• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Sözleşmesi kimin eseri?

57 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yusuf abdullah

Hata yapmisiz kaldiracagiz diyemiyormu neden
 • 1 Yıl Önce

Celalettin

Davutoğlu pişman oldu , özür diledi mesele halloldu mu sayın yazar? O yaptı bu yaptı, onu geç. Çözüm ne , kim bu sözleşmeyi feshedecek. Akp nin böyle bir derdi varsa kurumsal olarak, niye gereğini yapmıyor? Nas mı bu,niye değışmiyor,iptal edilmiyor?
 • 1 Yıl Önce

Sayın sefa bey

kargaların mahkemesi oldugunu zina yapmanın, cezasını biliyormuydunuz diyor youtubede. Peki ya müslüman olan Türkiyede cezası nedir. Kargalar belki hayvan gözümüzde, zinayı yargılıyor.
 • 1 Yıl Önce

Sayın dr sefa bey

yeter artık hata anlaşıldı bırakın kimin yaptıgını. Kimsenin gücü yetmiyor çeke çeke bu dert beni öldürür diye, yazmaya devam.
 • 1 Yıl Önce

Benim bunun içeliğinden yeni haberim oldu. Bunu kesinlikle kabullenmek mümkün değil. Şiddetle kınıyorum ve tezzamanda bu hatadan geriadım atılmasını bekliyorum.

İdarecilerin acilen bu konuyu elealıp, telafisini bekliyorum.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

İstanbul sözleşmesi kimin eseri diye birde vatandaşlara sorun hatta ak partili lere sorun bana sorarsan İstanbul sözleşmesi ençok da Akp nin eseri, Kadem in eseri, Aile bakanlığının eseri, Adalet bakanlığın eseri, Reisi cumhur Tayyip Erdoğanın eseridir okadar Şimdi isteyen bu sözleşme ile ve ilgili maddeleri ile övünsün, oy istesin, propoganda yapsın, ihya olsun
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Sayın yazar size dikkat ettim hep aynı numarayı üç beş ayda bir döndürüp döndürüp yazıyorsunuz İstanbul sözleşmesi ile ilgili, aslında bu rezilliğin hiç bir tarafı umurunuzda değil anlaşılan tek derdiniz ve endişeniz İstanbul sözleşmesi denilen aşağılık, ahlaksız, dinsiz, imansız, yerli milli manevi değerlerimize tamamen düşman bir gavur işinin artık kaçınılmaz olan zararlarından, pislliklerinin birilerinin üzerine yapışık kalması korkusudur Hiç boşuna uğraşma milletin ekserisi bu işin enbüyük sorumlularının kimler olduğunu çok iyi biliyor Enbaşta Reis, akp, aile bakanlığı, adalet bakanlığı, kadem ve morçatı dernekleri Siz böyle milleti avanak yerine koymaya çabaladıkça milletin öfkesi size ve bu işin baş sorumlusu olanlara olan nefreti dahada artıyor, artık bu yaptığım yorumu ya yayınlamazsınız yada işinize gelmeyen taraflarını kaldırıp atarsınız İşiniz gücünüz herşeye rağmen her şartta ve ne pahasına olursa olsun Reisinizi ve Partisini yanlışlarını bile savunmak olmuş Allah dan hiç kormaz oldunuz
 • 1 Yıl Önce

Adile

Aliye kavaf hanımefendi nin görebildiğini bizler görememişiz ne yazık ki. Tayip Erdoğan ve kendini Müslüman olarak nitelendirilen milletvekilleri nin, yarın ahirette Allah a hesap vereceklerini düşünerek bu yanlışı düzeltmeleri gerekiyor. Vatana hizmet sadece yol su yapmak değil. Bu millet, bir zamanlar ne yolu var Dı, ne ekmeği. Ama ne eğildi ne büküldü, en zor zamanlarda bile, ayakta kalabildi çünkü imanı vardı. Şimdi görüyorum ki bizden bunu almışlar. CHP gelmesin, Hdp gelmesin, o gelmesin, bu gelmesin derken Müslüman zannettiklerimizle bizi yendiler düşmanlarımız. Bu illeti yapanların ve savunanların tarihteki akibetini biliyoru z. Kim hatasında ısrar ederse Allah ın gazabına uğrarlar. Biz müslümanlara da bunun kaldırılması için mücadele etmek düşüyor. İnşallah zafer Allah ve dostlarının olacak.
 • 1 Yıl Önce

Yusuf abdullah

Geriye dönülmesindeki engel nedir gündeme getirebilecek gözükmüyor
 • 1 Yıl Önce

Suluman

Yahu eskiden imzalanmaya kalksa bizimkiler ayaklanır protestolar başlardı kimsenin sesi çıkmadı çünkü cahil çok şeytan azapta gerek
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Tamam da olan olmuş Peki nasıl düzelecek . Kanun mu gerekecek iptal için . Neden Erdoğan’ın sesi çıkmıyor . Niye bir çalışma yok iptal için . Bu sözleşme bakın Türkiye’nin başına bela olacak oluyor . Yarın bir gün sapkınlar bunu bahane edip başka talebtede bulunabilir aman dikkat .
 • 1 Yıl Önce

turgut ertav

İstanbul sözleşmesi TC.meclisinde oylanıp kabul edidiğinde hangi parti meclis çoğunluğu ile iktidarda idi?AKP değil mi?AKP nin başı yani reisi kim?Erdoğan değil mi?İstanbul sözleşmesinin kabulu için oy veren,parmak kaldıranlar AKP ve MHP vekilleri değil miydi?
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Japon bilim adamı bizim dizileri inceledi ve diyor ki,2 tanesi hariç din ve kültürle alakası yok ama herkes seyrediyor.Bu millet bizim elimizde olan basınla zehirleniyor .Istanbul sözleşmesinin sadece bir garipliği
 • 1 Yıl Önce

Salihce

Sayın yazar etrafı dolaşmayın bence, Reis in onay vermediği hiç bir şeye imza atamazlar. Velev ki atıldı , elini tutanmı var iktidarın? Köşenizin hakkını verin hedef şaşırtmayın!!
 • 1 Yıl Önce

Ömer faruk

 Allah izan versin.
 • 1 Yıl Önce

Yavuz selim

Hadi canım sende...
 • 1 Yıl Önce

Gıroğlan

Türkiye’de CHP iktidarında zina suçdu ,şimdi zina serbest fuhuş serbest bunuda Davutoğlu imzalamış.
 • 1 Yıl Önce

Bağçukuru

Erdoğan’ın haberi yokken ...... Davutoğlu imzalamış yazık Reisimizi yine aldatmışlar.
 • 1 Yıl Önce

Göcendereli

İstanbul sözleşmesi CHP nin eseri ,Davutoğlu önceleri CHP li idi ,Erdoğan’ın hiç suçu yok.
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

 İstanbul sözleşmesi kadar önemli Mecliste oturup , maaş alanlar hdpchpip bunlar ahlak yoksunu İslam düşmanı ataist chp, başkanı Canan kaftancioglu Ezanimi protesto etti ıslıkadi, YALANCI Ekrem Cami önünde şarkı söyletti, biraz yüz bulsa bale oynatır di Cami önünde
 • 1 Yıl Önce

Cevdet

Acaba sayin yazar , hukumet hatasıni kabul ediyormiki ahmet kabul etsin.28 subat farklı bir versiyonu mutasyona ugramış bir sekilde devam ediyor Hemde Kendini Dindar sanan bir parti ve liderler Atesle savunuyor , Ulusal kanallardaki Kadın prog ve Meshur O iki Ilahiyatcı 10 yildir Aileyi Yikmak gencligi Harap etmek icin Atmadikları Takla palavra kalmadı İslamı dillerinde Egip bukürek Tek Taraflı tv lerde Mahkeme kurarak ERKEKLERI SUREKLİ ASAGILAYARAK TOPLUMU CİNSIYETSİZLEŞTIRMEK İÇIN ELLERINDEN GELENİ YAPMIŞLARDIR HALADA YAPIYORLARDIR. Amac Aileyi yok edip gayri mesri hayatı mesrulastirmak Hepsinin Aktorleri Ya Dindar gorünumlü Hocalar siyasetciler Yaziklar Olsun Bunlara Duşmandan Beterler.
 • 1 Yıl Önce

Hostes

Bu akit yazarları şaka gibiler.!
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

13 14 yaşlarındaki kız çocuklarını dağa kaçıran hdpye destek veren chpip ve diğerleri 13 14 yaşlarındaki ki çocuklarını dağa kaçıran terörist başlarına sundurdu, HDP ve destekledi CHP Meclisimde, ve maaş alıyorlar hangi devlette polisine askerine polisinetuzak kuranlar Mecliste kız çocuklarını kullananlar kullandıranlar chpip ve diğerleri Meclisimde beni temsil etmiyor edemezde
 • 1 Yıl Önce

Şahika

Allah akıbetimizi hayreylesin.
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

Çok teşekkür ederiz, hocam sizin sayenizde öğrendim .
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

"MOR ÇATI" ile "KADEM"in yönetiminde olanlara dikkat edin lütfen. Aynısının ters versiyonları. İktidar başta olmak üzere hepimiz sorumluyuz. Çünkü oy verdiğimiz partimiz firesiz "EVET" dedi. Vatandaş olarak bölgemiz Mv.lerine ulaşıp konunun sıkı takipçisi olmak gerekiyor. Allah sonumuzu hayır etsin !..
 • 1 Yıl Önce

Nimay

Siyâset gözünüzünse basarınıźıda kör etmiş okuyanları bari........ yerine koymayınız
 • 1 Yıl Önce

Can

Asil kabahatli ce he pe ve Ekrem yazsaydiniz. Bence Ekrem Davutoglu ya daima ettigi gibi emir vermis bunu bi arastirin. Kesin bir sey cikar vallahi billahi ve paklama daha kolay olur.
 • 1 Yıl Önce

Naci

8 yıldır Reis in bu antlaşmadan haberi yokmuş.yeni haberi olmuş.kızmış oldukça.hemen iptal ettirecekmiş:-)
 • 1 Yıl Önce

hasan...

Kişi, hatâsını bilmek gibi irfân olmaz. İstanbul Sözleşmesi derhâl ibtâl edilip bu şehrin fetih sembolü Ayasofya Câmii de tekrâr hemen açılmalıdır. Muh. Başkan'ın bir imzâsına bakar. Buyrunuz, Haleb ordaysa arşın burdadır!..
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Kimin imzaladığını biliyoruz.Kimin bu sözleşmeyi iptal edeceğini bilmek istiyoruz.imzalayana buğzumuz mevcut.Kaldırmayana da buğz edeceğiz.
 • 1 Yıl Önce

Mert'e katılıyorum

Bunlar bir oy için,BABALARINI bile satarlar!KAVAF el çektirilmeseydi karşı cenahtan oy gelmeyebilirdi.karşı mahalleden gelen bir oy,bir oydur mantığıyla harcadılar KAVAF'I.LÂKİN;o da tutarsızmış ki; imzacısıyla nikahlandı.
 • 1 Yıl Önce

tika

Başkan dedi ya Babacana ben olmasam sen kendin karar verebilir misin diye Bu da aynı Başkan söylemiş o imzalamış
 • 1 Yıl Önce

Çuhadaroğlu

Hakikat ise, müsbet şeyler, haseneler, iyilikler cemaate, orduya tevzi edilir ve menfîler ve tahribat ve kusurlar başa verilir. Çünki bir şeyin vücudu, bütün şeraitin ve erkânının vücudu ile olur ki; kumandan yalnız bir şarttır. Ve o şeyin ademi ve bozulması ise, bir şartın ademi ile ve bir rüknün bozulması ile olur, mahvolur, bozulur. O fenalık başa ve reise verilebilir. İyilikler ve haseneler, ekseriyetle müsbet ve vücudîdir. Başlar sahib çıkamazlar. Fenalıklar ve kusurlar, ademîdir ve tahribîdir. Reisler mes'ul olurlar. Hak ve hakikat böyle iken nasılki bir aşiret fütuhat yapsa "Âferin Hasan Ağa", mağlub olsa "Aşirete tuh" diye aşiret tezyif edilse, bütün bütün hakikatın aksine hükmedilir. Aynen öyle de; beni ittiham eden o müddeî bütün bütün hak ve hakikatın aksine bir hatasıyla, güya adliye namına hükmetti. Şualar,Said Nursi
 • 1 Yıl Önce

Jurnal

Kocaman ASLANLAR'I bırakıp;YAVRULARLA uğraşmak size yakışıyor mu HOCAM?!
 • 1 Yıl Önce

mert

"...Selma Aliye Kavaf, 2009 yılının haziran ayında Avrupa Konseyi Aileden Sorumlu Bakanlar Konferansı için gittiği Viyana'da sonuç bildirgesindeki “farklı aile formları” ifadesine itiraz edip ve bildirgeyi imzalamadı. Kavaf, Türkiye dönüşünde bir gazeteye verdiği röportajda, "Ben eşcinselliğin biyolojik bir bozukluk, bir hastalık olduğuna inanıyorum. Tedavi edilmesi gereken bir şey bence. Dolayısıyla eşcinsel evliliklere de olumlu bakmıyorum. Türkiye’de eşcinseller yok demiyoruz, bu vaka var." çıkışında bulundu. Kavaf'ın bu çıkışı birçok çevrelerce takdirle karşılanırken bazı çevreler rahatsız oldu. Kavaf, bir sonraki seçimlerde Ak Parti'den aday gösterilmedi. Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Kavaf'ın liste dışı kalması ile ilgili, "Bazı gerekçeler vardır ki bunlar genel merkezin kendi değerlendirmelerinde mahfuz olan gerekçelerdir. Bu dönemde böyle bir takdir gerekti. Böyle bir takdir yaptık." ifadelerini kullanmıştı."(Mil...gazete) Not: Eski aile bakanının deva partisinin kurucu üyelerinden olması da birşey ifade etmiyor. Çünkü onlar da bu sözleşmeyi destekliyor. Başkan yardımcıları Mustafa Yeneroğlu yakın zamanda bunu ima etti. Biz herkesi dolayısıyla eşcinselleri de kapsıyoruz, dedi. Al birini vur ötekini
 • 1 Yıl Önce

Göçük Çeşme’si

Yahu yazar bey sen Allah cc den korkmuyorsan bari kullarından utan Erdoğan’ın hiçmi suçu yok .bizi enayi yerine koyup neleri yutturmaya çalışıyorsun.
 • 1 Yıl Önce

Kepezden

Benim yazar kardeşim o zaman Erdoğan neredeydi onun hiç suçu yokmu..
 • 1 Yıl Önce

gelecek ama gelemeden gidecek partisi

Yeni partiler artık modern atatürkçülüğü yeniden kendi bakış açılarıyla yorumlayıp rejimi devralacaklar, niyetleri bu. Ama tavukoğlu ve bibican ne der, kader ne der, bekleyip göreceğiz bakalım inşallah.
 • 1 Yıl Önce

bilim insanımız çalışıyor:

Bu sözleşme .. fatma şahin' in ulu halkımıza küçük bir hediyesidir.
 • 1 Yıl Önce

Düşünen deli

Hocam diyebiliyor musunuz? Bu sözleşmeyi imzalayanlar yanlış yapmıştır. Selma Aliye Hanım'ın ipini çekenler yanlış yapmıştır. Selma hanım yanlış yaptı diye egemen bağışı yanlışlığı gidersin diye gönderenler yanlış yapmıştır...
 • 1 Yıl Önce

Aslan akbey

Allahın laneti bu sözleşmeyi hala savunan ve buna karşı ses cikarmayanlsrin üzerine olsun. Onlar hem benim hem milyonlarca türk erkeginin hayatını karartti.
 • 1 Yıl Önce

Tırşik

2023 te AKP bu sözleşmenin ceremesini fazlasıyla çekecek.mübalağa etmiyorum;AKP seçmeninin çoğu sandığa gitmeyecek,başka partiye de oy vermeyecek.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Oncelikle Fatma şahin niçin sorumlu değilmiş anlayamadım ikinci olarak günah keçisi aramak yerine aileyi bitiren bu sözleşmenin kaldırılması için mücadele etmek daha isabetli olsa gerek
 • 1 Yıl Önce

Muhammet

Recep Tayyip Erdoğan an eseri tabiki ak parti olarak övünüyoruz, uçkur düşkünleri avuçlarını yalamaya devam etsinler
 • 1 Yıl Önce

Değerli Sefa hocam.

Sayın Sefa hocam. Lütfen adil şahitler olunuz. Bu yazdığınız yazı artık silinmeyecek. Mahşerde dahi önünüze konulacak. Orada siyasi nazar veya fikri taraftarlıktan azade olarak önünüze duracak. Orda bir daha okuyacaksınız ama hak isteyen birileri karşınızda olarak. Lütfen siz diğer bazı yazarlar gibi değilsiniz. Binlerce kişinin say-u gayretilye olmuş bir haseneyi bir kişiye vermek zulüm olduğu gibi. Yüzlerce kişinin sebebiyle oluşan bir seyyieyi bir kişiye yüklemeyiniz. Kaleminizden akan mürekkeple hüküm verip infaz gerçekleştirmeyiniz. Kılıç kesmez el keser. Elinizi adaletli olarak indirdiğiniz zaman isabet etsin doğru tuşlara harflere vursun. Sayın yazarım, kıymet verdiğim hocam, değerli doktorum. Yazılanınızda bu İstanbul ismini kirleten sözleşmenin ve yasanın zararlı tesirlerinden bahsedin. Doğru düzenlenirse yasanın ne kadar fayda getireceğinden bahsediniz. Bu hatanın düzeltilmesine cidden ihtiyaç var. Yopluma tesir eden zararlarını tamir ve tadil etmeye çalışın. Bunu yaparkende Allahın Adl ismini üzerinizde tecelli ettirin. Hocam kusura bakmayın size nasıhat eder gibi ifadeler kullandın. Buda belki sizi sevdiğimizdendir. Siyasi görüş ve düşüncelerimizden dolayı Allah bizi adaletten ayırmasın.
 • 1 Yıl Önce

Neyse

Bunu parti kurmadan önce niye yazmadın..
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Peki dediğin doğru olarak kabul edelim. Davutoğlu kaç yıldır yok istifa etti. Şimdi iktidarı tutan mı var!? Engelleyen mi var? İptal etsin bizde sizin samimiyetinize inanalım
 • 1 Yıl Önce

Harun

Aklımızla alay etmeyin ya.Reis gezidemiydi o zaman.Reis’in haberi olmadan sinek uçmaz hükümette.Hata diyelim ve hayadan dönmeye bakalım.Sağa sola çamur atmak müslümaba yakışmaz.
 • 1 Yıl Önce

Kim sorumlu

Sayın Yazar... Fatma Şahin i Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olarak atayan kimdir? Dahası Fatma Şahin sorumlu tutulamayacak ise neden o koltuğa Bakan olarak oturtulmuş tur ki! İstanbul Sözleşmesi imzalandıktan sonra yürürlüğe girmedi. Bunun için bir kanun çıkarılması gerekiyordu ve TBMM ye gönderildi. İktidarı muhalefeti mecliste uygun buldu ve onaylanması için kanun çıkardı. Ardından da Bakanlar Kurulu onayladı. Fatma Şahin sorumlu tutulamaz, milletvekilleri sorumlu tutulamaz, kabinede ki diğer bakanlar sorumlu tutulamaz, başbakan sorumlu tutulamaz, cumhurbaşkanı sorumlu tutulamaz ve bugün çıkıp bu İstanbul sözleşmesinden ayrıldığını ilan etmeyen edemeyen akparti sorumlu tutulamaz... Ama o anlaşmayı o gün imzalayanlar, sadece dışişleri bakanı sorumludur demek, ne kadar insaflı? Ayrıca asıl ele alınması gereken konuyu hiç ele almıyorsunuz: 18 yıldır iktidarda olan Akparti hangi üst düzey idareciler ile çalışyor, kimleri bürokrat olarak atıyor, kadrolarını oluşturdu mu? Bakanlıkları bir bir inceleyip bunlarla ilgili bir değerlendirme yapmaya ne dersiniz? Bu kadrolar, mayınları ayaklarınızın altına döşemeye devam ediyor. Ama nafile! Yönetmeyi sandıktan çıkmak olarak anlamak fakat kadroları oluşturamamak size bu hataları yaptıracaktır. Bürokrasi sizi serçe parmağında oynatır. Nitekim öyle yapıyor. Ve ruhunuz duymuyor. Fili tuttuğunuz yeriyle tanımlamaya devam edin. Üzücü olan şu ki bu yaklaşım kimseyi kurtarmayacak. Sizin bundan sonra yapılması gerekenleri vurgulamanız gerekmez miydi? Seviyeyi biraz daha yükseltin. Okura aptal muamelesi yapmayın. akpartiye sol-ateist-bölücü zihniyete olan nefreti yüzünden oy veren kitleler var... İcraatları ya da başarısı kendilerini tatmin ettiği için değil. Ya da sizin bu sathi yazının yüzünden değil. Ve akparti bunu çok iyi kullanıyor... Sol ve laik ve ataist ve bölücü kesimleri ayağa kaldıracak bir açıklama, bir küçük atraksiyon ile bu kesimler içlerindeki kini, nefreti ve gerçek yüzlerini bir kez daha gün yüzüne çıkarıyorlar... Kusuyorlar adeta inançlı insanlara, mukaddedatımıza... Ve mütedeyyin insanlar, seçim zamanı oylarını götürüp haklı olarak akpartiye veriyorlar.. O kadar iyi icra ediliyor ki bunlar, adeta bir vebale düşmekten kaçarcasına veriyor oyunu insanlar... Ne yalan söyleyeim.. Ben böyle verdim hep oyumu.. Şimdi İstanbul sözleşmesinde benim sorumluluğum var mı? Kadına karşı pozitif ayrımcılığı anayasaya yazan akparti halk oylamaında evet dediğim için bunda benim de sorumluluğum yok mu? Sayın yazar seçmenin hiç mi sorumluluğu yok? Sizin hiç mi sorumluluğunuz yok?
 • 1 Yıl Önce

"Emredildiğin şekilde dosdoğru ol"

Sayın Davutoglu pişmanlık duyarmış,duymazmış.Biz sonuca bakarız.Sayın Aliye Kavaf'ı görevden alan irade Davutoglu'mudur.Hükümet bir çok konuda olduğü gibi bu konuda da gereğini yapmalı,acilen hemen bugün,TBMMeclisi toplanıp,milli ve yerli duruşunu sergilemelidir.Bu konuya suresiz nafakanın kaldirılması ve zinanın suç olmasida eklenmelidir.Unutmayalımki:En tepeye tırmanmak zordur.Önemli olan orada tutunabilmektir.En tepe ise;milletin sinesidir.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Allah'tan korkun! Davutoğlu'nun o günkü genel başkanı (ki bu gün de aynı partinin genel başkanı ) onay vermeden mi oldu bütün bu söyledikleriniz. Daha bir hafta önce kendisi demedi mi; Benim onayım olmadan siz hangi işi yapabilirdiniz? diye...
 • 1 Yıl Önce

Nurullah

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Tüm bu yaşananlar, Cumhurbaşkanı'ndan bağımsız mı gerçekleşti? istanbul sözleşmesi imzalanırken, meclisten geçerken, imzalamayan bakan görevden alınırken Cumhurbaşkanı'nın haberi ve onayı yok muydu? Allah, adil olanları sever.
 • 1 Yıl Önce

mert

Davutoğlu'nun sevmem lakin yazarken de bu kadar siyasi kafayla taraflı yazılmaz. Siyasi iradenin etkisi yoksa neden halen fesih edilmiyor? Siyasi iradenin de Davutoğlu'nun da diğer partilerin de aile bakanı olarak sözleşmenin imzalanmasını engellemekle yükümlü Fatma Şahin'in de sözleşme üzerinde etkisi var. Meğerki siyasi irade kabul etmiyor yakın zamanda Özlem Zengin neden sözleşmede hiçbir sorun yok dedi. Sözleşmeyi tek başına birine ihale etmek samimiyetsizliktir. Bu lanet sözleşme fesih edilmedikçe bunu imzalayan veya susarak halihazırda destek sağlayan hiçbir vekil güzel anılmayı haketmiyor
 • 1 Yıl Önce

yapma yaaa!!!

Sayın yazar, İnsanların akıllarıyla eğlenmeyi bırakın lütfen. Davutoğlu gideli onca zaman olmuş, bu toplumu ve aileyi ifsad sözleşmesi hâlâ canlar yakıp durmakta, aileyi ve toplumu çürütmekte. Bundan dolayı kılını kıpırdatmayan hükümet ve onun başındaki Cumhurbaşkanı değil de Ahmet Davutoğlu mu suçlu!!!! Bu ülkede Cumhurbaşkanının izin vermediği ya da kabul etmediği hangi sözleşme ya da kanun çıkarılabilir!!! Haydi çıkarıldı diyelim, bu kadar zararı görüldükten sonra hâlâ yürürlükte kalabilir!!! Demek ki ülkeyi hâlâ sözleşmenin sahibi olan ve bu sözleşmeyi ölümüne savunan Ahmet Davutoğlu yönetiyor da bizim haberimiz yok!!! Aydın ahlakı böyle bir şey oluyor herhalde!!!
 • 1 Yıl Önce

Ahmet koç

Bekleyin bekleyin.. Adam bir saman altından su yürütmüş. Suriye konusunda onun parmağı, İstanbul sözleşmesinde yine onun parmağı. Daha kimbilşr ne haltlar yemiştir. Her şey tek tek analiz edilsin. Belki dünya tarihinin en büyük aldatıcı ustası ile karşılaşıyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

bak sen şu işe. ahmet davutoğlu kendi kendine imzalamış. zaten kendi kendine de başbakanlıktan istifa etmişti.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23