• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Mehmet Sevigen'in FETÖ çıkışı olay oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirileri nedeniyle partiden ihraç edilen Mehmet Sevingen'den yine gündemi değiştirecek açıklamalar geldi.

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Geç kalmış olsada, zararın neresinden dönülürse yinede kârdır!

Yenimi farketmişler fetö CHP'ye kaset darbesiyle CHP'nin başına (Çilingiroğlu) dediği Kılıçtaroğlu'nu getirmek sûretiyle operasyon yaptığında farkedememişlermi?; CHP'nin mâlum virüs örgüt tarafından ele geçirildiğini!!! Fetö terör örgütü sâdece CHP'yi değil, tüm Dini tariki siyasi dernek devlet kurumları stk vb heryere sızıp içten küreselitlerin yenidünyadüzeni:- *"can(dünya nüfusunu kontrol altına almak), akıl(mikro çip ve heslerle hürriyeti yok edip düşünme ve hareketi kotrol altına almak), iman(tüm semâvi ve budist inan ritüellerinden karma yenidünda tek dini uydurmak) , namus(lgbt+türevleri=fuhşiyat+çeşitlerini yaygınlaştırıp nesli yok etmek), mal(mülkiyetsiz fakat kendilerine itaatlerle puan toplayan köleleştirme)"*-pilanlarını sinsice hayata geçirmek doğrultusunda girdiği heryeri kökten ifsad edip dönüştürüyor!!! Küreselemperyallerin tüm insanlığı kontrol edip köleleştireceği yenidünyadüzeni ifsad pilan ve projelerini hayata geçirirken; engel çıkaracak tüm insanlığın hürriyeti için mücâdele eden herkesi, tutucu ,bağnaz ,teşkilatın ilerlemesinin önündeki engel olarak ayakbağı, günah keçisi ilan edip ve bu iddiaları teşkilata kabul ettirip, o kişiyi itibarsızlaştırarak aforoz etmiye kalkıyor heryerde fetö!!! Bu gün islamın beş temel esası olan insanların *can,akıl, iman,namus,mal* güvenliğimizi kaybetmemek için mücâdele eden , ve bu beş temel esasın altına dinamit koyan sûreti hakka bürünen Islahçı gibi görünen ifsadçıların tüm ifsad pilanlarını yazılarında anlatıp ümmeti hatta tüm insanlığı uyardığı için Dilipak'ı susturmak için yapılan ve Dindar müslümanlara yapılan susturma operasyonlarıda aynı eller tarafından sahneye konuyor!!! Rabbim cümle canlıları gayır, ifsadçı şerlileri ayır. Âmiyn.
 • 1 Yıl Önce

Nostalji

kovulmıus ya aklı sıra iftıra atcak.
 • 1 Yıl Önce

543

peki bu doğruları yargı duyuyormu yargı adeta uzayda yaşar gibi duyarsız umursamaz zavallı bir yargıdır
 • 1 Yıl Önce

Okur okudu

Bunlar daha CHP yi koruyamadılar birde Turkiyenin sahibi ve koruyucusu biz diyerek ortaya çıkarlar izmir marşı okurlar. Önce siz CHP yi kurtarın cahiller
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Soylu

CHP tehlikelidir, Sevigen canına dikkat etsin
 • 1 Yıl Önce

mert

bu chp hdp’dende tehlikeli çünkü 1923’ten beri işgalci durumda gavur to..mları
 • 1 Yıl Önce

Suphi demirci

Mehmet Sevigen chp'nin mevcut,sabit resmini mükembel çizmiş ama diğer dışlanan chp'liler kaç yıldır seyrediyor chp'nin terör örgütü yandaşları ile AŞKINI bizde milli güvenlik kağıt üzerinde kalmış ,chp sadece hdpkk ve fetö için muhalefet yapıyor..Bu kadar bariz şuç işleyen birisi vatana ihanetten yargılanmıyorsa,sıkıntı kanunlarda değil ,buna göz yuman masa başında oturanlarda..Fezlekeleri sümen altı yapmaya devam etsinler..fez-leke =kara-leke boş kanun maddesi !
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23