THY Orta Avrupa

Dikkat!!! FETÖ’nün en son talimatı, etkin pişmanlık ve itirafçılık yollarını kullanın

13 Mart 2018 Salı

Yıllardır yazmış olduğum FETÖ esrarengiz hayalet yapılanmasının kozmik evliliklerin, katalog evliliklerinin, aile bağlarının FETO adına kurulmuş olan sistemin iyice bilinmesi, çalışma sisteminin topografyası ve mekaniği bilinerek, ona göre bir yol haritası çıkarılarak mücadele edilmesi, ayrı bir müsteşarlık ve bir mücadele merkezinin kurulması gerektiğini hep yazdım ve dile getirdim. 

Bugün yargı ve emniyet içerisinde terörle mücadele, hırsızlık, uyuşturucu, cinayet, gasp, siber suçlar, kriminal birimler gibi hususlarda, uzmanlaşmış emniyet mensupları, savcılarımız, yargıçlarımız olduğu halde, FETÖ hakkında ihtisaslaşmış yurtiçi ve yurtdışında kronik hale gelmiş, 160 ülkeye yayılmış, 50 yıllık maziye sahip yüz binlerce bağımlısı bulunan, her biri birkaç üniversite mezunu profesörler, FETO uğruna canını, ailesini, her şeyini feda edebilecek bu korkunç zombi örgütünün, hiçbir şekilde üzerine gidilecek bir kadrosu olmaması ve 15 Temmuz darbe hareketine kadar bunlardan gaflet edilmesi, 250 şehit ve 3000 gazimize mal olmuştur. Ülkemiz ve halkımız büyük bir travma yaşamıştır.

Şu anda da sanki darbe bitmiş ve FETÖ artık tükenmiş gibi bir umursamazlık ve rehavet üzerimize çökmüş gibi görünüyor. Suriye meselesinin öne geçmesi ile eli rahatlayan korkunç FETÖ, şu anda ayaklanacak bir fırsat yakalamış durumdadır. Bütün yoğunlaşma Suriye ve Afrin meselesi olduğu için FETÖ ikinci planda kalmış ve üzerinde hiç konuşulmamaktadır. 

Aralıksız yapılan operasyonlardan da görülüyor ki; bu kozmik yapı ve katalog evlilikleriyle devam eden örgütün kadınları, erkekleri, hatta torunları dahi profesyonel birer FETÖ elemanı haline gelmiştir. Daha önceki yazılarımda, bunların nasıl bir şekilde bizzat FETO tarafından organize edildiğini, en ince detaylarına kadar anlatmıştım ve anlatmaya devam ediyorum. En son FETO’nun akrabası Av. Kemal Gülen, FETÖ soruşturması kapsamında 12 Ağustos 2016 tarihinde, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla FETÖ’ye üyeliği ve yöneticiliği kapsamında, İstanbul TEM ekiplerince gözaltına alınmış, tutuklanmıştı.. Üç gün önce mahkum oldu, ancak tahliye edildi.. 

Diğer taraftan, hemen hemen aynı güne denk gelen İstanbul merkezli 29 ilde yapılan FETÖ operasyonunda, FETO’nun yeğeni Fatma Nur Gülen ve Adil Öksüz’ün baldızı dahil 33 kişi gözaltına alındı.

Kadın yapılanmasına yönelik olarak, 29 ilde yapılan operasyonlarda örgüt içerisinde yönetici konumunda bulunan, 33 İmame ve Abla gözaltına alındı. Gözaltına alınan İmame ve Ablalar arasında FETO’nun öz yeğeni Fatma Nur Gülen de bulunurken, başka bir soruşturma kapsamında elektronik kelepçeyle adli kontrol cezası hükmü uygulanan, 15 Temmuz darbe girişiminin sivil imamı firari Adil Öksüz’ün baldızı, Belkıs Nur Tetik’in de, 121 kişilik gözaltı listesinde bulunduğu öğrenildi. 

Burada şunu söylemek istiyorum: Bu örgütün bütün elemanlarının en öndekilerden, en uçtakilere aile içindekilere dahi, birbirleriyle maddi-manevi organik her türlü bağı devam etmektedir. Hapse girip, çıksalar, yurt dışında ve yurt içinde olsalar dahi bu kuvvetli irtibat sürdürülmektedir.

Kadın-erkek örgüt elemanlarının birbirlerinden hiç farkı yoktur. Çünkü bunlar beyinleri itibariyle zombileştirilen İslam dışı anlatımlarla, İslam’a inandırılır gibi yapılan telkinler ile yaptıkları işlerin Allah davası olarak takipçisi olduklarını zannetmektedirler. 

Burada özellikle dikkat edilmesi gereken husus: FETO tarafından yapılmış olan tahribatların giderilmesi, yanlışların ve yalanların ortaya çıkarılarak, İslamî ve akademik açıdan ilahiyatçı ve gerçek hocalar tarafından yalanlanması ve ikna edilmeleri gerekir. Sadece cezaevlerine atmak ve onları bir şekilde hırpalamak, daha çok FETÖ’ye sığınmak ve bağımlı hale doğru itmektir. 

Darbeden sonra daha bilenmiş olan örgüt elemanları, bundan sonraki kalkışacakları ve yapacakları şeyler de ciddi yara aldıkları için, önde gidenlerin itirafçı olma yoluyla veyahut da etkin pişmanlık yasasından faydalanarak, kolayca dışarıya çıktıklarını göstermeleri, denetimli serbestliğinde 2 yıla çıkarılması ile korkuları ve yıldırıcı olan devletin caydırıcı cezalarına karşı bir endişeleri kalmamıştır. Hatta bu cezayı alanların çoğu, FETO tarafından özel iltifata tabi tutulup madalya verilip ödüllendirilmektedir ve maddi-manevi kahraman ilan edilmektedir. 

Kemal Gülen, işte bu Samanyolu televizyonu kurulduğu günden itibaren, daha önce hiçbir ihtisası ve bilgisi olmadığı halde, doğrudan FETO’nun tayin etmesi ile örgütün görünen yüzü olmuş ve aynı zamanda yargı imamı olarak FETÖ organizasyonunda bulunarak, FETO’nun kuryeliğini yapmıştır. Bu kadar hassas görevlerde hem yargı, hem medya imamı, hem TRT’ye adam yerleştirme, diğer televizyonlardan adam devşirme, TRT’yi ele geçirme hususundaki çalışmalarıyla, FETÖ’nün bir numaralı adamı ve en tehlikeli örgüt elemanı olmasına rağmen rahatlıkla tahliye edilebilmesi ve dokunulmaması, daha hafif suçlarla yargılananlarının müebbetle yargılanıyor olması, olayı takip edenleri hayrete ve dehşete düşürüyor. 

Bu hususta acizane arzumuz şudur ki: FETÖ ile mücadele eden hakim, savcı ve devlet yetkililerimizin, FETÖ’nün stratejisini en azından klasik yazılmış piyasadaki kitaplardan çalışmak, araştırmak ve bu hususta 2001’den buyana yazmış olduğum 4 kitabımdan ve bir milyonu aşmış FETÖ mücadelesini anlatan Youtube programlarımdan takip etmelerini istiyorum.

Etkin pişmanlık yasasından yararlanmak isteyen birisi, belki de müebbetle yargılanacak bir suçluydu, fakat yargıyı yanıltarak vermiş olduğu birkaç önemsiz haberle, daha önce benim yazdığım kitaplarımda var olan bilgilerden daha öte bir şey değildi. 

Malum-u ilam olarak yargıyı yanıltmak ve paçayı kurtarmak adına bunları söylemektedirler. Bunun önüne geçmek adına, etkin pişmanlık yasasının kriterleri belirlenmeli ve bilirkişi raporları istenmelidir.

 

YORUM YAZ

 • 3 gün önce
  Bu kadar sinsi hain bir yapının herkes 17 25 de farkına varamayabilir ben 2014 yılında bu yapıdan ayrılabildim evt yanlışların bir kısmın görebiliordum fakat görüştüğün insanlarla bir günde tüm bagını kesemiyorsun önce yapılan yanlışları tartışmak gerekir tartısırsın bakarsın karşındaki laftan anlamıor beyni kiraya vermiş kurtulursun onlardan 2014 de bunlardan kurtulduğum için fetöcüler zaten hain gözüyle bakıyordu hain kalkışma sonrası da tarih 17 25 den başladığı için devletimin nezdinde de terörist oldum yapmam gereken şey detaylı bir şekilde içtiğim çaya kadar devletime anlatmak oldu bu ki devletim beni hainlik peşinde olan insanlarla bir tutmasın evet fetö herşeyi istismar ettiği gibi etkin pişmanlığıda istismar ediyor.dikkatli incelemeler yapılsa samimi olan ayrımı yapılabilir toptan cuvala konacaksa bizim gibiler hem fetö hem de devletimiz tarafından bir ömür hain muamelesi görecek
 • Millet Haklısın FakatMillet Haklısın Fakat6 gün önce
  Bediüzzaman , hutuvat ı sitte isimli eserinde: " Hile ve fitne, perde altında kaldıkça tesir eder. Zâhire çıkmakla iflâs eder, kuvveti söner. " der. FETÖ fitne midir ? Evet. Milletimizin tasdikiyle evet. Fitne, zahir olmuş, manen İflas etmiş, kuvveti sönmüştür. Ne milletvekili desteği ,ne de bakan. Biiznillah, milletin istikbali hayırdır.
 • MilletMillet6 gün önce
  Bir Ak partili vekile fetöcü bir profu anlattım . Adam bana dedi ki ya bu adam fetöcü imiş ama vaz geçmiş. Yahu adam fetö sayesinde prof oldu kriminal suçlar işledi şimdi hapisteki eski İstihbarat daire başkan yardımcısı S.A. ile kanka milyon dolarları var sistematikbirşekilde yargıtaydaki fetöcüler sayesinde devleti soydu soydurdu hala kripto faaliyetler içerisinde . Devletten tıs yok .Çünkü bu şerefsizi vekiller ve bir bakan koruyor. İsteyene her türlü ıspat ederim
 • davincidavinci6 gün önce
  hulusi akar ın darbeden haberi yokmuş.cumhurbaşkanımız eniştesinden öğrendi.mit başkanı bir fetöcü binbaşının türkiyenin suriye ırak olmasını istemiyorum diyerek öğlen saat 11-12 .00 de mite gidip bildirmesine rağmen darbeyi hulusi akara ve cumhurbaşkanımıza bildirmediöyle gerekli görmüş öyle diyor.Adil öksüz gözaltındanyken serbest bırakıldı.fetöcüler itirafçı olup tahliye oluyorlar bir bir.darbenin bedelini ödetmek asker ve erbaşlar mı fatura ediliyor.vatandaş fetöyle mücadelede cumhurbaşkanımız haricinde kimseye inanmıyor güvenmiyor .vatandaşın fetöyle mücadeleye inancı azalıyor.mor beyin kumpasıyla 11.000 vatandaş mağdur edildi.asker ve erbaşlarada bassınlar cezayı.fetöcü itirafçılar yüzbaşılar subaylar albaylar göreve iade ......
 • davincidavinci6 gün önce
  sürekli yazıyorum.250 tutuklunun 180 ni itirafçı ve görevine iade.bu 180 kişi sizce kaç yıl pasif görev alıp kaç yıl sonra yine örgüt adına aktif hale gelecekler.geriye kalanların bazılarıda fetöcü değil zaten şuçsuz itirafçı olamıyorlar. alacakları cezaların çok az olacağı bilinenler verilen isimlerve bilinçli itirafçı olmayanlar.itirafçı olurken verdikleri isimleri seçerek birilerini korumak adına ve yine çokta ceza almayacak olan hatta suçsuz insanlar.bu katiller itirafçı olurken bazıları ilk gün tutuklanan neden tutuklandığını bilmeyen komutanlarının terör saldırısı ihbarıyla kışlasından çıkarılan ben fetöcü değilim terörist değilim diyegünlerce kafasını koğuş duvarına vura vura aklı dengesini kaybetmiş askerler var içeride.tahliye edilmiyorlar.fetöcü olmadığını kanıtlamış karakola vatandaştan fetöcülerin terör saldırısına değil darbeye getirildiğini öğrenince karakola giden askerler vatandaşların şahitliğine rağmen neden hala tutuklu.mahkemenin verdiği cevaba bakın.fetöcü değilsin o zaman sen darbecisin.yahu fetöcü olmayan yedi göbek sülalesinde fetöcü olmayan birisi neden fetönün darbesini yapsın. fetöcü olmayan vatandaş öldürmeyen yaralamayan özellikle asker ve erbaşların bırakılması yönünde bakanlığın mahkemelere müdehale etmesi gerekmektedir.elbetteki bu karmaşada maalesef hatalar olacaktır.ancak bu kadar korkunç sayıda mağdur yaratılması fetöcülerin itirafçı olup olup güle oynaya cezaevlerinden çıkarken bu insanların harcanmasının sebebleride bir o kadar korkunç.birileri sadece bakanlığa yaranmakbirilerine ceza verip kendilerini fetöcülükten aklama adına hareket edenler diğerleri kripto olup darbenin başarısız olmasında payı olan askerlerden intikam alırcasına hareket edenler bazıları fırsat bu fırsat fetöcü olmayanları ordudan ihracını sağlamak amacı güden fetöcüler.bu itirafçı olanların görevine iadesi durdurulmalıdır.itirafçılar gelecek yıllar için çok tehlikeli sayıda .250 kişinin tutuklanıp 180 ninin itirafçı olup görevine iade edilmesi fetöyle mücadeleyi anlamsızlaştırıyor.
 • Misafir2Misafir26 gün önce
  Fetö Üniversiteden silinmeli ama önce YÖK fetöden temizlenmeli.
 • akademiakademi6 gün önce
  Nurettin Hocam FETÖ ve FETÖ ile mücadele yöntemi hakkındaki bu ve diğer makalelerinizin devlete ciddi bir destek ve yardım olduğu inancındayım. Ancak devlet neden bunları dikkate almıyor merak ediyorum? Sizler elinizden geleni yapıyorsunuz yarın birgün veya orta vadede yeniden ciddi bir olay sıkıntı olursa devletin ve devleti yönetenlerin söyleyecek bir mazaretleri olmayacaktır. Bunu herkesin gösrmesi lazım.
 • yazıYORUMyazıYORUM6 gün önce
  Hocam tüm tespitlerinizin altına imza atılır, söylediklerinizin yapılması için Cumhurbaşkanı Diyanete direkt talimat verdi ama Diyanetin yazdığı raporu bende okudum dostlar alışverişte görsün kabilinde yüzeysel birkaç telkinden ibaretti. Bu adamların-kadınların imanı gitmiş, sapkınlıklarını din zanneder hale gelmişler, üç beş satır yazıyla bunları ikna edeceğini zannedenler ya kendini kandırıyor, ya bizi ahmak yerine koyuyor. Bu heriflere yoğun terepi uygulanmalı, yaşantılarının, inandıkları şeylerin bidat olduğu, böyle yapmaya devam ettiklerinde dinden çıkarak münafık konumuna düştükleri delilleriyle yüzlerine söylenmeli, hapishanelerde bunlara sohbet adı altında sapkın inançları deşifre edilmel. Ama bizde ne oluyor, herifler içeri acaba diye giriyor, devlet millet düşmanı olarak daha bir kin ve nefret yüklenmiş olarak geri çıkıyor. Bu insanlara kandırılmış müslüman muamelesi yapmak yerine dinden çıkmış mürted münafık oldukları söylenmedikçe kafalarındaki dini yaşamaya devam ederler.
 • selimselim6 gün önce
  bu veren ciddiye alınsın samimi adam vatanseverin biri
 • nooooonooooo6 gün önce
  bunlar affedilip duruyor. ilerde biz pişman olacaz ama son pişmanlık fayda etmicek.
Daha fazla yorum göster