• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çilingiroğlu'ndan Türkiye'ye koronavirüs aşısı çağrısı!

Koronavirüs aşısıyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, aşının yakında çıkacağını belirterek, Türkiye'ye ön sipariş vermesi için çağrı yaptı.

8 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

osman özdemir

adam ne piskin yahu.birde türk doktoru.asiyi yapmaya caimiyorda ,ön siparis verelim diyor.ALLAH seni bildigi gibi yapsin lan.insan utanir be türklügünden utanir.eger müslümansan (ki sanmam)hic öyle görünmüyorsun ööe fiyonk miyonk.yahudi ayagina benziyorsun.ALLAHdan utan be.bi asi yapamayan doktorlardan ne olur.en azinda ercümen ben yapmaya caisiyorum diyor.bali yok bal dili var.senin aklin sira gercekciligin var demi.belli usaksin bir yere!!!
 • 2 Ay Önce

bahauddin

bu küreselci borozanını haber yapma AKİT Allah aşkına. baksanıza bu aralar bill gates in sesi çıkmıyor, işi bunlar gibilere havale etmişler anlaşılan, tüm ülkelere bakılsa emin olun her ülkede buna benzer borozanların öttüğü görülür.
 • 2 Ay Önce

ömer

ne kadar komisyon alacak acaba sahte aşı için?
 • 2 Ay Önce

.

Ortalık toz duman. Kimin ne dediği ne yaptığı, ne yapmaya çalıştığı belli değil. Bakın bendeniz size bir şey arz edeyim; siz, siz olun, onu bunu bırakın, maske, mesafe ve hijyeni elden bırakmayın. Bundan sonra da bol bol Allah (cc) deyin. Sosyal hayatmış yok ne bileyim ne hayatmış bunları geçin. Sosyal hayatın gerçek yüzünü de size arz edeyim; sosyal hayat demek bugün itibariyle dışı toplumsallıkla sıvanmış içi şehvet kaynayan bir kazandır. İnternetin iğrenç ve yanlış sokakları, cep cehennemleri, tv vs. de bu kazana ha bire odun taşıyor. Ondan sonra da oğulda, kızda ar, pir, utanma, namus, itaat, saygı, sevgi, insanlık kalmıyor. Ondan sonra da anne ve babalar “bu çocuk kimi çekmiş, bu nasıl çocuk…” demeye başlıyor. Anlayacağınız çocuk sizin olmaktan çıkıyor. Ve her şeyin bitmeye yüz tuttuğu süreç bize karşıdan sırıtıyor, pis pis gülmeye başlıyor. Ve bu süreç, milletin zillete dönüşmesine kadar devam edecek gibi görünüyor. Eeee tabi ondan sonra da İstanbul, Ankara… gidiyor. Bakalım bu gidişle daha neler göreceğiz.?!?!?!?! Peki nasıl oluyor bu? İşte böyle oluyor; gençlik elden gidiyor, derken oylar da gidiyor. Kız başörtülü, anne baba koyu AK Partili, kız oyunu İmamoğlu’na veriyor. Anne, baba şaşkın, soruyor, kızım sen ne yaptın neden İmamoğlu’na verdin diyor, ve kız İmamoğlu’nu daha karizmatik bulduğunu söylüyor. Buyurun, maalesef bu yaşanmış bir olay. Dostlar daha fazla lafa gerek yok. Olay anlaşıldı sanırım. Kalın sağlıcakla. Not: Cep cehennemleri cep cennetlerine de dönüşebilir elbette ki.
 • 2 Ay Önce

Kadir

Hoşuma gitmedi sağlıkta kemal derviş rolümü diye aklıma geliyor Biz kendimiz aşıyı bulmalıyız ve kullanmalıyız bize mehmet hoca yardım ile aşımı satacaklar herkes kendi aşısını yapmalı istiklalsavaşı gibi
 • 2 Ay Önce

Kasım MOLLA

Hoca, bayağı sempati topladım ama sakın DSÖ denen deccalin çetesinin dünyayı teslim alıp insanları robotlastirma oyununa bizi getirmeyesin.Asla Türkiyemizin üreteceği aşı dışında bir gavur ürünü kullanmayiz. Çünkü bizim çok dilimiz yandı, artık tufaya gelmeyiz.Sende bu kafirin reklamını bir daha yapma,sevildiğini bil orada kal.
 • 2 Ay Önce

Kenan

Türkiye yerli ve milli kelepçe üretiyor, drone üretiyor falan, hepsinde de yabancı bilgi ve teknoloji kullanıyor. Arabalar, telefonlar, bilgisayarlar hep gavur malı hey molla! Allah akıl ve vicdan versin size hey molla

Yunus

ulan ÇİLİNGİR KAPA ARTIK GAGANI. AŞI MAŞI YOK TAMAMEN SAHTEKÂRLIK. SEN DE BAL GİBİ BİLİYORSUN. VİRÜS SABİT DEĞİL NEYE GÖRE AŞI.??? Bİ SUSSSS BEEE.!!!
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23