• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Subliminal FETÖ uyarısı

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mehmet

Hayrola latif bey bildiğiniz birşeyler mi var.
 • 2 Yıl Önce

Kim Dinler

Allah’ın laneti Pensilvanya’daki fetö iblisinin üzerine olsun
 • 2 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık bu mesaj olayına gelince gerçek tâkva sahibi bir müslümanı bu mesajlar kandıramaz kimi kandırır imanı zayıf ve maddeci olanı kandırır onlarda zaten sonunu hesaplamadan sadece madde için yani para için kanarlar yani buna kanma demiyelimde menfaat diyelim yoksa feto gibi bir soytarı kim ki ona kansınlar.
 • 2 Yıl Önce

Kemal Şahin

Selamün Aleyküm Muhterem Hocam:Çok müthiş şeyler anlatıyorsunuz. Mesleğim muallimlik. 20 yaşında oğlum, 10 yaşın kızım var,ellerinizden öperler. 57 yaşındayım. Çocuklarımız bizim değil sanki. Ana ve baba değil, bakıcı gibiyiz. Yedir, içir, giydir, harçlığını ver. Ötesi yok. Üstelik namazında ve niyazında insanlarız. Sadece o kadar da değil. Nur sohbetlerinede iştirak ediyoruz eşimle beraber. Ama çocuklarımız ile iletişim kuramıyoruz, sağlıklı bir şekilde. Benim durumumda çok anne ve babalar var. Üstelik mütedeyyin aileler bunlar. Kimisi utancından halini arz edemiyor. Dindar bir anne ve baba. Bunun yanında ne idüğü belli olmayan evlatlar. Çocuklarımız sizin anlattığınız subliminal mesajlaramı maruz kalıyor acaba? Öğrencilerimin ekseriyetinde de aynı tavırlar müşahade ediyorum. Herkesin elinde(bende de dahil) akıllı telefon. Adeta gencin canını al, ama akıllı telefonunu alma. Meşhur Türk filmlerindeki sahne:Soyguncu yol keser ve silahını doğrultur:"Ya paranı, ya canını." Kurban çar naçar canını kurtarmak için parasından vaz geçer. Şimdi akıllı telefonu olan gencin yolu kesilse:"Ya akıllı telefonun, ya canın."diye tehdit edilse, gençlerimiz hangisini feda eder acaba? Kanaatimce Akıllı cep telefonunu kaptırmamak için canını ortaya koyar. Allah'ım aklımıza mukayyet ol. Bize sahip çık. Çünkü biz kendimize sahip çıkamıyoruz. Çoluk çocuğumuzu koru. Çünkü bizde koruyacak mecal kalmadı. Vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı, devletimizi, ordumuzu, yurdumuzu cümle maddi ve manevi musibet, bela ve şerlerden muhafaza eyle, Amin. Selam ve dua ile.
 • 2 Yıl Önce

Aptal Zasus

Robotlar mecaz bilmezler. Penisilvanya robotları hakeza. Latif Hoca'nın mecazi yazısını anlamak için önce sümüklünün esaretinden kurtulmak lazım. Anladın mı? Zasus. Hidayeti Cenab-ı Erhamürrahimin'den iste.
 • 2 Yıl Önce

Erdem

Latif bey artık kendini de aştın. 
 • 2 Yıl Önce

Zeynep

Allah razı olsun. Rahmetli Aidin Salihin kitaplarında ses ve kokuyla bu tarz yönelimler yapılabildiği konusu detaylı anlatılıyor. Yine rahmetli Salih Mirzabeyoğlu da telegram adını verdiği böyle bir aletle zulme maruz bırakılmıştır. Bu konunun da altına böyle şeylerin olmadığını yazacak olanlara kimse inanmasın. Seste ve kokuda derin sırlar gizlidir. Örneğin kulaklıkla müzik dinlerken her iki kulaklık arasındaki ses 10 megaherts ve uzeri fark içerdiğinde hipotalamusun açılarak verilen komutları ve subliminal msjları aldığı hususunu anlatıyor aidin salih. Bu teknoloji uzun zamandır bu iblislerin elinde var. Hatta bununla ilgili bir belgesel bile çekmişlerdi onuda internet araştırmasıyla bulabilirsiniz. Bu yorum köşesine herşeyi sulandıran cahiller yazmamalı. Bilgi sahibi olanlar bildiklerini yazarak insanları bilgilendirerek inşallah cihad etmeli. Şuursuz dengesiz yorumcu adı altındaki yoranlardan Allaha sığınırız.
 • 2 Yıl Önce

Rabia

EuzubillahimineseydanirraciymbismillahirrahmanirrahiymAllah, bütün göklerin ve yerin nûrudur. O'nun nûru, içinde kandil bulunan bir oyuğa benzer. O kandil cam fânûs içindedir. O fânûs, inci gibi parıldayan bir yıldızdır. Ve o kandil, ışığını doğuda da olmayan batıda da olmayan mubarek bir zeytin ağacından alır. Ve o ağacın yağı, öyle arı duru öyle parlak ki, neredeyse yakılmadığı halde de ışık verecek, nûr üstüne nûr. Allah nuruna erişmek isteyeni dilediği şekilde nûruna eriştirir. İşte bunun için Allah insanlara örnekler vermektedir. Çünkü herşeyi bütün boyutlarıyla, yalnızca Allah bilir.nur süresi 35. Ayet.Sayin Erdoğan yazdığım bir yazıyı netimden dolayı gonderemedim.Atmosferde asılı kaldı.bu rüyalar demisken dib ve dib temsilcileri ne dair yüreğimizde olumsuz kaygılar duymaktayız.paralel farklı bir yapı.daha pozitivist fakat Başkanlıktan ayrı bir yapı.bu arada büyükşehir belediye başkanı görevden alınmalı.3000 kusur kişi görevine iade edilmelidir olabilir deriz.zulum ile abad olunmaz.muminler ancak kardeştir Hucurat süresi 10.ayet.elhamdulillah.sayin Erdoğan israiliyat bunuda yapmış öylemi.iyi insanlar daha çok.Biz Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyoruz.dinimizi sakata gelmeden öğrenmek çok önemli deriz.uzun yillarimizi düşünmek zorundayız.bilmedigimiz bir şeyi Allah'tan istemekten Allah'a sığınırız.Eger Allah bize merhamet etmezse amellerimiz boşa gider.öğutlerinizi dinlemeye devam ediyoruz.elhamdulillah.Allaha emanet olun.Saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun.tesekkurler.hasbinallahu ve nimel vekil deriz.
 • 2 Yıl Önce

Zasus

Yani birileri FETÖ "sevdirici" alet icat etmiş ve Türkiye'nin çeşitli yerlerine bol miktarda yerleştirmiş!.. İnsan aklıyla alay etmek bu olsa gerek. Varsa böyle FETÖ "sevdirici" bir alet, bunun en güzel örneği Latif Erdoğan adlı aygıt olsa gerek!..
 • 2 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

Latif bey, SİZ BU FETÖ NÜN CİĞERİNİ BİLİRSİNİZ! 1. FGÜLEN İN HABERCİSİ MEKTUP ULAĞİ ( bu zat in En güvendiği adam) FKORU NEDEN YARGILANMIYOR? 2. ALİ AHMET ABDULLAH BU İŞİN NERESİNDE? 3. BÜLO NUN OĞUL VEKİL OLAMASAYDI! ŞİMDİ BÜLO NE TARAFTA OLURDU? 4. NUMAN DAN SONRA SAADET ! TOPÇU DAN SONRA BBP EMİN ELLERDE Mİ ? 5. SOYLU NUN BAHSETTİĞİ BÜYÜK OPERASYON BÜTÜN KURUMLARI SİYASİLERİ VE ÖZEL SEKTÖRÜ KAPSAR MI, GERÇEKTEN FETÖ NÜN BELİ OMURGASI KIRILIR MI? 6. FETÖ YÜ YAZAN GAZETECİLER YAVAŞ YAVAŞ SUSTURULUYOR MU? Artık yazan çok çok azaldı!!!. 7. FETÖ MÜCADELESİ DURAKLAMA DÖNEMİNDE Mİ, GERİLEME DÖNEMİNE GİRDİ Mİ? 8. ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK BELASI ( FETÖ) İLE, ANA MUHALEFET VE DİĞER PARTİLER NEDEN İKTİDARIN ÜZERİNE GİTMEZ ? 9. BÜTÜN PARTİLERDE FETÖ MÜ KAYNIYOR? VEREM OTU GİBİ HERYERİ SARMIŞ MI? 10. ERDOĞAN OLMASA FETÖ MÜCADELESİ DEVAM EDER Mİ?
 • 2 Yıl Önce

Mustafa Yüksel

Rabbim razı olsun . İlminizi arttırsın.
 • 2 Yıl Önce

FETÖ’nün kabusu: Latif Erdoğan

Bu yazının altına Sn latif Erdoğan ı itibarsızlaştırmak için şeytanca yorumlar yazılacak. Kim yazacak? Çok açık; FETÖ
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Yazınız harika. Rabbim sizden razı olsun :)
 • 2 Yıl Önce

yılan hâlâ sürünüyor:

Feto piçtir; anlamayanlara bunu zaman gösterecek.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23