• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cemil Çiçek'ten AK Parti'ye kritik uyarı: Partide bunun yapılması şart, eğer yapılmayacaksa...

Cemil Çiçek'ten AK Parti'ye kritik uyarı: Partide bunun yapılması şart, eğer yapılmayacaksa...

11 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ak parti Kaybetmedi

Bu kadar rezilliğe rağmen ikinci parti olmak büyük başarıdır. Çalmaya ve ihanete devam, emekli ve emekçiyi açlığa mahkum etmeye devam.
 • 2 Ay Önce

hacegan

Asıl mesele bölgelere göre değil top yekün çare üretilemiyor meseleyi bölgelere ayrıştıramayız doğu hayvancılık üretimi ege tarım iç anadolu tarım hayvancılık karadeniz keza aynı sanayii her bölge için elzem akdeniz turizm ege turizm ağırlıklı kısaca bir bütündür hayvancılık durumu ortada turizm kadar değer verilmiyor hayvancılık üretimine hepsinin bütün olarak elealınması lazım Akp kendinin oy deposu olarak gördüğü kesimi hor görüyor ilgilenmiyor inanılmaz biçimde savurganlık aymazlık devam ediyor emekliyi perişan halde bıraktı faiz belası üstüne birde imtiyazlılara verdiği imkanlar seçimi kaybettirdi başka ne arıyorsunuz.
 • 2 Ay Önce

Davetçi

Gayet basit kahvehane park bahçe kafelere ve gençlerin bulunduğu yerlerden başlayın. Ama telaşlanmayın
 • 2 Ay Önce

Görüş

Allah aşkına, bunu diyen iki yeğenini sözleşmeli olarak belediyeye aldıran, çalışmıyor diye atılınca o sizin sorununuz diyen mi?
 • 2 Ay Önce

İsmail Özdemir

Ben Denizli de ikamet ediyorum. Denizli de Denizli yi yönetenler AKP yi kaybettirdi. İnanın AKP yönetenin danışmanı CHP den Büyük Şehir Belediye başkanı aday adayı oldu. Bunu tahmin edebiliyor musunuz. Adamlar CHP ile koalisyon kurdu. Yani kurtla gece koyun yediler sabah çobanla ağlayama gittiler. Sonra da YRP ye suçladılar.
 • 2 Ay Önce

ğd

akpartide kaşarlanmış küflenmişkibirli elitlerin acilen saf dışı edilmesi gerekir bu milletin halinden bihaber olanlar acilen diskalife edilmeli
 • 2 Ay Önce

ASABİ EMEKLİ

akp nin ne yapılması gerektiği belli..bu parti amerikanın memleketimizi bölmesi icin kurduğu bir parti ve hızla bu sona doğru gidilmekte..bunu engellemenin tek yolu tüm akp yi vatana ihanetten yargılamaktır..abd nin de tüm yavşaklarını memleketten kovmak şarttır!...bu kadar basit!
 • 2 Ay Önce

Celil yıldız

Ben kendi ilçem için yazıyorum ben Diyarbakırın çermik ilçesinde ikamet etmekteyim akparti kurulduğundan beri akpartin üyesiyim kendi ilçedeki akparti li siyasetçileri eleştiriyorum akparti için siyaset yapmıyorlar akparti yi kendi çıkarları için kullanıyorlar son zamanlarda hep kendi menfaatlerini düşünüyorlar çermik akparti teşkilatı olmazsa akparti daha fazla oy alır ben bunu ilçedeki tüm hemşerilerimden duyuyorum ilçede %70 oy alan akparti yerel seçimlerde ite kalka az Bir farkla kazandı. İlk önce teşkilatları dürüst namuslu insanlardan oluşturmak gerekiyor tıpkı ilk akparti kurulduğu günlerdeki gibi gönülden akparti liler tasfiye edildi şimdi teşkilatları çoğu dönme çakma akparti liler teslim edildi inşallah eskiden olduğu gibi yine özümüze döneriz saygılar. Bu yazıyı inşallah genel merkezimizdeki yöneticilerimiz okur.
 • 2 Ay Önce

emir

arkadaş bunlar kaybedeceğize oynadılar kaybettiler.adamlar evlere girmeye istişare yapmaya korkar oldular.suçlu gibiler.bakın yıllar önce gelir sorar üye yazarlardı ben de üye oldum.gidişatı beğenmediğim için üyelikten ayrıldım.ama oyum hep AK partiye oldu.şu teşkilatlar değişmeli.vatandaşla iç içe olunmalı. onlar et arası veriyor alışveriş kartı veriyor nasıl veriyorsa siz de verin.dolaşmadık ev insan bırakmadılar.yardımlarda bulundular ve kazandılar.biz kimseyi görmedik.
 • 2 Ay Önce

Vahap Kalyoncu

Mesele şü ki AK partide bugünkü durumun mr ini çekenlerinde mr sini çekmek lazım zira görünen o ki hemen hemen Reisten başka samimi adam kalmamış gibi dolayısı ile samimi olmayan çıkar peşindeki adamların mr indan hiç bir şey çıkmaz vesselam.
 • 2 Ay Önce

Celil yıldız

Aynen katılıyorum kardeşi
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23