• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Serdar Arseven
Serdar Arseven
TÜM YAZILARI

Denize düşen “yine” yılana sarılmasın!..

27 Temmuz 2016


Serdar Arseven İletişim: [email protected]

FETÖ’nün yoluma çıkarttığı engelleri, yaşattığı mağduriyetleri bilen arkadaşlar,  “Paralel Yapı” hakkında bir kitap daha yazmamı tavsiye ettiler!

17-25 Aralık’ın ardından İlk kitabı ben yazmıştım malum; “Dostmodern DARBE”yi…

Bir başka kitap yazmam gerekiyormuş…

Tarihe not!..

Yirmi yıllık yazı hayatım boyunca, Fetullah’ın okullarına “hafif yollu övgü” niteliğinde üç yazı buldum, o devirlerde  AK Parti tarafından el üstü tutuluyordu bunlar, biz de mecburen yüz yüze bakıyorduk ve bize de sirayet ederek birkaç yazı yazmamızı sağlamışlar.

Yirmi yılda üç yazı, çok güzel bir performans değil mi…

Hele hele,  şu anda FETÖ karşıtlığında kahraman kesilen nicelerinin zamanında gazeteciler bilmem neciler vakfından çıkmadıklarını ve oralardan tayin aldıklarını düşündüğünüzde, “mükemmele yakın” da diyebilirsiniz. 

Üç yazı…

Sayın Erdoğan’ın paralelle mücadeleyi başlatmasından yıllar yıllaaar önce de olsa, Allah affetsin.

Üç yazı yeter mi; 2000 yılında kaleme aldığımız “ABD Fetullah Gülen ilişkisi” muhtevalı yazı dizisinden dolayı üstümüz çizilmişti FETÖ tarafından, hatta TRT Haber’deki “İmamları”nın tavrı da çok ilginçti…

Bir dostumuz “Ara sıra da Serdar Arseven’i çıkartın” deyince kesin dille “Asla!” karşılığını vermişti paralelci!..

Asla!..

Bunun üzerine zamanın Genel Müdürü ile görüşmüş, TRT haberdeki FETÖ imamı tarafından uygulanan bu ambargonun sebebini sormuş idik… 

O anı hiç unutmam; zamanın TRT Basın Müşaviri Birol Bey’i acilen odaya çağıran zamanın genel müdürü, “Serdar TRT’yi Fetullahçılara kaptırdığımızı söylüyor!. Bu doğru mu?” diye sorduğunda…

Birol bey beni de şaşırtan bir çıkışla;

“Evet Sayın Genel Müdürüm, Serdar Abi ne diyorsa doğrudur, maalesef böyle oldu!”  demişti!..

Neler yaşadık neler; işin teorisini de pratiğini de çok iyi biliyoruz, hele pratik tarafımız o kadar gelişkin ki, hayret edersiniz!..

O zamanlar, FETÖ etrafımı sarmış, etrafı sarmış… Bir de Fetullah’a küfür ediyorlar, “değiştiklerine” inandırmak için!..

Yerler mi, yemezler mi, bizim de kendimize göre kaynaklarımız var, pek çok konuda erken uyarı sistemini harekete geçirmemize yarayan ve son FETÖ darbesini neredeyse bir yıl önce duyurmamızı sağlayan nice irtibatımız var.

Araştırdık, aynen devam….

Ne yaparsın, en uygun zamanda herifleri uzaklaştırırsın…

Sonra ne olur?

Düne kadar Fetullah’a küfür eden adamlar, Fetullah’ın en gözde müesseselerinde görev alır!..

Ve oradan AK Parti’ye, Erdoğan’a saldırır, kuyu kazar, bize de “dava” açar!..

Kitabını yazsam olay olur, ne iftiralara muhatap olduk, nasıl karalandık, nasıl hedef alındık!..

Hâlâ da devam ediyor bunların etkinliği, baksanıza FETÖ’nün beslendiği ana kaynak olan D-ETÖ takımının hedefindeyiz; efendim 2004 ve 2011 yıllarında Fethullah’ın Türkçe okullarını öven iki adet yazı yazmışız!..

Tam 12 sene geriyi kazmışlar, aferin, Fetullah’ın altına yatanların en büyük gazetelere genel yayın yönetmeni, temsilci olduğu günlerdeki bin beş yüz yazı içinden seçilmiş iki adet!..

Son zamanlarda iki kere hedef aldılar bizi…

İki F-16 saldırısı yaptılar; birincisi “Paralel Holding”in günah çıkarma ameliyesine sert çıktıktan yarım saat sonra, paralel siteler aracılığı ile “tecavüzcü” yaptılar!..

Kocaeli’nde Aziz adlı kız yurdum varmış, kendi işlettiğim kız yurdundan dört kıza birden tecavüz etmişim, yetmemiş tecavüz görüntülerini kayda almışım, bu da yetmemiş, tecavüz ettiklerime bunları gösterip şantaj yapmışım, kızlar gitmiş karakola şikayet etmiş, polis beni almış, savcıya çıkartmış, savcı nöbetçi mahkemeye, nöbetçi mahkeme de kodese!..

Okuyucum da arıyor; “Doğru mu Serdar Bey!”

-He doğru, şu anda hapisteyim, oradan konuşuyoruz, canlı yayınlara da cezaevi müdüründen izin alıp çıkıyorum! 

Aziz diye kız yurdu yok, benim kız yurdum yok, o kızlar yok, görüntü yok, şantaj yok, polis gelmedi, savcı yok, hakim yok ve ben dışarıdayım.

Aranızda!..

Şimdi bunu niye yaptılar, Serdar Arseven’e durup dururken mi saldırdılar, paralel şirketi sorgulamamdan yarım saat sonra paralel sitelerden böyle bir saldırının gelmesi, bir vakitler kullanılan saldırı silahının tekrar ateşlenmesi tesadüf müydü?

Değildi elbet…

Geçen gün de, “Aman ha, FETÖ’den kurtulup işbirlikçisi sözde ulusalcılara yakalanmayalım, darbeciler arasında tercihte bulunmak zorunda değiliz” diye yazınca…

Hemen ertesi gün, sözde ulusalcı medyanın hedefine yerleştirildim!..

Vay uyanıklar; FETÖ’yü temizleyen AK Parti’ye darbe yapacaklar fırsatını bulunca!..

Bunun altyapısını hazırlıyorlar!

Dikkaaaat!..

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23