• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mesele “KADIN HAKLARI” değil, sen hâlâ anlamadın mı?

19 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Doğan

11 Mayıs 2011'de İstanbul'da imzaya açılan çıkan, 1 Ağustos 2014 yürülüğe giren bu anlaşma sadece Davutoğlu nun insiyatifi ile çıkmışSa zaten Davutoğlu çok büyük bir lider. 2014 den bu yana zararı ortada, son iki yildir aileye verdigi zararlar göze sokuluyor, peki 5 yıldır aileyi korumak icin çalışma yapmayan 600 millet vekili, ek bir duzenleme yapmayan iktidar partisi , ve aile bakanlığı neden var ki? bu sozLesmwnin etkinliğini arttırmak için calisan feminist dernekler bile daha cok ses getiriyor...
 • 3 Yıl Önce

Erdem

Sayın yazar, geçen haftaki yazınızı ne kadar beğenerek okumuş isem bu yazınız da da o kadar hayret ve üzüntü ile okudum. Ülkeyi derinden sarsan bu meseleyi şahıs boyutuna indirmek çok büyük hata. Kaldiki şahıs a bile indirgeyelim. irdelemiş olalım, bu kadar danışman eyvallah diyor, bu kadar 600 millet vekili eleştiri yapıp bir ust makamin dikkatini çekmiyor, denetim mekanizması hükmünde ki yargı erkanlari sessiz kaliyor, hepsinin basireti Bağlanıyor .... hepsinin bir kenara bırakıp bir şahsın keyfiyeti ile oluyor biz de bu kadar zaman sonra ondan hesap soruyoruz cevabını bekliyoruz derseniz BİZ de GÜLERİZ.
 • 3 Yıl Önce

Ferhat

Rabbimizin hükümlerine aykırı yasa çıkaran ve yaptığı yanlıştan dönmeyen kim olursa olsun Rabbimizin gazabına uğrar
 • 3 Yıl Önce

Kamil

Allah aşkına yeni bir düzenime yapın aile çöküyor olan bu millete oluyor. Bu çıkarılanlar vebal altında Hâlâ duzeltmeyenlerde
 • 3 Yıl Önce

tuncay

sayın yazar. Allah sizin gibi hakikati görüp yazan yazarların sayısını arttirsin
 • 3 Yıl Önce

selma

Sayın hocam;Bizim memlekette vurdum duymazlara üzerlerine ölü toprağı serpilmiş derler.İktidardaki şahısların üzerlerine ölü toprağı serpilmiş görmüyorlar!!!!!duymuyorlar!!!!
 • 3 Yıl Önce

Ferhat

Evet bütün suç gine tek kişinin Davudunoğlunun üstüne yikildi, aynen suriye politikası gibi. Elbette Davudunoğlu suçsuz değil. 
 • 3 Yıl Önce

Ahmet

Yazar tespitler güzel. Yasanın bu şekilde geçmesi aslında bize bir soruna götürüyor , o da işlevsizleşen TBMM. Sorumlusu hepimiz.Vardır reisin bir bildiği anlayışımız. Sayın yazar ;Davutoğlu ,Fatma Şahin suçlu. Peki ya MeclisBaşkanı Başbakan , Cumhurbaşkanı .........
 • 3 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık evet mesele kadın hakları değil mesele İslam'a ve başımızdaki dindar liderimize ve hükümete saldırmak İslami değerleri itibarsızlaştırmak İslâm dini kadına en güzel hakları vermiş sen evinde iş yapacaksın eşin ise seni ve evini bakacak demiş ama sizin gibi laikci bozuntuları kadının namahremini filan unutup onları sokaklara davet ediyor k.k.oğlu ve feminist kılıklı imansızlar bu kadın cinayetlerini en çok sizin gibi imansız Allah korkusu olmayanlar yapıyor gerçek bir takva müslüman hiç bir canlıya kıymaz .
 • 3 Yıl Önce

Ramazan çakır

Problemin çözümü siyasi mercidir. 
 • 3 Yıl Önce

Latif b

Boşuna cirpinmayin yazar abi 
 • 3 Yıl Önce

Ali Erkan

6284'ü hazırlayanlar kadın ölümlerinin artması, toplumda şiddetin tırmanması, aile reisinin evden hanımın beyanı ile uzaklaştırılması ve bunun şiddete yol açması konusunu görmezden geliyorlar. Bu körlük değil mi?
 • 3 Yıl Önce

E

Haksızlık karşısında susan şeytandır
 • 3 Yıl Önce

Erdem

Şiddet artıyor. Toplum atomize ediliyor. Aile çökertiliyor. Evlilikler azaldı, boşanmalar arttı.
 • 3 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Defalarca yazdınız ilgililerden tık yok. Kızılay genel Başkan'ına danışmanlık yapan Prof. etiketli zat hala yerinde. Kadın haklarını dayatanlarla bu keneler aynı. Lütfen, sık sık yazın belki bu kenelerden kurtuluruz.
 • 3 Yıl Önce

ahmet

Helallll hocam allah razi olsun cennetine koysun.
 • 3 Yıl Önce

Ali cuma

Hırvatistan kadar olamayan müslümanlara yazıklar olsun!!! Chp Hdp İp neysede,ak parti millet vekilleri Mecliste ne yapmaktalar?
 • 3 Yıl Önce

İsmail İnan

Bugune kadar İstanbul sozlesmesi ve 6284 sayili yasa ile ilgili en guzel tesbitler bu yazi ile yapildigini goruyorum. Sunu belirteyim vatanini milletini seven her vatandasin bu yasalardan rahatsizdir. Bu kadar sikayet ve rahatsizlik varken yetkililer neden duymazlar? Neden korkarlar bu konu hakkin da hic bir girisim de bulunamazlar. Evet kadin cinayetleri artmakta evlilikler bitmekte fuhus alenilesti bu yasa ve sozlesme uygulanmaya basladiktan sonra. Allahin kanunu degil kaldirin suresiz nafakayi İstanbul sozlesmesini ve 6284 sayili yasayi. Eyyyyy AKP ve MHP siyasi tarihimizde Anavatan Partisi genel baskani sayin Mesut Yilmaz sekiz yillik egitim ve cocuklarin Kuran ogrenmek icin yasini yukselten yasayi uygulamaya korken su sozunu hic unutmuyorum. Siyasi hayatima mal olacagini bilsem bu yasalarin arkasindayim diye beyanda bulunmustu millet onu siyasetten gercekten sildi. Soruyorum her iki parti yetkililerini sizinde siyasi hayatiniza mal olsa bile suresiz nafakayi, İstanbul Sozlesmesini ve 6284 sayili yasayi kaldirmayi dusunmuyormusunuz? Cevabiniz evet ise gecmis olsun simdiden sizin partinizde gecmis partilerin silinip gittigi gibi siyaset arenasindan cekilecektir yani millet artik size oy vermeyecektir. Bu millet aile , orf ,adet ve dini degerlerle ayakta kalir aksi halde tarihten silinip gideriz. Vebalide bu yasalari kanser gibi bu millete musallat edenlerin olur. İnsallah yanlistan en kisa surede donulur.
 • 3 Yıl Önce

HAK

Bu yasanın yürürlüğe girdiği günden beri bir Allahın kulu çıkıp ,bakın bir ,tane bir tane kadına yönelik şiddet eylemini bu yasa sayesinde önledik desin ispat etsin görelim.Ben tek başıma halktan biri olarak bu yasa sayesinde şiddetin arttığını hemde yüzde bin arttığını ispata hazırım hodri meydan deve kuşumu tüm devlet büyükleri anlamıyorum şiddet önlenecekse böyle değil tartışılıp adam gibi inancımıza, geçmişimize bakılıp yasa yapılsın.Aile mefhumu bitmiş,kokuşmuş ,sarhoş batının kafasıyla değil.Kadına yönelik şiddeti başta yüce dinimiz yasaklamış ordan ilham alınsın Tilkilerden, yılanlardan, çayanlardan değil
 • 3 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23