• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ali Erbaş ve mahallenin köpekleri!

24 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Erol Büyükkara

İslama hertürlü hakareti yap fikir hürriyetine girer fakat atatürkün A sını eleştir 3 yıldan 6yıla kadar ceza yersin.
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

Müslüman dürüst olur! Hadi müslümanı geçtim İnsan biraz dürüst olur. Domuz eti eskiden yasaktı. Şimdi kasaplık hayvan! Kim yaptı bunu? Eşcinseller mi? İnsan olan biraz dürüst olur! 
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Birde hocam şunu merak ediyorum geylik tamam günah farzımisal geylere arzulanmakta günahmı?tamamıyla merak hocam.benimle bir alakası yok.yazılarınızı çok beğeniyorum hocam.hörmetler.
 • 1 Yıl Önce

Allah bu İslam düşmanlarını kahretsin

Bu .... barolara yaptıkları açıklamalar ile destek olan Chp'lilere,durduğu yer olarak eşcinsellerin yanında yer alan Hdp'ye,hala bir açıklama yapmayan İp'e,yeni kurulan partilere,lafı yuvarlayarak döneminin gazını almaya çalışan SP'ye,her konuda konuşan bu konuda susan Gül'e ve bu partilere destek olan Müslüman(!) seçmene yazıklar olsun.
 • 1 Yıl Önce

Adanalı Celal

Diyanet işleri başkanı kimin yanında Allahu Teala hazretleri görüyor. 
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Cafer yardımcı evet haklısın ayıp oluyor , yazar ayıp etmiş köpeğe  hakaret etmiş yazar . Hayvankarda böy sapıklık varmı cafer efendi ? Varsa sögle bunlar hayvandan daha .....,  yazar köpeğe  ayıp etmiş hemde hakaret etmiş . Yazar bey köpekten  özür dile köpekle bu çukur sapıkları aynı kefeye koydugun için
 • 1 Yıl Önce

Cafer yardımcı

 Köpek falan demek biraz ayıp olmuyor mu?
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Emre kardeş bülent ersoy bunların en ünlüsü tv lerde sosyal medyada sanatçı diye bize yutturulanların çoğu lgbt sapığı proje istanbul sözleşmeside bunları iyice azıttı saga sola havlayıp duruyorlar .
 • 1 Yıl Önce

Mesut

İtleri serbest bırakan taşlarıda bağlayan istanbul sözleşmesi degilmi ? hocam . Biz müslümanlar sonuna kadar ali erbaşın yanındayız kuranın diğer haram ayetlerinide okusun . İte taşı sopayı göstereceksin kaçarsan seni ıstırır sağlam durmak lazım .
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Ali erbaş sonuna kadar gitmeli ve haram olan herşeyi söylemeli.
 • 1 Yıl Önce

RAHMİ

hocam allah razı olsun. doğruya doğru. yalnız yazınızın sonunda , istanbul sözleşmesi denen ne derseniz deyin ,o şeyi hükümetimiz, meclisimiz niye hala kaldırmıyor veya iyileştirmiyor. bunun sebebi nedir. birde bu yönden düşünelim derim. allah hepimizin yardımcısı oldun derken, biz kullar da allahın verdiği aklımızı kullanarak böyle sapıklardan ve sapıklıklardan uzak duralım. evlatlarımızı ona göre yetiştirelim. allah yardımcımız olsun. hayırlı ramazanlar. selam ve dua ile.
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Hemen yazınızın başındakı o söz Taşları bağlamışlar köpekleri salmışlar Yaşar bey sizin de bu konularda Hükümeti çok uyaran yazılarınızı, sitemlerinizi biliyoruz ama ne siz nete ne sizin gibi bir çok samimi gerçek akil insan nede muhafazakar dindar insanlar ın itirazları duylmadı, kaale alınmadı hatta alay eder gibi kibirli ukala tavırlar takınarak inadına bu rezillik leri savundular kutsadılar Yani bu kudurmuş köpekleri salan Taşları da bağlayan İSTANBUL SÖZLEŞMESİ nin tarifi işte budur Malesef Ak parti ikdidarı ve R.T. Erdoğan bu sözleşme nin getirdiği bütün olumsuz, ahlaksız, adaletsiz, insafsız, Dinsiz, İmansız neticeden o hak ettiği en büyük payı alacaktır almalıdır cünkü bu rezil anlaşma dayanarak yapılan bütün Gayri milli, gayri dini, gayri ahlaki kanunlar ençok ta Ak partinin eseridir. 
 • 1 Yıl Önce

Korkusuz

Vesselam
 • 1 Yıl Önce

Yasin Yeşil

Benim bahsetmek istediğim konu biraz başka. Bu yıl Ramazan ayı Diyanetin iddiasına göre 24 Nisan'da başladı. Yani hilal eski astronomi hesaplarina göre güya 24 Nisan'da gözükmüş. Ramazan ayı başlangıcı genel kaideye göre hilali görmek. Kısacası, hilali gör, oruca basla; hilali gör bayram yap. Oruç ve bayram başlangıcı için kural bu. İSS'ye (ululuslararasi uzay aracı) göre, hilalin bu sene gözükme tarihi : 23 Nisan 2020. Zatalitin yanılma payı elli yılda üç saniye. Her yıl orucu ve bayramı bir veya iki gün geç başlatıyoruz. Diyanet güya birkaç yıl evvel Astronomi Enstitüsü kurmuş veya yeni bir teleskopla zamanları tayin ediyormuş. Demem o ki Türklerde gelenek, görenek, örf, adet farz, vacip ve bilimden önce gelir. Diyaneti bu konuda yıllardır yazılı olarak uyarmama rağmen olayı hiç önemsemedi. Milletin takdirine arz olunur!
 • 1 Yıl Önce

cetto

Bunun sebeplerinden birisi belki de en önemlisi TV kanallarının çoğalması sonucu bu kanallarda parayla DİNİ SATAN SAPIKLARIN PROF.ÜNVANIYLA ARZI ENDAM ETMESİ VE PARA UĞRUNA DİNİ SATMASI ve DİYANETİNDE SUYA SABUNA DOKUNMAYAN BİR TAVIRLA GÜNÜNÜ GÜN ETMESİNDEN KAYNAKLANMAKTADIR. DİYANET ZAMANINDA KURANIN EMİRLERİNİ KORKMADAN HAYKIRABİLSEYDİ BU İBNELER BU KADAR AZAMAZLARDI.BU KADAR HÜRRİYET İNSANLARA FAZLA GELİR.TV. KANALLARINDA İSTEYEN İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR HİÇ BİR YAPTIRIMI YOK.NE BU YA.
 • 1 Yıl Önce

O.İ.

Kalemine yüreğine sağlık hocam ,o imansız inkarcı Lut kavmi gibi yaşamak isteyen bunu savunan kesime gelince behey dinsizler sizin bu sapkın yaşantı sürmeniz yüzünden bütün pislikler yayılıyor tabiki Allah bize azametini hatırlatmak sizin gibi inkarcı imansızları uyarmak için sizinle beraber bizide uyarıyor yani kurunun yanı sıra yaşda yanacak hep sizin gibi pislikleri uyarmayıp bana ne dememiz yüzünden işte bu sebeple dinayet işleri başkanımız en doğru olan Allah kelamını söyledi çok da güzel yaptı bre imansız Ankara Barosu ve onun yandaşları siz hiç Allahla savaşında galip gelen gördünüzmü imansızlar siz dinayet işleri başkanınamı savaş açtınız yoksa Allahamı Ali Erbaş hocamız Allah kelamını söyledi ve söylemeyede devam edecek o sebeple sonuna kadar onun yanındayız elhamdülillah.
 • 1 Yıl Önce

Nihal

Dinimize çağlar ötesinde diyorlar bunlar yaşatılmamalı bu köpeklerin başları ezilmeli hukuk ile olmuyorsa halk ayaklanır o ayaklananlardan biride şüphesiz bir vatandaş olarak ben olurum.Köpeklerin başı ezilsin gitsinler kendilerine başka ülke bulsunlar vatan hainleri
 • 1 Yıl Önce

mert

A’râf Sûresi, âyet:2'de buyurulmuştur ki: "Bu, sana, kendisiyle (insanları) uyarman için ve mü’minlere öğüt olarak indirilmiş bir kitaptır. Artık ONDAN DOLAYI GÖĞSÜNDE BİR SIKINTI OLMASIN." Ey zalimler, sapıklar, şükürsüzler; siz sapıklık yaptığınızda, Allah'ın âyetlerine haksızlık yaptığınızda, biz Hakk'ı haykırdığımızda bizde sıkıntı olacağını mı zannediyorsunuz! Bilakis BU BİZİM İMANIMIZI ARTTIRIYOR, kardeşliğimizi pekiştiriyor. Ey câhiller, ahmaklar (istiklal şairinin de dediği gibi) BÖYLE BİR İMANI BOĞMAYA, sindirmeye sizin çapınız yeter mi hiç. Siz kininizle, küfrünüzle geberin. Bunu bir meslektaşınız olarak yazıyorum. Siz kimseniz de imanımızı ilgilendiren bir konuda bizleri temsilen atıp tutuyor, ahlâksızlık yapıyorsunuz? Hadsizler, seviyesizler, ahlâksızlar.
 • 1 Yıl Önce

meleknur

HÜKÜMETİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DENİLEN MADDEYİ KALDIRMASINDA FARKLI SIKINTILARMI VARKİ BEKLETİYOR? BUNDA DA VARDIR BİR HAYIR. BUGÜN BİRLİK GÜNÜ BİRBİRİMİZE DİNİMİZE ÖRFÜMÜZE KÜLTÜRÜMÜZE SIKI SIKI KENETLENME GÜNÜDÜR! ALLAH BAŞIMIZDAN ADALETLİ YÖNETİCELİ EKSİK ETMESİN AMİN!
 • 1 Yıl Önce

meleknur

ÇOK GÜZEL YAZMIŞINIZ. RABBİM DOĞRUDAN ADALETİNDEN EDEPTEN HAYADAN AYIRMASIN. ÜMMETİ MUHAMMEDİ SIRATI MUSTAKIM ÜZERİNDE EYLESİN VE NESİLİMİZİN EDEPLERİNİ KORUMALARINI NASİP ETSİN! AMİN!
 • 1 Yıl Önce

Olur

Mübarek ramazan iftarında devlet in en itibarlı yerinde B. Ersoy'u ağırlayan
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Hocam bu İstanbul sözleşmesi kanunu yüzünden İstanbulun başına büyük bir deprem yolda geliyor hızlı bir şekilde , hazırlanın yaşın yanında kuruda yanacak gibi .
 • 1 Yıl Önce

Ali

Kıymetli hocam zinayı suç olmaktan çıkaran ve İstanbul sözleşmesini mecliste MHP CHP HDP nin tam oyu ile çıkaran ak Parti'ye müslümana eleştiri yapmiyacakmiyiz
 • 1 Yıl Önce

Emre

Sayın yazar, bu toplumun ne ara bu kadar ibnesi, sapığı, sapkını oldu? Bunları savunup müslümana söz söyleyenlere Allah lanet etsin.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23