• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Sözleşmesi deşifre edildi: Toplumsal cinsiyet kavramı iyi niyetli değildir

Araştırmacı Yazar Ümit Şimşek, eşcinsel sapkınları koruma altına alan İstanbul Sözleşmesi hususunda makale kaleme aldı. Şimşek, bu sözleşmeyle birlikte hayatımıza giren “Toplumsal cinsiyet” kavramı hakkında “İyi niyetle girmedi, girdikten sonra da hiç rahat durmadı.” diye konuştu.

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Muzaffer

Bu ifsat projesi seminerine aile içi şiddet kursu adı altında 4 senedir gönderiliyorum. Bu pisliği zorla size yedircez diyorlar, ne acı ki kursu veren kişinin arka cebinde namaz takkesi ve diyor ki: kaya çilingiroğlunun eşi başka erkekle yatıyor sorun olmuyor, bizde niye sorun oluyor. Erkek çocuklarına neden bebek oyuncak almıyoz, neden pembe kıyafetler giydirmiyoruz, erkeklere neden kız isimleri koymuyoz vs. vs. Kursiyerlerden kaçı bunun ifsat projesi olduğunun farkında %3 ü. Zorla bu pisliği yediriyor siyonizm. Amaç bu projenin 50 yıldır uygulandığı izlanda norveç isveç gibi ülkelerde olduğu gibi aile kurumu dağıtılsın ülkeler piçlerle dolsun, uyuşturucu,, sex artsın ve idealsiz olan bu goimleri istediğimiz gibi yönetip sömürelim.
 • 2 Yıl Önce

gercek

istanbul sözlesmesi chp'nin imamoglunun ve ??????? yoksa toz kondurmadiginiz akp'nin eserimi?
 • 2 Yıl Önce

KADİR

Lafa bak! “Onlar kadının doğurmakla, erkeğin savaşmakla yükümlü olmasına, aile hayatında eşlerin birbirini tekmil etmesine, kadının annelik yaparken erkeğin evi geçindirmesine isyan ediyorlar,” Yani diyor ki; kadınlar evde otursun kocasının eline baksın ki ekonomik özgürlüğü olmasın, kocaya köle olsun.Böylece koca boş ol deyince kendini sokakta bulacak. İşin şaşırtıcı tarafı bazı kadınların bu, kadın ve insanlık düşmanı lafları desteklemesi. Aynı kasabını seven koyun gibi.
 • 2 Yıl Önce

Cevat

GUNUMUZUN LUTILERI LAGIM PISLIKLERI....................... SAPIK PEZ..ENKLER I.NELER ATESTE YAKMAK LAZIM BU I..ELERI ...........TOPLUMU BOZMAK ICIN ARKALARINDA YAHUDI SIONIST..... I..ELER VAR............TURKIYEDE KOC MOC CHP.HDP ..IP..SP..PKK...FETO.. VS VAR................................. ....................YASASIN CEHENNEM ATESI..........YASASIN CAHIM I GALLA
 • 2 Yıl Önce

Mardinli hoca

Sayın devlet ve hükümet yetkilileri siz devleti yönetiyorsunuz.Yönetmek demek onları idare etmek demektir.Yönetici olan milletin dinine müslümanlara baskı dayatma yapmamalıdır.Gelelim istanbul anlaşmasına türkiye kiminle anlaşma yapmış bu anlaşmanın neyi kapsıyor içeriği nedir.Milleti bilgilendirmesi mecburundadır millet müslümandir bizim AB ile ne işimiz vardır hiç onlarla işimiz yoktur.Çünkü elimiz verirsek kolumuz gider yani onların topluğu hıristiyan külübesidir.Biz ise muslumaniz turkiyede okunduğu müddetçe türkiye üyeliği kabul etmez bu küfür güçlerin elli beş sene daha oyalayıp milletin dinine ahlakına bozmak için elinde geleni yapacak.Bizimmeslahatimiza bakmaz ister kabul edin ister etmeyin gidiş budur yavaş hedeflerine yaklaşıyorlar
 • 2 Yıl Önce

Cengiz Büyüközdemir

Hükûmet , acilen nasıl bir musibete uğradığını idrak edip , derhal sözleşme denilen ihanet cerbezesini iptal etmelidir. Zararın neresinden dönülse kârdır. Hatadan dönmek, erdemdir. Ayet değil ki iptal edilmesin.
 • 2 Yıl Önce

hizipsavar

cinsel eşitlikle alaklı chp belediyelerin hepsinden birim kuruldu. herke İ...ESİNE sahip çıkacak.
 • 2 Yıl Önce

samimi

bu istanbul sözleşmesini kim yaptı veya yapıyo kafasını kuma sokuyorsa yarın ilahi mahşerde ne diyecek..ben müslümanım deyip beğenmediklerimize suçu atıp kurtulamayız.yazık insan şeref haysiyeti aile ocaklr sönüyor...sol partiler yapsa onlara zaten dine darbe vuruyor deeriz.lakin onlar iktidarda değil.uzun yıllrdr..Reis bu işe hükümet el atmalı..sonunda bizi bir felaket bulmadan evvela.
 • 2 Yıl Önce

vatandaş

aile bakanlığımız bu yanlıştan acilen dönmeli hükümetin yetkili kurumları istanbul sözleşmesini ( kimlere hizmet ettiği billi olmayan)tekrar gözden geçirilmeli son pişmanlık olmadan,kadınlarımızı koruyalım derken erkeklerimizden olmayalım.
 • 2 Yıl Önce

AyşeT

Ve sonuç ortada. Bu azgınlar gürûhu bugün açık açık meydan okumaya gösteriler yapmaya ezan ıslıklamaya cüret edecek hale geldi. Hiç CHP ki belediyelere falan laf etmesinler zaten etmiyorlar da. AK Parti eseriyle övünebilir. Hiç bir hükümetin bu kadar rahat ve pervasızca imzalayamayacağını bu anlaşmayı ve daha pek çok aileye darbe vuran adımları maalesef AK Parti eliyle yaptırdılar. Yazıklar olsun. Ne diyelim Allah yaptıklarınızı ve niyetlerinizi önünüze çıkarsın başınıza getirsin. Bu millete kim darbe indirmek niyetiyle en ufak bir faaliyette bulunmuşsa, kim buna Rıza göstermişse ,kim şu beye bu sebeple ses çıkarmamış engel olmamışsa o darbeler ilk başlarına insin. Bu milletin dini ve maneviyatını yok etmek isteyen komiteler de onların kâselisleri de, gizli ve açık destekçileri de kahrolsun.
 • 2 Yıl Önce

lemi_44

İktidar bu yanlışta ısrardan dönmeli ama herhalde bu yanlıştan dönmek nasip olmayacak, çünkü ısrarla kendilerini doğru yolda sanıyorlar.
 • 2 Yıl Önce

[email protected]@

İstanbul sözleşmesinin nasıl bir ihanet olduğunu herkes anladı da sağolsun hükümet bilmezden geliyor.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23