• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

ABD tehdit ediyor, ABD karşıtları(!) seviniyor!

77 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

misafir

Görülüyor ki YALANCILIĞI KANITLI CHP VE TARAFTARLARI GERÇEKLERİ DEĞİL YANLIŞ DA OLSA BİLDİKLERİNİ OKUYORLAR HERKESİ DOĞRUDAN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN
 • 2 Ay Önce

Osman

Tam bir vatanseverlik dizeleri,çok güzel kapak olmuş.
 • 2 Ay Önce

Ahmet Uçar

ERBAKAN HOCA 6/7 EKİM OLAYLARININ KATİLİ VE MÜSEBBİBİNE ARKA ÇIKMA GİBİ BİR İCRAATINI GÖRMEDİK YORUMCU EFENDİ TEMEL BEY SÖYLÜYORMUŞ TAYYİP BEY TEK TEK HAYATA GEÇİRİYOR AMA GÖRENE KÖRE NE.HATALARI VARMIŞ OLMASA ZATEN SORUN OLURDU KUTSALLAŞIRDI .PEYGAMBERİMİZ SAV. TEDRİSATINDAN GEÇMİŞ SAHABELER BİLE HATADAN BERİ (Sıffin kerbela nedirhata değilmi)değilken .DAHANEYİN DAVASINI GÜDÜYORSUNUZ .İstanbulu kaybettirdiniz rahatmısınız kaynaklar artık rakçılara pop çulara heykelcilere akıyor vicdanınız sızlamıyormu .
 • 2 Ay Önce

Derman

Biri merakindan yazar beyin evlatlari askerligini yapmismi kendisi yapmis guzel kardesim askerlik bir vatan gorevi askerlik subesi zamani geleni haberdar eder egerki parali asjerlikmi diye merak ediyorsan oyle bir imkan var bu merakinizi anlamak icin de merakli olmak gerek.
 • 2 Ay Önce

Derman

Ben bir turlu anlamiyom yada anlatamiyok,ben almanyada,Turkiyede yasiyandan farkim yok sadece calisabildigimiz icin sefillik cekmedim fakat benim oglum 40 yasinda dogru durust is bulamiyor,sene 1970 ,gelenler calisip para kazanmis bizden sonraki nesilin belki iki uc ay evine para girmiyor gelelim Turkiye meselesi ,Almanyayi turkiyeye getiremeyiz her yerin bir zorlugu var bu Turjiyenin kaderi teror belasi,bundan bir kurtulmamiz lazim sizler yurt disindakilere,haset ediyirsunuz belki .onlar herzaman uljesinin yaninda olmustur berlinden Turkiyeye tatile giden bayanlar tatilden vaz gecip diyarbakirli annelere destek moral vermisler baska ne yapalim Turkiyede varlikli alnanciyi aratmayan zengin yokmu.
 • 2 Ay Önce

Ahmet Uçar

DEMEKKİ DAHA ÖNCE DE YAPMIŞ EKONOMİYİ MAHVETMİŞ BU AYI TRAMP AMA BUNU İÇERİDEKİ UŞA.....PARDON TÜM MUHALEFETİN AĞZINDAN DUYMADIK DEDİLER HÜKÜMET EKONOMİYİ MAHFETTİ DİYE BÖĞÜRDÜLER ADAM BENİM DİYOR HALA ANLAMIYORLAR DAHA NE DE DEMESİ LAZIM BU AYI TRAMPIN BUNLARIN ANLAMASI İÇİN.
 • 2 Ay Önce

Mustafa

Erbakan Hocanın öğrencisi Temel Bey adam gibi adamdır. Erbakan dün ne söylüyorsa bugün aynısını Temel dede söylüyor.
 • 2 Ay Önce

Yazar bey sizin evlatlarıniz askerlik yaptimi ?

Bizler vatanımız için çok şükür askerlik görevimizi yerine getirdik merak ettiğim sizin cevrenizdekiler askerlik yaptimi yoksa bedelli veya çürük mu ? Malumunuz akp li birçok yöneticinin tepeden tırnağa sulaleleri askere gitmiyor bedelli kahramanlarla dolu ! En son gençlik kolları baskaniniz kefeniyle boy gösterip bir ay sonra bedelliye yazılmıştı ! Bu yigitlerde operasyona katılacak mı ? Yoksa yine al bayrağımız kerpiç boyasız sıvasız evlere mi asilacak ? Allah'ım askerlerimizi korusun.
 • 2 Ay Önce

Yılmaz

Adil düzen kardeşim,yorumunda hep muhalefet hep muhalefet,muhalefet gerektiğinde eleştirmeli,yeri geldiğinde de destek olmalı diyorsun,bravo doğru olan da bu,lakin BU İKTİDAR DÜNYANIN EN İYİ İŞİNİ DE YAPSA BİZ ALKIŞLAMAYIZ,ifadesi var Engin ALTAY tarafından söylenen.Ayrıca ana muhalefet CHP,yakın zamanda İstanbul'da Suriye ve barış adlı konferans düzenledi,maddelere göz atabilirsen bu maddeleri ABD,AB,AP,PKK,HDP belirlemiş zannedilir,lakin hazırlayan ve dile getiren CHP.Ayrıca konuşmacı olarak katılan Amy Holmes isimli PKK sevici kadının yaptığı PKK propagandasına CHP'den tek laf eden çıkmıyor.Ülkede ki muhalefet iç siyaset de her türlü eleştiriyi yapar anlaşılabilir de,dış siyaset de dâhi karşı cephede,bu ne kadar milli bir duruş veya milli bir duruşmudur bu ?
 • 2 Ay Önce

ayşe gül

abdullah gül den niye ses yok?
 • 2 Ay Önce

nostalji

alakası yok. Erdoğan trupmıle görüşmesinden sonra alınan bır karar bu. ne karsılığı ISID lı terörsitlerin de Erdoğanın sorumlu olması koşulu ıle. Btun gazetler boye yazıyor:" Yani ABD li vergı mukelelflerı ıstemedi diye ISID lı ıslamcıu teröristleri Türkiyeye kakaladılar." diyorlar yalan mı? ABd bunun karşılığı oraları boşalttı. Ve butun PKK lıalr abd üslerınde aslında. ee tURKIYE Oraya saldırmaıyacağına gore. Olan bıten Erdoğanı kahraman yapmak. Yıkılan ekonomi ile Erdoğana bir zafer lazım .Hepsi bu ABd de bunun ıcın elınden gelen yardımı yapıyor daha ne yapsın ? Bazıarı bunu ısalım gucu gucu falan dıyor cok komık demek hala oynana tıyatroları goremıyor. danısıklı dovus kayıkcı kavgası bunlar.
 • 2 Ay Önce

derman amcaya

derman emmi afrikaya niye bakalim seninde ikamet ettigin bizi kiskanan almanyaya baksak olmami?yaslanmissin almanin gögsune ver mehteri yagmur yagsa yas degmez dögus olsa tas degmez millet pahaliliktan sikayet ediyormus etmesnmi herkesin tuzu senin gibi kuru degil sanki sen almanyaya gecinemediginden gitmedinmi yoksa zevkinemi gittin seni orada silah zoruylami tutuyorlar alman emekli masimi keser diye gelmiyorsun bide millete akil veriyorsun
 • 2 Ay Önce

rüknettin

Siz bakmayın herkesin burada Genç Osman kesildiğine. Savaş çıksa önce bunlar kaçar.
 • 2 Ay Önce

Laik kemalizme rağmen olan işler

laik kemalist rejimde batıdan izin almadan hiçbirşey yapılmıyordu. Bu islamın gücüdür. Kemalizm batıcılıktır devrimlerden belli, pkk ypg pyd de batı beslemeleri demek ki kafa olarak uyabilir.
 • 2 Ay Önce

Batılezici

Zırtonun biri çıkmış bırak ulan ABD’yi yapılan zamlardan bahset demiş. Ulan zırto, Sadece bizim değil bütün Ortadoğu’nun başına gelenlerin sorumlusu rahat bırakmamızı söylediğin ABD değil mi? Bu zırtolara rağmen Türkiye ABD’yi karşısına durabiliyorsa Ülkemizi yönetenlere helal olsun demek lazım. Bu tip zırtolar sadece siyaset ve diplomatik açıdan değil ekonomik açıdan da zırto… Ulan zırto, bir ülkede fiyatlar artarsa üretim az tüketim çok demektir. Yani üretmeden tüketmek isteyen, başkasının sırtından geçinmek isteyen zırto denilebilecek kişiler fazla demektir. Ne üretiyorsun da ne konuşuyorsun. Ekonomide hem başkasının himmetiyle yaşamak istiyor üstüne yüzsüzce de konuşuyor. Çok ve boş konuşmaktan üretime fırsat bulamıyor olmalı. En basit mantıkla, üretebilse zaten fiyatların yüksekliğinden değil düşüklüğünden şikayet ederdi.
 • 2 Ay Önce

Rıfat

Bu ülkeyi patates soğana satacak herzolar defolun gidin başka ülkeye! bu ülke patates soğanla kurulmadı, patates soğanla batsın!...
 • 2 Ay Önce

dumanlı

Kibarcık biz bu saflaşmayı 1968 yılından bu yana görüyoruz bilmiyorum senin yaşın müsaitmi. 1974 üde yaşadık. Sen yinede etrafındakileri düşman gibi değil dost gibi gör.
 • 2 Ay Önce

hercai

EKONOMININ DUZELMESI ICIN PKK, YPG YOK EDILMESI LAZIM! 40 YILDIR MILYARLARCA PARAMIZI BU ITLERLE UGRASMAK ICIN HARCIYORUZ! BU IS BITMELI! ERDOGAN SAYESINDE BU IS KESINLIKLE BITECEK!
 • 2 Ay Önce

kibarcik

DUMANLI AHKAM KESME HERKES IN SAFI BELLI 
 • 2 Ay Önce

haydi aslanlarim..

Evdeki perdeye sarilip, kefenimizle geldik diyen cengaverleri kimse durduramaz.
 • 2 Ay Önce

sukru

Nesebimiz bozulmuş.Gerçek Müslüman Türklerin çoğu vatanı kurtarırken şehit olmuş ve soyu azalmış.Onların yerini ülkesini patates soğana bile satacak nesebi bozuklar almış.Ülke savaşa girmiş adam hâlâ ekonomi diyor,enflasyon diyor.Bunlar varya doları görsünler satmayacakları birşey yoktur.
 • 2 Ay Önce

dumanlı

Böyle bir günde ayrıştırıcı dil kullanmak, toplumu şucu bucu diye ayırmak olacak işmi. Yorumcular hiç olmazsa böyle zamanlarda daha özenli di kullanalım. Cephede sırtını dayadığın silah arkadaşının siyasi düşüncesine etnik ve dini kökenine hiç önem vermezsin.
 • 2 Ay Önce

Atabeg

Sözüm kendini bu ülkenin vatandaşı sayan ancak savaş sözünü duyunca titreyenlere.Biride kalkmış ekonomiden dem vuruyor.Bizim atalarımız bu toprakları dolar karşılığinda savunmadı.Yahu tarih denen birşey var hiç merak edip açıp okumadın? Selçuklu devleti diye bir devlet vardı,sınırları neredeydi hiçmi merak etmedin? Vatan diyoruz millet vatan sözkonusu.Atatürk kurtuluş savaşını düşmanlara çiçek vererekmi kazandı? Ülkesi için savaşamayanların vatanı olmamıştır.Bir okuyucu incirlik üssünü konuşuyor.Araştır bakalım orasını amerikalılara kim vermiş.
 • 2 Ay Önce

hercai

Bu hainler simdi susar, sonra yine fitnecilige baslar! Cunku hainlik bunlarin kaninda var. 
 • 2 Ay Önce

ALI.F

helal olsun, muhteshem
 • 2 Ay Önce

Müşerref Şerifoğlu

Akpnin en büyük sorunu yapılan yanlışlarda partiyi eleştirenlere karşı takındığı tutumdur. Partinin veya cumhurbaşkanının icraatlarını eleştiriyorsanız vatan hainliğiyle, davaya ihanet etmekle, nankörlükle, ümmeti bölmekle, cahillikle veya aklınıza gelebilecek herhangi başka bir şekilde suçlanabilirsiniz. Hatasını kabul etmeyen, hatasını düzeltemez. Şu an hem ekonomide hem siyasette yanlışların en büyük sebebi budur. Unutmayın, bu ülkede akpnin yanlışlarını eleştiren milyonlarca vatansever var, bu insanlar sizinle aynı fikirde değil diye vatan sevgilerine dil uzatmak kimsenin haddi değil. Saygılarımla.
 • 2 Ay Önce

Derman

Biri zirto diye,yorum yapmis birak savasi pahalilikdan,bahset diyor.bir arastirma yapsak paramizin cogu terorle mucadeleye harcaniyor bizi 40 yildir nesgul dediyor askerimiz ya gazi ya sehit ediliyor .karsi koymadikcam,millet devlet yerine koymuyor,suriyeli,den rahahatsiz olanlar, hepsi bunun icinde ,suriyenin,kuzeyi koridor acilirsa suriyeliler ulkelerine gonderilir pkk yok edilir ulke gucunu gosterir,kimse bizi ekonomiyle tehtit etmez bunlardan sira gelmiyorki pahalilikdan soz etsin,bir komonda yetisirken dagda ac susuzailesinden uzak heran olumle burun buruna tek gayesi yasamak icin mucadele ve her cileye katlanir bir gun bu zorluklar atlanir birde afrikayi dusun belki uzerinde elbisesi yok uc ogun yemegi yok pahalilik her yerde rahatlikmi var soyle nerde.
 • 2 Ay Önce

trafik lambası

yazar ali efendi,enflasyon %9 yapılan zamlar %20-30 sen bunları yaz,bırak suriyeyi işinize gelmiyor değilmi bu iktidarı eleştirmek,korku dağları sarmış....
 • 2 Ay Önce

Halim Selim

Konu vatan bütünlüğüyse elbette savasalim. Ama biz bu bataga niye girdik? Esad ne yaptı da bize düsman belledik kendimize adami.
 • 2 Ay Önce

Yazık ki yazık

Ben Turkmenim.Vatanimada milletimede aşığım.Vatan mevzuubahissse gerisi teferruattir diyenlerdenim.Ancak senin gözünle ve senin gibilerin kafasıyla degil.İçin de ki nefret hic mi bitmez.Sende muska var kesin.Bir kalb bu kadar mi kindar ve nefret dolu olur.Anlayamıyorum.
 • 2 Ay Önce

Bir okuyucu

Ysf61 isimli okuyucu,Allah c.c İslâmı devletin her alanında bir an önce hakim kılsın dediğin için Allah c.c senden razı olsun. Keşke herkes senin gibi partili bu sistemle yani demokrasiyle huzur ve adaletin olamayacağını idrak edebilse ve senin bu duanı herkes birbiriyle paylaşabilse.
 • 2 Ay Önce

Şair

Yalancı Rumuzuyla yazan Sen yalancısın yazar diyen angut söylediklerinin nesi yalan 
 • 2 Ay Önce

Hüseyin Güney

sen doğruları değil, işine gelenleri yazabilirsin.
 • 2 Ay Önce

Yalancı

Sen yalancısın yazar 
 • 2 Ay Önce

Adil düzen

Erdoğan eksenli yazdigin için bir türlü gerçekleri göremiyorsun hep muhalefet muhalefet muhalefetin görevidir iktidardakini eleştirmek aksi kabul edilebilinirmi eleştirecek yanlis gördüğünü de cekinmeden söyleyecek yeri geldiği ülke birlik beraberliği söz konusu olunca tabiki desteğini açıklayacak elestri yapan kim ise hemen erdogan düşmanligi vatan hainligi ile suclamayi bırak bu ülke hepimizin öyle bir yaziyorsunuzki sanki karşınızdaki bir vatan haini
 • 2 Ay Önce

Yahu

Yahu buradan dahi muhalefete saldırma icranın başındakiler icraat yapsın muttefikim dostum demeyi bıraksın incirligi kapatsın buyukelciyi geri çağırsın büyükelçisini göndersin yani icraat yapsın o zaman bunlar arkasında durmazsa millet arkasında durur sen bu kadar dert etme 
 • 2 Ay Önce

Afrin Satilingrad olacaktı güya.! 8 saatte düştü

Onların derdi Erdoğan! O gitsin de ne oluyorsa olsun aynı Abdülhamid gitsin de vatan yıkılsın diyen jön hainler gibi 
 • 2 Ay Önce

Salih Cankurtaran

“Büyük Orta Doğu Projesi” ya da nam-ı diğer “Genişletilmiş Ortadoğu İnisiyatifi” ya da tam adıyla Genişletilmiş Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi ile Müşterek bir Gelecek ve İlerleme için Ortaklık”, adlı bu proje ABD’de kuluçka dönemini tamamladıktan sonra Haziran 2004’de Sea Island/ABD’deki G-8 Zirvesi’nde görücüye çıktı. Bu projenin ilk ortaya çıkışı soğuk savaşın sona ermesiyle, hatta o süreçte başlar. 1998’de ABD’de Clinton Dönemi’nde, 21. yüzyıla “Yenidünya düzeni”nin inşası için ilk adım olarak düşünülen stratejik bakış, düşünce, eylem planında bu yönde ileri doğru atılmış bir adımdır. Bu plana göre, dünya ABD’nin çıkarları doğrultusunda ve batının değerleri ve güvenliği temelinde şekillenecektir. Fikri zemini oluşturulduktan sonra 11 Eylül 2001’de ikiz kulelere yapılan saldırının ardından ABD’nin Afganistan ve ardından 2003 yılında Irak’a müdahalesi bu planın hayata geçirilmesinde ilk adım olmuştur. BOP’u anlamak için RCD, CENTO, Bağdat Paktı’nı, Çekiç Güç’ü, PKK’yı, PYD’yi, DAEŞ’i FETÖ’yü, NATO’yu, BÇG’yi, darbeleri, AB’nin Türkiye’ye karşı tavrının arkasındaki sebepleri de anlamak gerekir. [ Belki “Tezkere”yi de anlamak gerekir ] Tezkere”yi HANGİ PARTİ MECLİS DEN GEÇİRMEYE ÇALIŞTI Ali bey. Asır SAADET Asrı. Bu yazı Abdurrahman Dilipak ALINTISIDIR.
 • 2 Ay Önce

DADAŞ

Ne diyiyor Sultan Alparslan dinini vatanını sultanını seven ardımca gelsin böyle bir günde ardınca gitmeyen kardeşimde olsa ALLAHcc bildiği gibi yapsın
 • 2 Ay Önce

Abdulcabbar

Çör, çöplerle ağzımızı, gözümüzü ve kulağımızı kirletmeyelim... zaman savaş zamanı. Yiğit’in önderliğinde yiğit Türk milleti Amik ovasında başlayan kıyamet savaşına girdi ...
 • 2 Ay Önce

Halkın sesi

Öncelik ekonomi olmalı. Halk çok büyük maddi sıkıntı çekiyor
 • 2 Ay Önce

Celalettin Doğrul

Ali kardeş merhaba Allah c.c bu Ülkeyi ve içinde bulunan Yüce Türk Milletini inşallah kıyamete kadar korusun saklasın şuan Bu Ülke için savaşan Askerimizi , Polisimizi, MİT Mensublarımızı ayrıca Masa başında mücadele eden savaşan Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm Devlet Görevlilerini Muzaffer eylesin içimizdeki hain kim varsa Allah onları ıslah etsin her sabah imsak vaktinden önce kalkıp Teheccüd namazı kıldıktan sonra ve Kuranı Azim şanı okuduktan sonra bu duaları ediyorum ayrıca Allah' ım ülkemizi her türlü kaza , bela , deprem ve sel gibi felaketlerden de saklasın gençlerimize başarılar versin inşallah diyorum umarım bu duaları okuyanlarda AMİN Derler Allah yar ve yardımcımız olsun O ne Güzel yardımcıdır , O ne Güzel Velidir AMİN AMİN AMİN Allah a Emanet Olunuz
 • 2 Ay Önce

misafir

Türkiyeyi;şimdiye kadar yapılmış olumlu hizmelerin kıyaslanamayacak kadar katkat fazlasını gerçekleştirmesi yanında, süründürücü ve başkalarının emir eri haline getiren imf den,borçların faizini kapatamayacak yüksek faizli borçu bile,zar zor aldığı durumdan kurtaran AK PARTİNİN KAYBETMESİNİ ANCAK HAİNLER İSTER fakat ,TÜRKİYENİN ÇOĞUNLUĞU HAİN DEĞİL.
 • 2 Ay Önce

emek

kimler bu memleketi bu duruma getirmek için uğraştıysa suçluda onlar 90 yıldır durup neden bugünler beklendi daha zayıf olduğumuz yoksa daha güçlü olduğumuz içinmi doğru yapılan ne var anlatın bilinçli veya bilinçsiz hatalarla çöküşün sonuna dayandık
 • 2 Ay Önce

Abdullah ozdemir

Bu ... kovalasin Ali bey bu kadarı onlara yeter annayan anladi
 • 2 Ay Önce

iyildiz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Selahattin Demirtaş için; “ne suç işlemiş ki, cezaevinde” demedi... "Adam suçluysa nasıl cumhurbaşkanı adayı olabiliyor, aday olabiliyorsa niye içeride" dedi... 
 • 2 Ay Önce

RT53

Sn Yazar; 1-30 km lik güvenli bölgenin hemen gerisine çekilen ( ABD nin bunca oyalamasının karşılığı) YPG ve PKK lılarla komşu mu olacağız? 2-Güvenli bölgeye yapılacak 25 Milyar $ lık yatırım ve konutlar için finansmanı nereden sağlayacağız ? Emekli ve işçi maaşlarından mı ? 3-O konutlar bittiğinde tapularını Suriye Tapu Kadastro Müdürlüğü mü verecek? 4- O Güvenli Bölge sağlanıp,konutlar tamamlandığında ülkemizdeki Suriyeliler gitmek istemezse yaptırımı ne olacak ? Bölgenin demografik yapısını nasıl düzenlemeyi düşünüyorsunuz? 5- Güveli bölgeden günün birinde geri çekildiğimizde toprakların gerçek sahibi ( biz kalıcı olarak orada bulunmuyoruz diyen Cumhurbaşkanının demecine göre) Suriye yönetimi o bölgeye Suriye Kürtlerini yerleştirirse ne yapacağız ? 6-Sahi biz orada kalıcı değiliz açıklamasına rağmen, G.Antep Üniversitesine bağlı El Bab İktisat Fakültesi,Afrin İslami İlimler Fakültesi açılması kararnamesini nasıl yorumluyorsunuz? Bu fakülteler hangi dilde eğitim verecek ? Aynı şekilte Atina Üniversitesine bağlı Edirne Hiristiyani İlimler akademisi, İzmir İktisat Fakültesi kuran bir Yunan Hükumetine ne deriz sizce?
 • 2 Ay Önce

zırto ali

birak ulan abd.yi suriyeyi şu yapilan zamlardan bahset vatandaş sefaletle savaşıyor
 • 2 Ay Önce

Dadaş

Bir kesimi anlarım Tarkan İzmir İstanbul Ankara başkanlarına güzelleme yapar ama Amerika’da Avrupa’da Yaşar bir diğeri 3 yaşındaki çocuğunu İngiltere’de aylığı 70 bin lira ana okuluna yazar onuda anlarım kısacası zenginler millet ittifakını destekler anlarım metrobüs metro kuyruklarındaki vatandaşı hiç anlamıyorum akparti neyi yapmadıda oy vermez chp sadet ip hdp neyi yaptıda oy verir Türkiye’de elit kesimin yönlendirme yaptığı aşikar anlamıyorumusuz kendimize gelme ve ülkemize sahip çıkma zamanı
 • 2 Ay Önce

Derman

Guvenilmeyenin,imani yoktur.namazi olmayanin islamdan payi yoktur.Gaffar ve kahhar,kabz ve basit hafiz Rafi muiz.Cenani Allah rahman rahim sifatlari ile tecelli buyursun.kartallar kazlardan,kazlar kartallardan rahatsiz olur.
 • 2 Ay Önce

ORHAN İNAN

HER YAZINIZDAN SONRA SİZE UZUN VE HAYIRLI ÖMÜRLER VERMESİ İÇİN YÜCE ALLAH(CC)'A DUA EDİYORUM..GÖNLÜMDEN GEÇEN HER İFADEYİ YAZILARINIZDA BULUYORUM..RABBİM FERASETİNİZİ VE İLMİNİZİ ARTTIRSIN İNŞALLAH..ÜLKEMİZİ KARA BİR BULUT GİBİ SARMIŞ OLAN YALAN VE RİYA DOLU VE HATTA İÇERİSİNDE BOLCA DA İHANET KARIŞIĞI OLAN ,SİYASETTEN ,MEDYADAN VE SOSYAL FAALİYET GÖSTERDİĞİNİ SÖYLEYEN KURULUŞLARDAN BIKTIK USANDIK..UZUN YILLAR BOYU HALKI SÖMÜREN,AŞAĞILAYAN BU TAHAKKÜMCÜ KAFADAN KURTULMADIĞIMIZ SÜRECE ,DOĞRULARIMIZ VE YANLIŞLARIMIZ HİÇ OLMAYACAK..ONLAR NE DERSE HEP O OLACAK..HER KUTSALIMIZ SULANDIRILACAK ..BUNLARIN YÜZÜNDEN DOST VE DÜŞMAN KAVRAMLARIMIZ BİLE KARIŞTI..BUNLAR ,PKK YI BİLE AÇIKÇA LANETLEMEZ,FETÖCÜ DARBECİLERİ MASUM DURUMUNA DÜŞÜRMEK İÇİN HER TÜRLÜ YALAN VE AJİTASYONU YAPAR İKEN GÜÇLÜ BİR DEVLET YAPISI KURULABİLİR Mİ?.İSTİKBALİMİZİN ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGELİN, BU KAN UYUŞMAZLIĞI YAŞAYANLAR OLDUĞUNA İYİCE KANAAT ETTİM..YENİ HAREKATIMIZ ZAYİATSIZ SONLANIR İNŞALLAH..ALLAH(CC) ONLARI KORUSUN VE TEZ ZAMANDA ZAFER İLE MÜJDELESİN,İNŞALLAH.
 • 2 Ay Önce

Abdullah

Bütün Siz Gibi Vatan Hainlerine Rağmen Ordumuz Muzaffer Olacak İnşallah Varın Kodurunnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 • 2 Ay Önce

emrah

ABD izin verdi suriye operasyonuna. Tek gerçek bu. Trump'ın tehdidi iç kamuoyuna yönelik. Diğer ülkeler de en azından bir göstermelik tepki verelim babından konuşuyorlar zaten. Dış politikamız çok önemli bir başarı elde etmiştir. Bizim muhalefet te şöyle riskli böyle riskli diye konuşuyor. Tabi ki zor olacak. risksiz savaş olur mu? Zahmette rahmet vardır. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • 2 Ay Önce

cahit

Durduk yerde Suriye bizim eski vilayetimizdir, gelecek Cuma namazını Şam da kılacağız demek, Türkiye’yi Orta Doğu bataklığının içine atmak, nafile bir macera uğruna milyonlarca sığınmacının ülkemize yerleştirilmesi, Rus uçağını düşürmemiz ve daha niceleri.. Tüm bunlar neden oldu, Aklınızı kullanıp bunların özellikle bu ülkeyi zayıflatmak için içerideki işbilmezlerin yardımı ile yapılan yanlış işlerdir.
 • 2 Ay Önce

Kayaman

ABD yi Trump yönetmiyor, pantolona bağlı devlet içindeki silah ve finans tüccarları yönetiyor. Trumpun 10 defterin 8 tanesi onun değil pentego nün. Hesaplarını ele geçirmişler istediklerini Trumpun ağzından tehditler savuruyorlar. ABD ayakta tutan silah ve finans canileridir. Halk ac susuz sigortasız, lağım kapaklarinin üstüne karton koyup sıcaklığından faydalanıp kendine yatak yapan evsizlere dolu. Economi oturumu iyi olan bir elit kısım var bunları reklamlarda görürüz.
 • 2 Ay Önce

Ysf61

İslam düşmanlarının hepsi akit'i takip ettiğine göre akit doğru yolda. Efendimiz karnına taş bağlayarak savaşmış da bizim emperyalizm karşıtları aman iktisadi hayatımız da bir bozulma olmasın, aman ekmek 1.25 den 1.50 ye yükselmesin derdinde. Vallahi topyekün bir savaşa girecek olsak suriyelilere nefret kusan bu milletin yarısı avrupaya kaçmanın yollarını arar. Sizin vatanınızın mukaddesatınızın bir ekmek kadar değeri yok mu? Rızkı veren Allah'a imanınız ne kadar da zayıf. Allah bu islam ordusunu her daim muzaffer eylesin. Allah bu orduyu islama hadim eylesin. Allah bu orduyu şeriat-ı garra-yı muhammediye ordusu haline getirsin. Allah bu milleti hüveyeti asliyesine çevirsin. Buna engel olmak isteyenlerin planlarını, kinlerini, nefretlerini kendi başlarına makus eylesin. Allah CC. islamı bu devletin her sahasında faal eylesin. Hey dünyaperestler bilin ki islam tam yaşandığında siz bile refaha kavuşacaksınız Allah tas tamam iman edenlerin rızıklarını artıracağını vaat ediyor biraz sabır. Hiç bir doğum sancısız olmaz.
 • 2 Ay Önce

Operasyon Olmaz

Davul zurna ile olmayacağı için. İsrail-ABD-Tayyioistan arasında tam bir işbirliği olduğu için, kimsenin olmadığı yerde kırk kişiye kafa tutan kabadayılık ile bunca yılı heba ettik. Milli,yerli, islami yok, ya haramilere destek olursun ya karşısında.
 • 2 Ay Önce

necmi

Peki samanlık solcusu gibiler neyin kimin yoldaşı/karşıtı/ yandaşı
 • 2 Ay Önce

Derman

Bazi yorumcular ,sorgulamada.tata tonga sevin kim acikla diyor.musa kaya cok sert dil kullaniyon,diyor enson ,hakan isimli sahis dusunebiyormusunuz,hergun sehit duymakdan vijdaniniz rahatmi hep gecmisi deyil hic olmazsa moral ver.demin haberde adanada pkk yardim yataklik eden biri cocuk alti kisi polise saldirdi diyor.onlar kotulukde israr ediyor .sorgulayanlari uzulduklerine inanmiyom.
 • 2 Ay Önce

Derman

Ralite,gercekci olun.sagin ve solun farkinda olsun bu oyunun.birlik olursak dusman gorecek boyunu bitirelin dusmanin soyunu,dua edin gazaniz mubarek olsun zafer turk ulusunun yurdumuz ordumuz muzaffer olsun.
 • 2 Ay Önce

Hakan

Keşke Ergenekon olduğun da sizde hop burda yanlış var diyebilseydiniz, kozmik odaya girildiğinde hop durun devlet sırrı girilmez deseydiniz, HSYK feto ya teslim edilirken alkışlamak yerine bir hukukçu olarak dindar çocuklar demeseydiniz, TSK yerle bir edilirken yanlış yapılıyor deseydiniz, işin kısası 17 yılda tüm kurumlar Yok edilirken bir kere olsun biz burda yanlış yaptık deseydiniz, kandırıldık yanıldık demekle sonra gelip ona buna çatmakla haklı olunmaz, önce şapkanı koy önüne sonra konuş.
 • 2 Ay Önce

Kene

Adamsın 
 • 2 Ay Önce

Yunus 16

GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN. 35 YILDIR SABIREDİYORUZ. SEFER DÜŞTÜ FIRATA BİZİM İLE GELEN GELSİN. MERT GELSİN NAMERT GELMESİN. FIRATI GEÇEN GELSİN, GEÇEMİYEN SUSSUN. CANDAN SERDEN GEÇEN GELSİN.
 • 2 Ay Önce

Hamurtcu

Aaaaa hpcaefendi bi anda Ataturkcu olmussun ,,,keske ole deseydi bole desydi ajitasyon falan bide seviniyolar demissin hicbir vatansever sevinmez ve hala gaz veriyorsunuz ,,,inatla sitaset olmaz sitaset akil oyunudur ,,,ingiliz vatandasi isini bile demec yapacak kadar gozunuz hirs icinde ,,hala oturup sakin bir kurgu yapilmali sakin ve emin gidilmelu aceleye gerek yok neden yok yazin yapilmayan bir harekat kis sartlarinda hicbir destek olmadani gectik savasin en kotusu ekonomik kiskaclar esliginde ne kafar basari saglar dusun hoca ondan sonra gaz ver ,,,zammi doseyen ama eflasyonu dusuren bir damad ve tuik ekubi boyle bir saldirida zaten halkin buyuk tepkisini almis bu insanlarla boyle bir savasa girmek ,,,bi inin halkin icine neler konusuluyor ,,akp nin ayrica meclisi devre disi birakip bikackisiyle aldiklari kararla olusan bir harekat ,,sizlerin gaz zamani degil millete camur zamani degil tuzukuru trollerin zamani hic degil simdi sakinlik zamani ,, Halk emekliusi issizi asgari ucretlusu zaten is siparisleri kesilmis yuzbinlerce isletmenin kapanma asamasinda milyonlarca yeni gelecek issizi ve bu sefalet ortamini yaratan ve rakamlarla oynayip saklayan damad ve ekibi bu ekonomunin basindayken dis saldirilara baslacam diyen amerika ardundan avrupa ve esad dostu rusya ya ragmen hala gaz veritonuz tuzunuz kuru dolara yatmis olabiliesiniz ama artik sakinlik zamani hala saldiridasiniz ,,,yazik cok yazik ,,,siyaset akil oyunudur ,,,ve halk destegi sarttir ,,trollerin kin kusan yorumlarinida bir muddet yayinlamayin bence kinakit degil rehberakit olun en azindan bir muddet ,,,chp baskani dogru soylemis esad siz cozum imkansiz halde rusyanin bile desteklemecigi bir operasyon ,,,ve hala gazveriyorsunuz ,,siyaset duygusallik kaldirmaz bakin nasil tuzaklara dusuyoruz ,,sabah baska aksam baska konusan bir dunya ve yapayalniz kalan bir Turkiyemiz ,,bu hale getiren akp parti rejimi yonetimi ve israrla gaz veren yandaskindas basin ,, Akillacozulecek kolay bir isi ne hale getirdiniz ,,ve hala yandaskindas basinda hamurtcu yazanlar gaza devam hamurtcu troller kin yorumlara devam Ak partinin ilk 12 yillik basarili akil dolu ulkeyi ayaga kaldiran akil yonetimi gul babacan ayrilusiyla sizin gibi gazci mehterci yazanlarin yonlendirmesiyle akp parti rejimlesen surec uljeyi nehale getirdi Cozum kolay esadi yanina al guclen ,,,ben olsam rusyayi devreye sokar esadla gorudurdum hem gundem degisir hem cozum alternatifi ve hem cozum olurdu vede en onemlisi zaman kazanirdim Hakta saldiri olsun diye beklenti zaten yok ,,cozum akil oyunlarinda ,,
 • 2 Ay Önce

Şenoling

Sayın O.Ural adlı yorumcu, bir sürü isim ve kurum saymışsın ve bilsinler ki demişsin bu vatan onların oyuncağı değil. Peki bu vatan başkalarının oyuncağı mı? Durduk yerde Suriye bizim eski vilayetimizdir, gelecek Cuma namazını Şam’da kılacağız demek, Turkiye’yi Orta Doğu bataklığının içine atmak, nafile bir macera uğruna milyonlarca sığınmacının ülkemize yerleşmesi, Rus uçağını düşürmemiz ve daha niceleri.. Tüm bunlar neden oldu? Evet kesinlikle haklısın, bu vatan kimsenin oyuncağı değil, halkımız yanlışların tümünün hesabını sormalı bence de! İnşallah hepsini tek tek sorar
 • 2 Ay Önce

BAŞINIZA RECEP TAYYİP ERDOĞAN KADAR TAŞ DÜŞSÜN

Emperyalist ABD nin içimizdeki gayri meşru çocukları. Nasılda İYOT GİBİ AÇIĞA ÇIKIYORSUNUZ. Ahlaksız, ilkesiz, namussuzlar. Bir kere olsun dürüst olun.
 • 2 Ay Önce

Mustafa

Aliimran. 28 Mü'minler, Mü'minleri bırakıp da kafirleri dost edinmesinler. Kim böyle yaparsa; Allah ile dostluğu kalmaz. Ancak onlardan sakınmanız müstesnadır. Allah, size kendisinden korkmanızı emrediyor. Dönüş Allah'adır.
 • 2 Ay Önce

Mustafa

Kafiri sevmek. 36 Kim Rahman'ın Kur'an'ından yüz çevirirse ona, bir şeytanı arkadaş veririz ve o şeytan artık onun ayrılmaz dostudur. 37 O şeytanlar bunları doğru yoldan çıkardıkları halde bunlar doğru yolda olduklarını sanırlar
 • 2 Ay Önce

Malatyalı

Nihayet beklenen. Gun geldi onlar planda. Anlamaz. Omlar muhalif. Degil tayip. Dusmani. Tayip yuzde. 1 oy kayip. Etsin. Isterse ulke yansin. Yeterki erdogan basarili olmasin. Siyonist. Abilerine yaranmak icin. Bular elli takla atarlar
 • 2 Ay Önce

Yasin

Öncelikle hiçbir gazetecinin fikirlerinden dolayı cezalandırılmamasını temenni ederim. ABD'yi köşeye sıkıştırmış sözü biraz abartılı geldi. Bence 15 km derinlikte genişliğini bilmiyorum bir alan için binlerce Deaşlıya bakma karşılığı olur aldık.
 • 2 Ay Önce

Mustafa Yıldıztürk

Adam Türk ekonomisini mahvederim, daha önce ettim diyor. Neticesinde rahip brunsonu apar topar teslim ettik ve istediğini yaptık. Şimdi yine küstahça tehdit ediyor, hele bi sözümden çıkın yine mahvederim diyor. Hadi elinden geleni ardına koyma, eyyyy Amerika sen kimsin ya demek kolay. Hemen alkışlarlar, kahraman olursunuz. Ya sonra? Biz o günden bugüne ekonomide herhangi bir reform yaptık mı? Ekonomimizde üretimi artıracak adımlar atıldı mı? Turkiye artık ekonomik saldırılar karşısında ayakta kalacak kadar güçlü mü? 5 tane falan ekonomi paketi bir o kadar da yol haritası açıklandı. Lafta herkes emperyalizme karşı, ama öyle kahve delikanlısı gibi çıkıp boş boş konuşup posta koyarmış gibi yapmak bize hiçbir şey kazandırmıyor. Neticesinde elin Amerikalısı posta öyle koyulmaz böyle koyulur dedi. Bir önceki başkanları da beyzbol sopasıyla posta koymuştu. Önce akıllı olmak, çok çalışmak lazım. Bu hale düşmemizin en büyük nedenini tek kurtarıcımız gibi sunmak ileride bizi bu günlerimizi bile mumla aratmaktan başka işe yaramaz.
 • 2 Ay Önce

PUSAT

onları söyleyenler bu vatanın evlatları değil 1.dünya savaşında ülkemize yerleştirilen türk ve müslüman isimleri verilmiş devşirmeler..Onlrın görevi bu görevlerini yapıyorlar. ..
 • 2 Ay Önce

O.ural

Kaleminize yüreğinize sağlık Ali bey .Biz büyük bir halk çoğunluğu olarak ölümüne reisimizin yanındayız diğer karekter ve vatan sevgisinden yoksun k.k.oğlundan tut A.gülden çık çakma solcu ve sahte müslüman (münafık) gruplara gelince şunu bilsinlerki bu vatan onların oyuncağı ve deneme tahtası değildir A.gülden başlayıp k.k.oğlundan vb.lerinden böyle sorumsuzluk hatta hatta kalleşlik boyutuna varan davranışlarını hiçde hoş karşılamıyacagımızı hatta bunların hesabını onlara çok acı bir şekilde sorabileceğimizi bilmelerini hatırlatırım artık sabrımızı fazla test etmesinler bilhassa milliyetçi ve muhafazakar kılıklı gecinenlere çok büyük öfkemiz var dikkat etsinler bu öfke kontrolsuz bir patlamaya dönüşmek üzere bunu bilhassa bir ben değil büyük bir vatansever halk çoğunluğu böyle diyor böyle düşünüyor bilhassa etrefımız ateş çemberi içindeyken bu üç tane A.ların değil parti kurmak bir pazar tezgahı kurmaya hakları dahi yoktur yapacakları tek şey reisin komutası altında birlik ve beraberlik içinde tek çatı altında buluşmalılardır ç.h.p. ye gelince onlara hiç bir şekilde inancımız ve güvenimiz yoktur o sebeple onlara hiç bir söz öğüt söylemeye bile gerek duymadım o zaten siyonist emperyalist destekli bir proje partidir yani bizden değillerdir onlarda şunu bilsinlerki isterse bizden sayıca dahi üstün olsunlar (ki değiller) bilsinlerki bizim bir tanemiz onların yüzüne bedel imân ve bilek gücüne sahiptir biz elhamdülillah müslümanız müslüman Allah'tan başka kimseden korkmaz bir gün bu gök kubbeyi onların başlarına yıkacağız Allah'ın izniyle şunuda bilsinlerki bu vatan onlara onların keyfi ve karektersiz davranışlarına teslim edilemeyecek kadar bizim için değerlidir şunu bilsinlerki bilhassa k.k.oğlu yaptığı sorumsuz ve hainlik dolu davranışlarıyla sabrımızı taşırıyor bu topraklar al kanlarla boyandı ve gerekirse yine boyarız hainlerede bunun hesabını çok ağır ödetiriz kimse hainlik ve kahpelik peşinde koşmasın.nokta.
 • 2 Ay Önce

TAVSİYECİ

Hocam, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, konuştuğumuz ve yazdığımız her şey kayıt altına alınıyor. Bırakın isteyen istediğini söylesin, herkes ne mal olduğunu ortaya koysun. Çünkü, konuştukları ve yazdıkları kişinin aynasıdır. Bunların hesabı bir gün mutlaka kendisinden sorulur.
 • 2 Ay Önce

Zeki Özharput

Ggladyoculara ülkücü demeyin. Ülkücü HDP ile koyun koyuna olmaz.
 • 2 Ay Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize..yüreğinize..sağlık..dış..Düşmanların..fitnesiyle..mücadele..ederiz..Yeterki..içimizdeki..fitneci..şerefsizler..edepsizlik..itlik..yapmasalar..
 • 2 Ay Önce

Tata Tonga

kim seviniyor? isim ver! şu, şu, şu...
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23