• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İşlerine gelince “hukuk”, gelmezse “guguk”!

64 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Aziz Metin

Dün, seçimden önce devletin temiz sabıka kaydı vererek kadrolu doktor yaptığı şahsı, belediye başkanlığını hazmedemeyip, millet'in hür iradesiyle seçtiği şahsı haksız yere görevden alıp, yerine kendi memurunu atayıp, hakk ve hukuku ayaklar altına aldı. Vs....
 • 3 Ay Önce

Dayı

Yine aynı umumhane çocukları aynı şekilde hakaret etmeye devam ediyorlar . Yok çeyrek şu olmuş . Yok nohut bu olmuş . Yok tavuk yiyemiyormuş babanın dibini ye saman ve karpuz kabuğu neyinize yetmiyor .
 • 3 Ay Önce

Mesut

Chp den ve zihniyetinden umut adalet hayırlı bir iş bekleyen tekeden öküzden süt sağmak istemek demektir .
 • 3 Ay Önce

Yasemin

Buradayim. Ama benden bundan sonra akp ye oy cıkmaz.
 • 3 Ay Önce

Mal Rıfat

Sayin yazar çeyrek altin 600 tl olmuş. Alamiyoruz efendim. Düğüne gitmemiz lazim.
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Ferman; hoşgörü mü? Hoşgörü insan olana gösterilir, bunlar insan değil ki!
 • 3 Ay Önce

Ferman

Konuştukça partimize zarar veriyorsunuz. Size bir tüyo Biraz hoşgörü ile oylarımızı artırabiliriz.
 • 3 Ay Önce

Ak yandaş

Şu sorunda var.Ali beyde gündeme getirirse çok iyi olur.Kadını alkolik kocadan evine ekmek getirmeyip üzerine birde dayak atan kocadan kurtayayım derken ipin ucu kaçtı..Kadın beyanının sorgusuz esas alınmasıyla evlilik zarar görmeye başladı.Bu sefer evden uzaklaştırma gibi mantıksız bir cezayla erkege zulüm yapılmaya başlandıgı gerçek..
 • 3 Ay Önce

Ak yandaş

Kardeş istanbul sözleşmesi davutoglu imzası ve bütün partilerin onayıyla geçe n yasa.Kadına ve çocuga şiddeti engellemek için oluşmuş.Cinselligi ve sapıklıga özgürlük için degil.Uygulamada sorun varsa halledilmesi lazım.Süresiz nafaka evet çok yanlış ve zulüme varan haksızlık.Katılıyorum.Degişmesi lazım bunun içinde ilgili yerlere sözlü ve yazılı.başvuru yapıp dile getirmeye devam etmemşz lazım.Yani vatandaşın derdine çare olcak yasaları yaparsa yine akparti yapacak.
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Geçmişinde zulüm ve gözyaşı olan Chp denen partinin ne olduğu ilkokullarda müfredata sokularak yeni nesillere anlatılmalıdır!
 • 3 Ay Önce

Konuşan kuran

Allah, Kendisinin geçmediği yerden kimseyi geçirmez. Bu söz dillerde var olan bir gerçektir. Ancak söyleyenler ne anlattığından habersizler. Tıpkı KİTAP=> TAKİP demektir. Diyemedikleri gibi. TEVRAT=> İRSİYETTİR. Diyemedikleri gibi. ZEBUR=> Sabırdır. Diyemedikleri gibi... İNCİL=> CİNLİ yani mesaj taşıyan şua genetik kodların açılımı . Diyemedikleri gibi... FURKAN=> Fikir KURAN. Diyemedikleri gibi. KURAN=> Kurduğu Fikri Hayata Geçiren. 
 • 3 Ay Önce

Yasemin hanım nerde kaldınız

güzel yorum yapan siz vardınız, siz ara vermeyin. Adamlar taruzda, bunlar bizim yorumdan anlamıyor galiba biraz tadıyor sevmiyorki bozuk plak gibi yazıyorlar belki yatma saatleri yaklaştı. Aldıkları müsade bukadar sana teşekürler.
 • 3 Ay Önce

Rıfat bey yıne iyisin chp, li bir kanka buldun

Rifat diyor makale hep rifat şimdiye kadar çamur atarlardı. iyi bir chp kazandık. ya adamlar öyle inatki nuh diyor peygamber demiyor haydi hayırlısı birde kılıçdaroglunu, çevirebilsek digerleri kendiliginden gelir.
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Darbeci hukuk tanımaz Chpkk yı anlıyorum da bunu destekleyen bir de eğitimli geçinen ahmakları anlamak mümkün değil, bu güruh ahmaklıkta level atlamış!..
 • 3 Ay Önce

Ak yandaşa

Ak yandaş 17 yasinda kizla 18 yasinda erkek evlenirse erkek istismardan hapse atiliyor ama öğrenci evinde beraber yasayip kari koca hayati surseler özglük oluyor ya Allah aşkina soruyorum bu kanunlari yapan akp ye ben nasil oy vereyim nasil helal olan evlilik suç oldu haram olan zina serbest oldu istanbul sözleşmesi süresiz nafaka vs vs kardeşim ben bir dinim bide vatanim icin canimi veririm ama akp oy vermem veremem vijdanim rahat etmez chp din düşmani evet ama akpde batil yolda hak yolda yuruyen bir parti olsaydi yukaridaki durumlar olmazdi elerinde her türlü guc ve imkan var duzeltmek yerine daha da bozuyorlar siz körmusunuz nasil bunlari gormuyorsunuz ben anlayamiyorum
 • 3 Ay Önce

İbrahım özcan bey

Sorguladınıza göre ya savcı yada hakim olmalısınız bazen sahte biride biz emniyetden valilikden bekcide sora bilir. buraya bir nokta koyalım birkere sayın yazarın hukukcu oldugunu biliriz bir vatandaş bir okuyucusu olarak, hicbir zaman meslegini ön pilana çıkarmamıştır ve sorgulayanda olmamıştır. Cesaretinizden dolayı kutlarım. Sayın erdoganın diplamasını sorgulayanlar gibi olmayın önce siz kimsiniz ibrahim özczn demek yeterlimi sence.
 • 3 Ay Önce

Yasemin

chp. k mal SSK genel müdürü iken hastahanelerin karyolaları,serum askıları paslı tuvaletler kapısız perişandi pislikten geçilmiyordu galoslar paraylaydi üstelik kullanılmış galoslar paraylaydi üstelik yerler PİSLİK içerisindeydi. Rahmetli SAVAŞ AY in programını izleyin görürsünüz
 • 3 Ay Önce

Yasemin

chp ATATÜRK ten sonra bitmiştir. İsmet İnönü IMF den borç alıp Devleti. bağımlı hale getirmiştir, chp İslâm düşmanıdır Cami yakan hdp,. ile beraberdir, teknoloji yatırım dan anlamaz. Gençlerimiz, ZEKİ SORUMLU oldukları için kendilerini ak partide buluyor, dünya ülkeleri hayranlıkla izledi. İHA SİHA larimizi ventilator larimiz hep son teknoloji ürünü hep gençlerimiz yapıyor.chp anlamaz.
 • 3 Ay Önce

İbrahimÖzcan

Sn.yazar yanılmıyorsam hukukçu olduğunuzu söylüyorsunuz,hangi hukuk fakültesini ne zaman bitirdiniz ? Anayasa hukuku hocanız kimdi,size Anayasayı böyle mi öğretti, siz Anayasanın 83 ve 84. Maddelerini böyle mi yorumluyorsunuz?E.B. Hakkında Anayasa mah.hak ihlali kararı verirse  hukuk acaba nasıl bir hal çaresi bulacak? Yoksa yine atı alan Üsküdar'ı geçti mi diyeceksiniz ?
 • 3 Ay Önce

Hukuk okuyan tıp okuyan hiç hata yapmazmı

Hiç taraf tutmazmı? Bir mütahit inşat malzemesi, eksık kullandıgına göre. mantalitet deniyorki insanın öz benligi. yoksa niye densinki guguk bence vicdan hani derlerya vicdanmı cüzdanmı.
 • 3 Ay Önce

Rıfatsever

rıfaat oyuncağıyın pili bende gel veriyim cevval oğlan gel gel gohma.gannın açmı yımırta yeri gösteremmi yersin hemide en hakikisinden CHP yumurtası..!
 • 3 Ay Önce

Porupoganda, evet yanlış duymadınız

akp çözülüyormuş. oyla%30 diyor bunca çalışmaya %30 ise, millet ittifakı sıfır demektir. Allah insana akıl vermişde hala bu zamana kadar tek başına ihtidar olamayana bu yakışır utanın be dikili bir agacınızmı var neden akp yi öne sürüyon birde inşallah demiş tek umutları çamur atmak benden hatırlatmak bunu söyleyen ancak ahmak.
 • 3 Ay Önce

Nur

Chp ve hdp kapatılmalı  
 • 3 Ay Önce

Mesut

Şeytanın hukukumu varki din düşmanı chp nin hukuku olsun . Laik kamalist chp cinsiyeti be finolarunın zihin ve yaşam tarzına uymayan herşey hukuk dışıdır .darbeci zalim laik kamalist faşist chp ve bileşenlerinin hukukumu olurmuş olmuşmu .
 • 3 Ay Önce

Tamyobazfemi

Huohuuuhaaaaaa guguk diyo hojam huhouhhuhhhaaa 
 • 3 Ay Önce

Ramiz dayı

Bugün arslan bulut çok güzel biy yazı yazmış..!
 • 3 Ay Önce

kamil

ali bey, güzel konulara değiniyorsunuz. bir de siyasi partiler ve seçim yasalarına değinseniz. parti başkanının hegemonyası olan kanunlara
 • 3 Ay Önce

Ak yandaş

MEMET rumuzlu arkadaş sanada cevap vermeden geçemiycem Hayatımda görebilecegim en komik en yalan ve asparagas en mantık dışı yorumda bulunmuşsun.BRAVO TEBRİKLER....Bilim adalet ve demokrasi kavramlarıyla c.h.p yi yanyana getirmek müthiş bir hiç olmayacak varsayım..Dinazorlar hala konya ovasında yaşıyor deseler daha mantıklı inanırımda c.h p nin bilim adalet ve denokrasiyle ilgilendigine inanmam..Sen hiç hayatında kitap okudunmu veya büyüklerinden hiç başbakan bile astıran c.h.p zulmünü inönü döönemini duymadınmı.Bir zahmet araştır ögren ha insanoglu nankör vefasız ve unutkandır .çogunluk c.h.p yi seçerse ORTAÇAGA geri dönüş yapar bir müddette öyle yaşarız.Daireden gecekonduya benzinli araçtan at arabasına kısaca pirince giderken evdeki bulgurdanda olur afrikalılar gibi yaşarız.Sorun yok...
 • 3 Ay Önce

Ak yandaş

Umudum yokta yinede Türk ve müslüman isimli fakat kalbi ve ruhuyla ecnebi olmuş ecdadını ve kültürünü unutmuş akıllı ve kültürlü degil benliligi kaybetmişlere sesleneyim.Akpartiye fetöcüler gibi islami kelimelerle saldırmayın öok komik oluyorsunuz.Ataist özünü ve kimligini kaybetmiş tek önceligi en.iyi içkiyi içmek özgür yaşamak milli ve manevi degeri sıfır olup sadece dünyevi saltanat ve ihtiras ve hazlarının peşinde koşanlar akpartiden nefret edip saldırabilirbu normal..Normal olmayan hem islamdan adaletten ahlaktan dürüstlükten bahsedip hemde en ahlaksız lık olan fiili yani yalan ve iftirayla akpartiye ve Erdogana saldırmak.C.h.p li olana lafım yok onlar için haram helal gibi kavramlar yabancı ve önemsiz.Ben Ecevitten bile nefet edip yalan ve iftirayla hakaret etme gafilliginde bulunmadım .O hiç olmazsa yerli ve milliydi..Vatan haini teröristlerle ortak olmadı..
 • 3 Ay Önce

inşallah

KONDA Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AKP’nin oy oranının yüzde 45’ten yüzde 30’lara gerilediğini açıkladı ve “AK Parti çözülüyor. Bu bir alamettir ama gidecek yer bulamadı…” dedi.
 • 3 Ay Önce

Ak yandaş

Serdar günay denen gafil.Hem islami kelimeler kullanıyon.Hemde islamda en büyük günahı iftirada bulunuyon.İftira alçaklıgın ahlaksızlıgın göstergesdir.Rüşvet yolsuzluk suistimal akpartiden önceydi ve normalleşmişti..Örnek verin ispat edin bak bakalım ne oluyır.Rüşvet ve yolsuzluk yapan akpartinin kapısından içeri giremez.Şu var fetönün soruları çalması kendine baglı insanları türlü türlü tezgah la torpil yapıp gerçek kazananı hakedeni elemesi vahim olaylar oldu.Senin yapacagın 100 puan yerine 60 puanlı fetöcü işe girmisse dava açcan hakkını arayacan.Fetö savcı ve hakimleri şu an kimisi ierde kimisi kaçtı dışarda keyfince yaşıyor.Gerçeklere göre yorum yapın lafımız olmaz.
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Dün akşam moda sahilinde tedbirleri hiçe sayarak kutlama yapan .... sürüsü Chp gençliğidir, bu ....ler bir de eğitimli olmalarıyla övünürler!
 • 3 Ay Önce

Rıfat

CHP denen parti fitne, fesat ,zulüm yuvasıdır, geçmişini inceleyin neler göreceksiniz, bugün gelmiş olduğu durum da geçmişine paraleldir..
 • 3 Ay Önce

Ahmet

Yahu bunların derdi vatan hainlerini kurtarmak başka bir yoruma gerek bile yok çünkü nerde bir hain varsa bunların icinde
 • 3 Ay Önce

Rafet

CHP  defolup gidecekler. Tarihinçöplüğünde yerini alacaklar..
 • 3 Ay Önce

Rafet

Rıfat sen marstamı yaşıyorsun?  
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Turgut ertav sen uzayda mı yaşıyorsun? Hukuk o zaman tamamen fetönün elindeydi, hukuku tamamen guguğa çeviren fetönün savcı ve hakimleridir!
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Meclisteki diğer teröristlere sıra ne zaman gelecek?
 • 3 Ay Önce

Can

2 yil mi sürmüs sentop a o mahkeme karari bildirilmesi. Niye o gün okunmadi da ofisinde saklamis. Haci AIHM den yeterli delil yok diye kararlari kaldirilmasi veya Türkiye yi adil yargilama yoktu diye mahkum olmasi bizim adaletin durumunu yeterince anlatmiyor mu. Takipsizlik kararlari yargiclara kuzu dan telefonlar vs. YSK istanbul secim kurullarina suc duyurularindan sonra bir civciv cikmadi halen. Bir de su isinize gelmeyen yayinlara erisim yasagi da tuz biber degil mi. Haci hukuk adalet kuran a el basarak var diyebilecekmisin.
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Dünyada meclisinde bu kadar terörist barındıran başka bir ülke yoktur!
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Chpkk ve fetönün itleri havlamaya başlamışlar yine!..
 • 3 Ay Önce

Eh nefis işte

Maalesef nefis ali bey.onu tüm siyasiler yapıyor.isleeine gelince yargı var işlerine gelmeyince ben bu kararı tanımıyorum diyorlar hepsi hemde.arsivleede var tüm siyasiler
 • 3 Ay Önce

Maalesef..

Serdar Gunay sadece bir ornek vermiş. Bunun gibi yüzlerce binlerce ornek vermek mumkün. Ortalik foseptik gibi kokuyor. Adaletsizlikten intihar etti insanlar. Fakat adlari bile geçmedi buralarda.
 • 3 Ay Önce

Gamber

Hocam bir düşünün bundan 9 yada 10 sene önce hakimler karar verirken bir köşe yazarida deseydi iktidara yakın olan yahu böyle kararlarmi olur bu zulümdür deseydi 17 25 Aralık öncesinde bu yapıya dik kafalik yapmış olsaydı sn reisicumhurun bile taktirini kazanırdı lakin kimsenin işine gelmedi zira iktidar tatlıdır ...bakınız şimdi ufacık şeyleri soylenenleri görüp nasilda yazıyorsunuz e o yıllar ufaciktami görmediniz ..yada gören bile aman aman neme gerek dedi ...lakin o yıllarda o feto yapısına baş kaldiranlarda mangal gibi yürek varmış şimdi devleti arkasına alıp hergun feto feto diye yazanlarda değil
 • 3 Ay Önce

Coronax

Karara itiraz eden yok. 2 senedir cekmecede dururken, bir kişinin demesiyle pat diye gündeme alinmasina kiziyor insanlar.Sen anlamazsin.
 • 3 Ay Önce

Sol fetö pkk gençligi bahane ederek seslenen capulcular

yoruma erken başlamışsınız konusun başkasından duymakdansa kendi sesşnizden duyalım bu kadar ihtidara iftira atıyorsunuzki o yükü tasıyacak beygır lazım bunların aklı, kimse bilmez kendilerinde saklı kötülük yapma kötü olursun kuyu kazma kenfin düşersin
 • 3 Ay Önce

Serdar Günay

Bu dünyada hak hukuk lafı edecek en son adam sensin ve senin yalakalığını yaptığın takımdır.Siz bu güne dek kul hakkı yemekten,rüşvet ve iltimastan başka ne yaptınız.Ben tüm haklarımı haram ediyorum ve ebedi cehennemde yanacaksınız.Benim çocuğumun 100 puanla giremediği işe sizin 60 puanlık gerizekalı çocuğunuz girdi.Allah bunların hesabını soracak ama bu dünyada da çekersiniz,burnunuzdan kan irin olarak akar kul hakları biz de görürüz inşallah.
 • 3 Ay Önce

Kamyoncu

Eskiden hırsızı yakalayan polise ödül verilirdi şimdi ise ceza veriliyor.
 • 3 Ay Önce

Fatih mehmet

Bay yazar tam kendini ve tetikci yazar tayfasını tarif etmişsin inşallah bir gün hukuk sanada lazım olurda o zaman anlarsın hukugu gugugu sen ve zihniyetinin Allah ın adaletinden kacamayacaksınız merak etme orada verirsin hesabı amin inşallah
 • 3 Ay Önce

Gün geçmiyorki duyayasın çirkeflik dizboyu siyasetinde bir ahlakı olmalı

bugün tiktokda unutulmaz diye videolar yayınlamış. Orhan miroglu pkk terorıs deyildir diyor. banagöre pkk kendi topraklarında belli bir politikayı hayata gecirmeye politik harakatdır diyor porupoganda dan birtanesi akp aleyhine akp liymiş gibi itiraz ediyor konusanlar çogu dogu şiveli hacı dayı pavyonda rakının 150 Tl oldugunu söylüyor ne üretdiklerinden bahsetmiyor.
 • 3 Ay Önce

Bizanslı

Yahu sn hocam yıllardır anlatırsın muhalefet şunu bunu yaptı diyerek ...şimdide hukuk guguk diyorsunuz da bizim aklımızla alaymi ediyorsunuz bu ülkede kamu olsun askeriye olsun sağlık olsun bütün alanların yetkileri iktidarın elinde halktan biri bile iktidara yakın olan bir telefonla iş hallediyor yani keyifler güzel lakin sizi okuyan sanki sizler çok sıkıntıda sanar herşey tıkırında laf olsun diye buraya yazıyorsunuz CHP konularini
 • 3 Ay Önce

turgut ertav

Hukuk-guguk işini en iyi bilen AKP dir.2002 seçimleri öncesi hukuk isteği ve hukuk vaadi ile yola çıktı ve iktidar oldu.İktidarını sağlama aldıktan sonra ,hukuku guguğa çevirdi.Şimdi de ,başklarına hukuk-guguk suçlaması yaparak, cürüm ve zihniyetsizliklerini örbas etme savaşı variyor.
 • 3 Ay Önce

Halis Genç e cevap

Sizi destekleyerek; yazarın kendi dediği gibi yazar tam bir guguk kuşu.. Kendi aklıyla ve İslam ahlakiyla yazdığını düşünmüyorum. Birilerinin borazanligini yapmaktan çok keyif alıyor. Yandaş olursa her haltı işlese sesini bile çıkarmayan tiplerden. Dilsiz şeytan yani..
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Meclisteki teröristler temizlenmeden dağdaki teröristler temizlenmez!..
 • 3 Ay Önce

Memet

hey millet CHP dediğimiz 100 yıllık parti ülkenin kurucu partisi, parti mezarlığında yüzlerce parti var, ak partinin de cenazesini kaldiracağız inşallah, torunlarınız CHP li olacak, CHP bilimle adaletle demokrasiyle ilerliyor, gençler ak partiyi beğenmiyor, ak parti gençlere hitab etmiyor, gelecek CHP nin
 • 3 Ay Önce

Yandaş

Fetöyü kozmik odaya sokup mahrem bilgileride bunlar verdi,deşifre edilen yüzlerce mit mensubumuzun ölümündende bunlar sorumlu değilmi guguk yazar.
 • 3 Ay Önce

Hayatda yolunu cizerken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin

Bir kahvenin 40 yıl hatırı var derlerdi. cevabını aldım sır kahvede, deyil insanların vefasındaymış.
 • 3 Ay Önce

Neden kürt partisi

varmı Türk partisi. Parti hizmet için vardır bölmek için deyil. İsimler bizleri aldatmasın. Yasin isimli vatandaş, duyan müslüman der ama müslümana hakaret ediyor. Akp, mhp, ittifak olurken neden chp ip sp gelecek deva, aynı safda. hiç merak eden yokmu, herkes diyor sayın erdogan. hepden deyil engel olan O bir dag gibi sanmıyom başka biri.
 • 3 Ay Önce

İpe el attım ucu kaldı içimde sancı kaldı

dünkü haberde ugur dündar sabıkalı çıkmış on sene evel, biride diyor yok deve, diyor. Hiç kimse şu chp nin temeline inmiyor. temel deyince karamolloglunu sanıyor bizim kanunlar onları savunuyor. yada, onlara birileri yardım ediyor. olmaz diyenler. yılmaz güneyi fıransaya kim kacırdı. neden fıransa. niye yunan bulgaristan iran mısır suriye cin rusya deyilde fıransa yada almanya. Türkiye cumhurbaşkanına izin vermeyenler işte hukuk bilmeyenler kendileri için hukuk diyenler. kul hakkı yiyenler izmirden chp li sürekli hakaret edenler neden ceza almıyorlar. eger cezalar caydırıcı olsa 18 senedir aynı ahlaksızlık devam edermiydi her hakaret edene ödül veriliyor.
 • 3 Ay Önce

naci güleçyüz

hem sömürürler hem döğerler yordun beni diye teşekkür beklerler
 • 3 Ay Önce

Halis Genç

Gardaş, onu bunu boşver. Mit tırlarını Daha önce Aydınlık yayınlamadı mı. O zaman Berberoğlu nasıl casus oluyor. Bırak dokunulmazlığı. Aydınlık gazetesine neden hiç dava açılmadı.
 • 3 Ay Önce

Başeğmez

İyi vallahi sen devlete hainlik yap, asker polis şehit et, anayasal düzeni yıkmak için her türlü terörist eylemi destekleyen bildiriye imza at, hemde asgari ücretin on onbeş katı maaş alıp ortalıkla caka saat. Burası hukuk devleti. Yok öyle üç kuruşa beş köfte.
 • 3 Ay Önce

insan0ğlu

Demokrasilerde böyle şeyler olur ...DEMİRELin örtülü kızlar için Tvde açık oturumda Arabistana gidip okusunlar, dediği günler unutuldu.....TR Müslümanı beğenmeyenler Avrupaya gitsin, oranın kanunları daha papazcıl...! Avrupada suç işleyene acıyorlarmı , görsünler medeniyeti....avrupadan .kopyalanacak başka kanun yok mu ?.....Japonlar daha ileri Japon kanunlarını alalım!......Gerçek Adalet..ALLAHU TEALA nın kanunları kitapta dursun !! .vatan hainleri, teröristler ,.hırsızlar......vatandaşlıktan çıkarılmalı..... EY AKP EY CB ,...Aciz olmayın
 • 3 Ay Önce

Sefil selim

SN , Yazar ... Gelde AYRAN İçme .....
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı