• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bay Ekrem’in 18 aylık yalan rüzgârı…

22 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Durmus

Ingiltere düne kadar, dis güc, gavurlar, haclilar, faiz lobisi, üst akil degilmiydi? Neremizle gülelim sizin tavriniza?
 • 9 Ay Önce

Salih

94 seçildiğinde de Tayyip Erdoğan engellenmemiş miydi? Engellenmişti. O ne yaptı pekiyi? Dağları yırtıp engelleri aşmıştı. Dibe vuran İstanbulu ayağa kaldırmıştı. İmamoğlunun tembelliğine bahane aramasın bazı yorumcular lütfen.
 • 1 Yıl Önce

Hoca

Sayın sabri bey bu başarılı olmak istemiyorsun.Keşke istanbula bir şey yapmazsa.Millet ne ... olduğu anlayacak ve cezasını millet verecek bugünün yazdığını secim arafesinde yazacaktın onun ne kadar yalancı olduğu millet anlaması için.Seçime üç sene küsur vardır kalan sürede kendine çeki düzen vere bilir ikinci dönem kazanabilir.İstanbul chpkk zihniyetinde kurtulmalıdır.
 • 1 Yıl Önce

hasan

istanbul nimet nimet..
 • 1 Yıl Önce

Murtaza  

IMAMOĞLU CUMHURUN BAŞI YAZIN
 • 1 Yıl Önce

ahmet

durumdan cehapenin rahatsız olduğunu hiç sanmıyorum. Hatta sağ seçmeni boş vaatlerle nasıl kekledik diye kıs kıs gülüyorlardır.  
 • 1 Yıl Önce

BEN

YALANCI Ekrem. FATİH SULTAN MEHMET Han ın Türbesinde yaptıklarını unutmadık unutmayacağız UNUTTURMAYACAĞIZ HESABINI ALLAH cc verecek. hiristiyan mezarlığında da. yapsana.o hareketleri
 • 1 Yıl Önce

A yolcu

Kılıçtar DESTAN Yazıyor lar diyor ya demekki yalan destanı yazıyor lar Ekrem e oy verip suçuna ortak olanlar düşünsünler CHP belediye kerime bakın zeydanı karalar 15 Ğünde 1000 yataklı Sahra hastanesi yaptı CHP çocukların sahilde kumda oynadıkları ğibi çalışıyorlar akşama kadar yaparlar akşam bozar eve ğiderler
 • 1 Yıl Önce

Durmus Dayi

Imamoglunu rahat birakmiyorlar, engel cikariyorlar surekli.Birbucuk yil icinde buyuk projeler yapilamaz.Halk cok memnun Imamoglundan.
 • 1 Yıl Önce

Teselli

Valla kina yakmaya devam edin.Istanbullu da, izmirli de, Ankarali da, Adanali da, halinden memnun.
 • 1 Yıl Önce

Allah(CC) yar ve yardimcilari olsun!.. (amin)

kim ne derse desin biz bu ikiliyi seviyoruz!
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Bu pinokyo Ekrem i hala savunan ahmaklar var ona şaşırıyorum vesselâm...
 • 1 Yıl Önce

nuri

İstanbulluya Ohhhh. Olsun???!! daha iyi günleri bu günler!!! sırf TAYYİP Düşmanlığından bu zihniyeti 5 benzemezi seçtiler.Allah da alın yaşayın,görün dedi.Şimdi bizler de ağlayın çocuklarrr diyoruz.  
 • 1 Yıl Önce

abdulmuttalib el Arabi

her ikisi de süperler.. Allah(CC) yar ve yardimcilari olsun.. amin..
 • 1 Yıl Önce

Can

hükümetin vaatleri issizlik enflasyon faiz vs akibeti ne oldu onu da yaz dengeli olsun. 
 • 1 Yıl Önce

Yemez artık

Bu size verilmiş bir görev. Algı yarat ve o algıyı sıcak tut.At,alabildiğince at.Gecmisten Topbaş tan da övgü ile bahsediyorsun ya vallahi bravo.Sen devam sayın yazar.Sana Nihal ve onun gibi okur ve yorumcular yeter sanırım .Ekrem İmamoğlu Istanbul için bir nimettir. Ben Ankarada yaşıyorum ve şunu da bilirim ki,Mansur da Ankara için bir nimettir. Ha çalışabiliyor mu.Zor çalışıyor yani calistirmiyorlar.Olsun en azından çalmıyorlar. Bu yetmez mi.
 • 1 Yıl Önce

m a

assalik sulun osman deyin ekreme bu daha iyi olur
 • 1 Yıl Önce

ekremmm

Chp nin halktan ozellikle genclerden oynolmasini cekemiyorsunuz :) bikere melih gokcegin yolsuzluklarini israflsrini yazmsdiniz .hep taraflidiniz.cekemrmeye kememeye devam edin.her sey cok güzel olacak ;)
 • 1 Yıl Önce

Bay Mansur uda Ele alın.!

Pinokyo koronabüs Ekrem Seyahatoğlu nun boş bir teneke olduğu gerçeğini hemde açık seçik gördü herkes... Asıl Sağcı Kisvesiyle Rol kesen Bay Mansur uda Ele alın..!.! Oda Mr. Pinokyo Ekrem Koronabüsoğlu dan aşşağı kalır yanı yok
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Bir ayda iki kere Antalya sel yaşadı . Neden ormanlara yağmur toplama göletleri yapılmaz. Yangın esnasinda kullanmak, yaban hayvanlarını sulamak veya ateşin aşmasına engel su havuzları. Dereleri nehirleri derinleştirin genişletin ama istinat duvarları yapmayın.,! Nekadar su dere nehir ve çay yataklarında tutulursa okadar suyumuz ve balığımız olur. Denize ulaşmadan nehirlerin derelerin çayların sularını kuruyan göllere ponpalanabilir.! yatağı çamurdan temizlenmiş kuruyan veya kurumaya yüz tutmuş göllere . Kara da kalan su bizim denize ulaşan bizim degildir . Neden Manavgat suyu büyük Menderes küçük Menderes hala denize karışıyor çok yakınında kuruyan göller var. Biraz yağmur yağma dığında nehirlerin ortasında adacıklar oluşur. Her yağmur yağmadığında İstanbula gazeteciler cekilen suyun altından cıkan mezarlıkta haber yaparlar derinleştirilsin artık su toplama yataklarını ki daha çok su tutulmuş olsun. Bu sular aynı zamanda yeraltı sularını da besler ler. Bu adacıklar nehir kenarlarına yığılsın yağmurun yatağa ulaşmasına engel olmayacak yerlerine yığılabilir. Haydi bin yıldır erozyonun alıp götürdüğünün birazını kurtaralım . Heryıl Bulgaristan baraj kapaklarını açar yerleşim alanları ve tarım alanları sular altında kalır. Sular cekildiğinde , ikiyüz üç yüz metre  yürüyerek karşıya geçilir çünkü nehir camur doludur . Bu geniş alanların camurları  temizlensin ve nehir yatakğı derinleştirilsin Bulgaristan'ın bırakacağı su bereket olarak nehir yataklarında her türlü balık orada kalsın . Su savaşları başlamadan suyla barışalım ki yer üstünde suyumuz kalmasada böyle bir çalışmayla yeraltı sularımız hep var olur. İnsanın dörte üçü su ise yer üstünden daha çok yer altındaki suya muhtacız. Gelin yer altınında dörtte üçünü su depolayalım. İş makinaları nın yatması bize birşey kazandırmaz iş makinaları doğru nehir temizlemeye. Birde bu işleri bir bilenle uzmanlarla prof larla inceleyin ki yanlış yapmıyalım,.   park bahçe yapmak için milyar € borç alınıp faizli yapılmış banklarda oturmayalim suyumuz olsun. İstinat duvarlarına harcanan pardaha mı az. Dere yataklarını bedava derinleştirilsin taş micir fabrikaları en az on işçi çalıştıran dan vergi olma dereler doğal güzelliği bozmadan derinlesir ve temizlenir. Göller çıkartılan çamur veya toprak köylü tarlasına taşır gübresi en az beş yıl tarım yapılır
 • 1 Yıl Önce

sedat Gümüş

çok dogru yazmısınız. İstanbulda denizlerin yanından geçerken kokuyor...Beceriksiz imamoglu bir kere sözünü tut yahu
 • 1 Yıl Önce

Nihal

Ekremin seçilmesi şer güçlerin ittifakının eseriydi.İstanbul ile hiç ilgilenmedi ayağının tozuyla hdp(pkk) lılara ziyaret için Diyarbakıra gitti bu İBB nin hangi göreviydi?Eyüp sultan dua merasimi sadece bir şov idi.Ekrem gezi eylemcisidir şovlara düşkündür.Tribünlere oynar her zaman İstanbulu bahane edip CHP adına reklam yapmak en büyük karakteridir herşey şov tribün adamıdır.Türkiyeyi gezi eylemcilerinden hdp lilerden eşcinsellerden ibaret sanan tipik bir chp li zihniyettir.Sanırki herkes Halk tv Fox tv izler gözünde at gözlükleriyle sadece CHP gözlüğüyle görür.Tribüne oynamayı çok sevdiği için her eylemi şov dur.seçilme mayasında pkk ve fetö etkeni olandan ne beklenir?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23