 Yıl Önce

Milletim. Unutma

15 Temmuz un asıl faili ABD dir FETÖ mayın eşşeği olarak kullanılmıştır
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23