• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Parti CHP'den 8 şehri geri alıyor! AK Parti’ye göre İstanbul'da kaç milyon fark var?

AK Partili üst düzey bir yetkili, yüksek katılım beklenen İstanbul seçiminin 150-160 bin oy farkıyla Murat Kurum tarafından alınacağını iddia etti. AK Parti CHP'nin elindeki 8 ili geri alacaklarını belirtti.

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

gerçek

Ak Parti Kamu görevlileri arasında yaptığı 3600 ek gösterge ayırımı,2000 öncesi ve sonrası arasındaki intibak sorunu, kamuda çalışan taşaron işçilere kadro,3600 gün prim yatıran ile 10.000 gün prim yatıranın aynı maaşı alma adeletsizliği hülasa emeklilere zulüm haline gelen bu haksızlıkları seçime kadar düzeltmez ise değil söz konusu 8 ili söz konusu olan bursa, manisa, balıkesir,ordu, şanlıurfa gibi şehirler ile Anadoluda %40-50 oranla kazandığı illeride kaybedecek %65-70 ile kazandığı illedede ancak %50-55 oy alabilecektir.Ak partililer hele bir sokağın sesine kulak versinler.
 • 2 Ay Önce

HİZİPSAVAR

eğer istanbulu ekoş alıesa demek halk memnun bırakın beş yıl hi bir şeye karışmayın bakalım ne yapacakalar. o kadar yapılana rağmen nankörlük yapılıyorsa yapacak bir şey yok. ama istanbul izmire benzemez çalışmayan zırtolara oy verme znasıl geçen seçim ak partiyi cezalandırdı şimdi de ekoşu cezalandıracak.
 • 2 Ay Önce

nurettin

inşaallah
 • 2 Ay Önce

hasel

AK PARTİ nin alması normal sonuç kabul edilmeli.Türkiyede chp belediyelerinin hemen hemen tümü hizmet yapmamış;deyim yerindeyse zaman geçirmiştir.Bu nedenle bu seçimde 8 değil,18 dahi olsa HİZMET PARTİSİ AK PARTİSİ kazanacaktır.MHP hariç diğer partilerin oyları AZALACAKTIR.
 • 2 Ay Önce

Osman AYDIN

EMEKLI HABER BEKLIYOR YOKSA DURUM ZOR GÖRUNUYOR BUGUN BEN EMEKLIYIM YARIN SEN OLACAKSIN UNUTMAYIN BEN MAĞDUR OLURSAM UZULURSRM GERISINI SIZ DÜŞUNUN NE OLUR
 • 2 Ay Önce

Kartalbey

İzmir ve Ankara sayılmamış. Hatta listede Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Aydın, Muğla da yok. Liste eksik lütfen listeyi yeniden gözden geçirin sayın üst düzey yönetici. Bolu'ya gelelim. Bolu halkı mevcut belediye başkanının sözlerinden, konuşmalarından, düşüncelerinden her ne kadar memnun değilse de çalışmalarından son derece memnun haberiniz olsun.
 • 2 Ay Önce

Garip vatandaş

Ramazan geldi Müslüman memleketinde maalesef yine fiyatlar arttı Zavallı vatandaş olarak Ben Ağlarım başımızdakiler çare bulmak zorunda çare bulamıyorsa o zaman bırakacak o Makamı 
 • 2 Ay Önce

Emekli memur

AK Parti kazanıyor demişsiniz AK Parti emeklilere ve eşit işe eşit ücret vermedikten sonra eşit işte çalışıp emekli olduktan sonra eşit ücret vermedikten sonra ankara-istanbul ve büyükşehirlerde şu anda kazanma şansı neredeyse sıfır Kendimizi kandırmayalım millet şu anda Tayyip Erdoğan'a Güven durumu çok zayıflamıştır maalesef insanların evinde tencere kaynamadıktan sonra insanlar artık siyasetten Medet ummuyorlar Siz milleti ve kendinizi kandırmayın Ben de bu zamana kadar AK Parti'ye bir oy veren olarak samimiyetle söylüyorum Ak Parti bu seçimde Eğer bu şekilde devam ederse büyük şehirlerin hepsini kazanma Dursun oyları daha da geriye gidecektir emeklilerin durumu çok kötü çok berbattır insanlar yıllarca memuriyet hayatında çalışıp veya Başka işlerde Emek harcayıp emekli olduktan sonra aldığı ücret askeri ücret bile değil yazıklar olsun bu düzene
 • 2 Ay Önce

Gidin ve seçimleri kazanın

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLET VEKİLLERİ; biraz zahmet gösterinde eskişehire gelin belediye başkan adaylarınıza destek verin. Yanlarında olun. Seçim kampanyalarına katılın adayların ve seçmenin şehrinizin yanında olun. Diğer partilerin millet vekilleri gibi...
 • 2 Ay Önce

Ver elini KARDEŞİM

Chp gönül vermiş vatansever kardeşlerimiz sayın cumhur başkanımızın birlik çağrısına uyalım gelin el ele tutuşup tüm ülkede hizmete cumhur ittifakına destek verelim eskişehir İzmir İstanbul diğerleri gelin evlatlarımıza alt üst yapısıyla çevreci yaşanabilir şehirler bırakalım. Sonuçta bu yerel seçim genel değil. İdeolojiye değil hizmete oy verelim. Çaresiz alternatif siz değilsiniz gelin bir olalım beraber olalım vesselam. Saygılar sevgiler.
 • 2 Ay Önce

Ahmet koç

inşallah
 • 2 Ay Önce

Mesut Sarp

He he hepsini banko AKP alıyor.
 • 2 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23