• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Skandal sergiye ilişkin Özgür Renkler'den iğrenç açıklama: İki erkek arasında yaşanan aşk...

CHP'li Nilüfer İlçe Belediyesi'ne ait bir binada ortaya çıkan skandal resim tabloları kamuoyunun tepkilerine sebep olurken, serginin sahibi Bursa Özgür Renkler Derneği'nden yazılı bir açıklama yapıldı. Dernek açıklamasında, "İki erkek arasında yaşanan aşk kime göre iğrençtir? Aşk iğrenç midir? Asıl iğrenç olan bu nefret dili ve ayrımcı tutum değil midir?" ifadelerini kullandı.

22 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Emine Altin

Boyle ask yoktur sapiklik vardir asil nefreti ve igrencligi bu sapiklar yapiyor
 • 2 Yıl Önce

fetösavar

Sapıklar azdı... bunların biran önce rehabilite edilmesi gerekir. en iyi yöntem hadım....
 • 2 Yıl Önce

Mehmet Taşdan

Sapiklik hortladi lut kavmi toparlaniyor
 • 2 Yıl Önce

Ismail

Eger bunlara firsat verilirse sonra baskikurmaya baslayacak halki kendileri gibi olmaya zorlayacaklar nerden biliyon lut kavminden onlarda kendi gibi olmayanlari zorluyorlar erturlu be zalimligi yapiyorlar bunu kusin kerim söyluyor bu böyle devam ederse olacigi bu.
 • 2 Yıl Önce

Eda

Bu ne cesaret birde savunmayamı kalktınız rezil sapıklar dünyadada rezilsiniz ahirettede olacaksınz
 • 2 Yıl Önce

Asıl siz insanlık suçu isliyorsunuz

Ulan asıl insanlık suçunu siz isliyorsunuz. Ahlaksızlık yaparak sabi subyanin yaşam ortamlarını kirletip igrenclestiriyor sunuz. Mide bulandiriyorsunuz. Aynı cins birbirine verince aşk insanlık o zaman canı kedi köpek maymun cekenleride normal görelim. Utanmazlar bu milletin çocuklarının temiz bir toplumda yaşama hakkı var. Onlar için sizin bu ülkeden surulmeniz lazım. Defolun gidin sizi kabul eden ülkeye. İstediğiniz kadar birbirinizi elleyin....
 • 2 Yıl Önce

Ayhan sırma

Yahu bu ne dernek mernek ne bunlar ya valilik uyuyor demekki
 • 2 Yıl Önce

Efelerdiyarı

Geç bunları yunan bozması.. sen onu ancak onlara anlatırsın. Lakin bizim yetkili kurumlar ne işe yarar. Veya sayın Cumhurbaşkanım size görev verdik. Bunca ahlaksızlıklara neden kulak tıkatsınız. Parti sanat müzik evlilik ask iyi kötü Dogru yanlış siz biz artık iyice kabak tadı vermeye basladı. Bence
 • 2 Yıl Önce

İğrençlik

Lut kavmi bile helak olmuşken buğün her türlü sapıklığı normal göstermeye çalışan bu zihniyetlere değil sözüm lut kavmi helak olurken sapıklar kadar sapkınlığa ses çıkarmayanlar da helak olmuştu! Utanıyorum!
 • 2 Yıl Önce

Burak

Ya bakin devlete sesleniyorum burdan! Zaten memlekette islami nizam yok, birde bu seytanlara yol verirseniz, alayini kesmeye baslayacagiz! Hemde gündüz gözü ve herkesin önünde. Sonra demedi demeyin. Euzu billa...
 • 2 Yıl Önce

aklın yolu

akp nin muktedir olamadığının en bariz ispatı ...
 • 2 Yıl Önce

Tavuk

Akit, Son günlerde CHP’li belediyeleri hep aynı konuda eleştiriyorsunuz ve haklısınız. Peki AK Partili belediyeler yaz şenliği adı altında bu insanları davet etmiyor mu? Bunlar niçin eleştirilmiyor?
 • 2 Yıl Önce

Asabi

Şunu iyice anladım, chpkk lıların hepsi ibne. Destekleri bundan dolayıdır
 • 2 Yıl Önce

Tek igrenclik sizi yakmayan yonetimdir

2 erkek ask! Mis? Boyle sucu sabit sapiklari yakmayan devlet/yonetim millet ilahi azabi cezbeder ve yok olur! Bu sahsi bir fikir degil, muslumanim" diyen herkesi bilnesi gereken ilahi emirdir. Kur'an da bu sapiklikla ilgili ders alonmasi hereken basta Lud kavmi vs bir suru ayet vardir!
 • 2 Yıl Önce

Abdullah Murat

Allaha isyan; ahlaksızlıktır. Sözü: Lailaheillallah gibi olmalıdır
 • 2 Yıl Önce

meleknur

ASLINDA NE YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ ANLAYAMIYORUM BOZUK ŞEYLERİN SİZİN ELİNİZLE REKLAMLARIMI YAPILIYOR? FARKLI ŞEKİLER VE YÖNTEMLERLE TEPKİ KOYUN ! MİLLET NE YAPTIĞININ FARKINDA OLMADIKTAN SONRA BİRŞEY DEĞİŞMEZ. NUH KAVMİ BOZUK İŞLERLE MEŞGUL OLDU VE HELAK OLDU! ÖNCE İNTERNET PROGRAMLARI, TV PROGRAMLARI BU ALANLARLA İLGİ BAKAN SEÇMEDİKMİ? NİYE İLGİLENMİYORLAR? BUNLARI GAZETEBAŞLIKLARIYLA SÜREKLİ EKRANA GETİRMEK NORMALLEŞTİRMEKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL? MADEM BAKANLAR YETKİLİLER BAŞ EDEMİYORLARSA DÜZELTEMİYORLARSA ÖNÜNE GEÇEMİYORLARSA NİYE SEÇİLMEK İÇİN MİLLETİN ÖNÜNE GELİYORLAR???
 • 2 Yıl Önce

Abdullah Murat

"Peygamberin ahlâkı, Kur‘ân'dan ibâretti" Dini olanlar için: Ahlak öncelikle Allaha isyan etmemektir Suç günah ile eşdeğerdir Dsot ve düşman ise kurana göre Allahın hükümlerince ancak edinilir Bu dosta düşmana nasıl davranılacağını kocanın karısına nasıl davaranacağı çocuğun anne babasına nasıl davranacağı kuranda ve onun örnekliği olan peygamberin yaşamındadır.
 • 2 Yıl Önce

Ceyhun

Vay kahpeler şerefsiz iğrenç yaratıklaarr. . Bir de kalkıp hangi cesaretle ortaya çıkıp hesap sormaya kalkyorlar? Bunları konuşturan halka yazıklar olsun Sapık it sürüsüne verilen yaşam hakkı hayvana verilmiyor Bunlar hayvandan da aşağılık lanetli topluluk Lut kavmi bu sapkınlıkları yüzünden lanetlenip helak edilmedi mi? Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz. Bu iğrençliğe sessiz kalan topluluk ta lanetlilerle birlikte helak edilmedi mi? Eey müslüman olduğunu iddia eden halk. ..zerre kadar içinde iman varsa bunlara hertürlü tepkiyi göstermek senin görevindir.
 • 2 Yıl Önce

Abdullah Murat

Dinsizler bunlar bunu ahlaki görmüyorsa müslüman değiller. Kitapları kuran ilahları is Allah değil İlahın Allah değilse müşrik pisliksindir. ve Kurana göre görüldüğün yerde öldürülmen gereklidir.
 • 2 Yıl Önce

BOYCOTT ISRAEL

pisliksiniz,igrencsiniz,sapiksinizNOKTA
 • 2 Yıl Önce

Zübeyir Durdu

İki erkek arasında olana aşk değil fiili livata derler. Sizin aşk gibi insanlık gibi mukaddeslerden anladığınız yegâne şey kasık mancası, apış arası. “Neye göre kime göre iğrenç” gibi mugalata ile kendinize meşruiyet devşirme gayretindesiniz. Cevaba değmezsiniz ama yine de verelim: Doğanın kanunlarına ve ilahi yasalara göre yasak ve iğrenç. Ahlaksızlığı ve sapkınlığı kabullenmeyeceğiz, kendi gündeminizi meşru kılmak üzere masum çocuklara el uzatmanıza izin vermeyeceğiz. Psiko-seksüel davranış bozukluğu ve ruh hastalığı olan eşcinselliği normal, meşru, müspet bir şey olarak değil tedaviye muhtaç ve utanç verici bir olgu olarak göreceğiz. Batı bizim istikamet sabitimiz değildir. Dün onlar da size hak ettiğiniz şekilde sapkın muamelesi yapıyordu. Bugün onların baş tacısınız. Yarın yine rüzgâr başka yönden eser ve hepinizi itlaf ediverirler. Onların acıması yoktur. Müslümanlarsa onlar gibi ikiyüzlü ve gaddar değildir. Merhametliyiz ancak saf ve aptal değiliz. Sapkınlığı sosyal politik bir hak arama mecrasına dönüştürmeye kalkanlar karşısında şuur sahibi müminleri bulacaktır!
 • 2 Yıl Önce

Rabia Zafer

Gerçekten İğrençsiniz. Sapkınlıkları Özgūrlūk Ve Demokrasi Diye Yutturamazsınız. Sizin Gerçek Niyetiniz Biliniyor Şerefsizler.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23