• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tek Yol Ata/Türkçü Diplomasi Kardeşliğiymiş!

20 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık bu bizim içimizdeki çok bilmiş ama hiç bir şey bilmemiş çakma emperyalist solcu bozuntuları ve korkak münafıklarımız Arap liderleriyle Arap halkını nasıl bağdaştırıyorlar onu bir türlü anlamıyorum bu hain salak çakma solcularımız bilmiyorlarmı korkak kendi keyfinden ve canından başka kimseyi düşünmeyen Amerikan köpeği Arap liderler Arap halkının fikrini yansıtmıyor Arap liderler ayrı Arap halkları ayrı bunu iyi bilin çakma solcular ey çakma solcular k.k.oğluda dahil olmak üzere sizde aynı Arap liderleri gibisiniz ve hiç bir zaman Türk halkının fikirlerini yansıtamazsınız çünkü aynı Arap liderleri gibi korkaksınız Arap liderleri dediğime bakmayın sözün gelimi öyle söylüyorum onlardanda sizdende lider olmaz tek bir inanmış lider var oda R.T.E.ve biz bu liderimizle ölümüne her çenge varız çünkü liderimiz inançlı imanlı cesur bir lider müslüman cesur olur korkaklar her zaman uşak gibi yaşarlar efendisinin sözünden dışarı çıkmazlar aynı diktatör Arap liderleri gibi.ey Türkiye'deki çakma solcu korkak liderler siz ve sizin önceki agebeyleriniz cesur olsaydı emperyalist uşağı olmasaydı şu andaki güçlü Türkiye gücüne güç katmış olurdu sizin gibi korkak kardan bir şey beklemiyor sizlere zaten güvenmiyoruz gölge etmeyin başka ihsan istemez ve siz havlayın itler ürür kervan yürür .
 • 2 Ay Önce

Ali ruza

Okuyanda bir şey yazdığını sanır mevzuyu bilen için boş bir yazı
 • 2 Ay Önce

Hacı Murad

Sayın yazar, Türk olmayabilir ama Türklerin askerlik yapıp vergi verdiği bu güzel ülkede arapçılık yapmasın, çok seviyorsa arap kardeşlerini alıp suriyeye mi arabistana mı gider nereye giderse gitsin.
 • 2 Ay Önce

İskender

ATA HUN (HSİUNGNU) ATİLLA VE MONGOL CENGİZ'İN TORUNLARININ PARLAYAN YILDIZI: Sayın Kenan bey, başka yerlerde Ata/Türkçü aramanıza gerek yok hemen yanıbaşınızdaki yazar arkadaşınız Halit bey, çoktan Macar Atilla'ya(Macaristan'ın uluslararası ismi HUNGARYA'dır) ve Uzak doğu göçebe kökenli Turan(Duur=Uzak)kavimlerine olan hasretini övgülerle dile getirdi zaten.Aç günlerdeki İslamcılık herhalde onu tatmin etmemiş olacak ki,bu dönemde yeteri kadar doyunca ilk aklına gelen TURANDAŞ'ları oldu. Başarı olarak tanımlanan bir iki hamleden sonra "vay Anadolu'nun yerli halklarına"
 • 2 Ay Önce

Alper

Öncelikl Ahsen beye cevap rumuzuyla yazan kişi ben değilim. Ahsen hanım duanız için teşekkğr ederim ancak 400 yıla yakın hükümranlığımız altında yaşayan bir milletin tekrar bizim oralara gelip yönetmemşzi istiyorlarmış havası katıyorsunuz. Böyle bir şey yok bunu anlayın diyoruz biz. Cumhuriyet kurulduğunda ilk ikili ilişkilerimizi islam dünyasıyla yaptık (sadabat paktı). Ben hiçbir zaman arap düşmanlığı veya seviciliği yapmayalım diyorum. Ama bizim siyasal islamcılar konuyu hep aşırı ve gereksiz bşr arap sevdasına taşıyorlar. Bunu yapmayın diyoruz. Sonra da en ufak bir pürüzde şaşırıp kalıyoruz siz ne biçim müslümansınız diye.
 • 2 Ay Önce

arap sevmeyenlere

peki sizi kim sevecek o zaman? ve neden?
 • 2 Ay Önce

aynı kapıya çıkıyorlar

apo_pkk ve hdp çevresindeki kürtleri marksist ve leninist leştirdi; atatürk ise türklerin bir kısmını dinsiz ve imansızlaştırdı. Her iki millet de bu zulümden kurtulacaktır inşallah!
 • 2 Ay Önce

alpere cevap

öncelikle ahsen bey değil ahsen hanım olacak. kimse siz arapları sevin diye uğraşmıyor, ama siz bu yazıya yazdığınız yorumla gösteriyorsunuz ki, kimse arapları sevmesin diye uğraşıyosunuz. neden bu düşmanlığınız türkiyeyi kınayan avrupa ülkelerindeki ingilizlere fransızlara değil de araplara? sizi gidi batı seviciler sizi, cevap aslında çok basit. "ümmet, din düşmanlığı"
 • 2 Ay Önce

ahsene cevap

araplar bizi cok sevdigi ! icin hep bizi destekliyorlar degilmi ? hee sen simdi diyeceksinki liderleri degil halk bizi seviyor.o zaman halki adam olsunda kovsun basindaki liderleri.her halk layik oldugu sekilde yonetilir bunu unutma...ahsen bey siz araplari cok sevebilirsiniz ama biz sevmiyoruz ve asla sevmiyecegiz
 • 2 Ay Önce

ahsen

alpere cevap.. hiç arap ülkelerine gitmediğin belli. Allah nasip etti umreye gittim. daha konuşmadan uzaktan Türk olduğumuzu anlayıp gelip sarılıyorlar. gülümseyerek Türkiye? diye soruyorlar. evet Türküm dediğinde ellerini semaya kaldırıp türkiyeye ve erdoğana dua ediyorlar. dua ettiklerini nerden biliyosun dersen, az çok arapça anlıyorum. bir tane bile istisna yaşamadım, hepsi türkleri ve erdoğanı çok seviyor. inşallah umre sana da nasip olur kendi gözlerinli görürsün, ankete gerek kalmaz :)
 • 2 Ay Önce

Mehmet

Seni hep eleştirdim ama bu NATO Türkçüler konusunda çok güzel yazmışsın.
 • 2 Ay Önce

konyaalti sakini

bana dedem hep soylerdi bu araplara guven olmaz diye.adam hakli cikti.suriye baris pinari harekatinda hepsi bizi kinadi kibris baris harekatindada kinamislardi.
 • 2 Ay Önce

Alper

Nedir bu arao seviciliği anlamış değilim. Biz arapları sevmeyelim öldürelim keselim biçelim ilişkilerimizi koparalım demiyoruz. Ancak araoları ssvgi pıtırcığı haline getirelim de demiyoruz. Ama sizin bu arapçılık sevdanız ülkeyi gerim gerim geriyor. Neymiş iktidarkarı bizi seviyor halkı seviyormuş. Anketmi yaptınız nerden biliyorsunuz. İki arap slogan attı diye bütün araplar bize aşık mı sanıyorsunuz.
 • 2 Ay Önce

ATATURKCU

TURKIYEDE YASIYORUZ TURKUZ ORDUMUZUN ISMI TURK ORDUSU .SIZ KENAN BEY NEDEN RAHATSIZ OLDUNUZ BUNLARDAN.COK SEVDIGINIZ ARAPLARDAN SIZE NE FAYDA GELDI ? ARAPLARIN KENDINE FAYDASI YOKKI ? BUNLAR 1967 DE ISRAILI BILE YENEMEDILER TANKLARI TOPLARI COLLERE BIRAKIP KACTILAR SON 1000 YILDIR 1 TANE ZAFERLERI YOK ? INSANLIGA ZERRE KATKILARI YOK.HAMASET CEHALET KARANLIK YOBAZLIK ICINDE BOGULUYORLAR.ORTADOGU BATAKLIGI VE KARANLIGINDAN 100 SENE ONCE BIZI KURTARAN M.KEMAL ATATURK VE ARKADASLARININ RUHU SAD OLSUN
 • 2 Ay Önce

İLBEYHAN

TÜRK DEYİNCE BAŞTA ŞAHSINIZ BİRİLERİNE BİŞEYLER OLUYOR... ÜMMETÇİLİK KİSVESİYLE , AMERİKANCILIK, ETNİKÇİLİK SIRITIYOR... ALBAYRAK HAKAN GİBİ... USA GÜDÜMLÜ ÇERKEZCİLİK.... TÜRK OLMAYA BÜTÜN ETNİKÇİLERLE DAYANIŞMA VE CUMHURİYET ALEYHTARLIĞI... HAİN İFLAH OLMAZ... TÜRKLER KİME NE ETMİŞ, İNSANLIKTAN BAŞKA... GAYRETULLAHA DOKUNACAK İŞLERİ BIRAKIN... HERKES HERŞEYİ GÖRÜYOR... KİMİN NE OLDUĞUNU DA... KUVVAYİ MİLLİYE GÜNLERİ GİBİ...
 • 2 Ay Önce

doğrucu davut

ümmet birliği hayal güzel kardeşim. hala göremiyor musun ? Tabi ki Türklükte birleşeceğiz. Sadece Türk birliği haklı operasyonumuza destek verdi. hadi batılılar emperyalist-kafir diyelim , eee arapların büyük çoğunluğu da bize işgalci-barbar diyor, islamı Türkler bozdu diyor. Barbar Türklerin 400 yıllık esareti altında teknolojiden, sanattan , bilimden geri kaldık diyorlar. Söyle bana bunlarla nasıl birlik kurulabilir. Adamlar daha kendi aralarında birlik kuramıyorlar ki.
 • 2 Ay Önce

dumanlı

Putin Rusya güzellemesini yandaşlar yapıyor.Barış pınarı harekatında amaca ulaşılmadı dendikten 2-3 saat sonra ateş kesme kararı alınması ne demek oluyor. 2-3 saatte ne değişmiştiki!.Hangi ümmet dayanışmasından söz ediliyor.Ortada birbirini seven bir birini kollayan ümmetmi kaldı.Ümmet dediklerimiz nerdeyse birbirlerinin gözlerini oyacaklar.Bu günkü dış politikamız mezhep ekseninde yürümektedir. Eğer dikdatörler müslüman kardeşlere karşı ise despotik yönetim, müslüman kardeşlere karşı değilse iyi yönetim olarak görülüyor.Dışpolitikada sürekli dostluk sürekli düşmanlık yoktur.Her devletin kendi halkının çıkarları vardır.Müslüman Arap alemi bu gün bizi desteklemiyorsa demekki bu gün çıkar birliğimiz yok demektir.Biz her şeyden önce içimizde 82 milyonun kardeşliğini ve dayanışmasını sağlayalım.Bunu sağlamadan o kardeşliği,bu kardeşliği diye ütopyalar peşinde koşup Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım.Suriye politikamız baştan sona yanlıştı.Şehit verilirken,ekonomik cereme öderken Suriyede vardık.Ancak oyun kurucu olarak suriyede yokuz.ABD ve Rusyanın izin verdiği ölçüde suriyedeyiz.Dış politikamız tümüyle yanlıştı kendimizi rahip Brunson olayında ABD ye,uçak düşürme olayında Rusyaya test ettirdik ve gücümüzün sınırını gösterdik.82 milyonun bir birinin dostu olduğuna,birbirimize düşman olmadığımıza inanalım ithal dost aramayalım.
 • 2 Ay Önce

mizan

Teşekkürler muhterem yazar. Son gelişmeler hakkında aklı başında ve ayağı yere basan bir insanın fikriyatını öğrenme babında yazınızdan müstefid olduk.
 • 2 Ay Önce

Okur

El Beşir ne olacak.Okur
 • 2 Ay Önce

ekerem

peh peh ne yorum be gülmek için bire bir
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23