• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Mustafa Akgün
Mustafa Akgün
TÜM YAZILARI

İhanet sağanağı

19 Kasım 2023
A


Mustafa Akgün İletişim: [email protected]

Bu vatanda yaşayanlar için, bu toprakları vatan bilenler için bazı hususları dile getirip hatırlatmak gerekmektedir. İkiyüzlülerin isim ve yaptıklarıyla şu şekilde özetlemek mümkündür:

Yahûdi Hahamları Tevrat’ı tahrif etmişlerdir.

Yahûdi Sen Pol ve adamları İncil’i tahrif etmişlerdir.

Yahûdi Abdullah ibni Sebe ve adamları Kur’ân’la bildirilen Tevhîd inancını bozmaya çalışmıştır.

Balım Sultan, Hacı Bektaş Velî’nin yüce ve nurlu yollarını başka mecralara çekenler vardır.

Şeyh Bedrettin sapık inançlarıyla genç Osmanlı Devletinin başına büyük gaileler açmıştır.

Bazıları tartışmaya açık deseler de aslı İtalyan Yahudisi olan Yakup Paşa, Fatih Sultan Mehmed’i zehirlemiştir. Yakup Paşa’nın asıl adının Maestro Jakobi olduğu kayıtlarda geçmektedir. İnce bir yol izleyerek Saray Hekimleri arasında yer almaya muvaffak olmuştur.

Muhammed Abdülvehhâb, Bahâullah ve Ahmet Kâdiyânî gibi kişiler İslâm’ın inanç esasını tahrif etme yoluna düşmüşlerdir.

Mekke Emiri Emir Hüseyin ve oğulları İngiliz desteğiyle Osmanlıya büyük ihanette bulunmuştur. Ortadoğu ve Arap yarımadasının bizden koparılmasına yol açmışlardır.

Thomas Edward Lawrence, Gertrude Bell, Edward Noel ve benzerleri unutulmayan İngiliz casuslarıdır. Nice saf Türk ve Arapları sapıttırmış ve Osmanlıdan koparmışlardır.

Yahûdi Moiz Kohen İslâm’dan uzak bir Türk ırkçılığı ortaya çıkarmıştır. Yazdığı kitaplarında Moiz Kohen değil Munis Tekinalp imzasını kullanmıştır. Bir başka Yahûdi Mişel Eflak, Baas Partisini kurmuş, o da kendinden öncekiler gibi İslâm’dan uzak bir Arap ırkçılığı ortaya çıkarmıştır.

Mustafa Reşit Paşa, Ali Paşa, Fuat Paşa, Mithat Paşa Masonluklarının ve Yahûdiliklerinin gereği olarak Osmanlının çöküşünü hızlandırmak için bütün fırsatları değerlendirmişlerdir. Onları takip eden İttihad ve Terakki liderleri Talât Paşa, Enver Paşa, Cemal Paşa da Osmanlı Devletinin başını yemişlerdir. 

İsrail Devletine giden yolu açan Theodor Herzl, Emmanuel Karasso gibi Siyonist-Yahûdi isimlerdir. İçimize sızmışlar zamanı gelince korkunç suratlarını göstemişlerdir.

1894’te Osmanlıya karşı Sason İsyanını çıkaran Hamparsum Boyacıyan adlı Diaspora Ermenisi 1908’de Osmanlı Meclisine mebus olmuştur. Osmanlının Hariciye Nazırlığını (Dışişleri Bakanlığı) yapan Gabriyel Noradükyan Lozan’da Ermeniler için Anadolu’dan toprak isteyecek kadar küstahlık yapmıştır. 

İttihatçıların Yahûdi Hahambaşılığına getirdikleri Heim Naum da Lozan müzakereleri sırasında Türkiye aleyhine pek çok madde dikte ettirmiştir. Mısır’da Nasır’a Arap ırkçılığı dersleri vermiştir.

Ermeni Mıgırdıç Şellefyan 1957 yılında İstanbul milletvekili olmuş, yaptığı kirli işlerden dolayı yurt dışına kaçmak zorunda kalmıştır. 

PKK lideri gözüken Apo’nun Ermeni olduğunu pek çok kişi ve kuruluş ifade etmektedir.

ABD başkanları Thomas Woodrow Wilson, Theodore Roosvelt, Franklin Roosvelt Osmanlı ve Türkiye düşmanlığının en manidar örneklerini vermişlerdir. Bugünkü başkanlar da aynı yolun yolcusudur. 

Nazım Hikmet Ran’ın bir dedesi Polonya Yahûdisi, diğer dedesi Selanik Yahûdisidir. Halide Edip Adıvar Selânikli Sabetayist bir aileye mensuptur. Bu iki isim Türk edebiyat ve kültür alanında genç dimağlara devamlı yerleştirilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca Halide Edip, ‘Wilson’ adına İstanbul’da ‘Wilson Prensipleri’ cemiyetini kuranların başındadır. 

Bugün Türkiye’de ABD için, AB için, BOP için, İsrail için, Ermenistan için sureti haktan görünerek rol yapan pek çok insan vardır. Bunlar yukarıda saydığımız ikiyüzlülerden daha ince rol yapan aktörler ve aktristlerdir. Bunlar güler yüzlüdür. Ama bu güler yüzlerinin arkasında korkunç emeller beslemektedirler. Bunlar insanımıza zehir sunmaktadırlar. Zehiri hiçbir zaman teneke tas içinde sunmazlar, altın tas içinde sunarlar.

Bunlar insanımıza çok şey anlatmalı… İnsanımız hem kendini, hem de kendinden sonra gelecek nesillerini korumalıdır. Dünyada rezil, rüsvay olmak, ahirette hüsranda kalmak istemiyorsa kendini korumak zorundadır insanımız. 

Akif’in ‘Öyle bir uykuya daldık ki cehennemde uyandık’ diye vasıflandırdıklarından olmamalıdır. İkiyüzlülere karşı asil tavır koymalıdır. Tarihler insanımızı ‘Türkiye ikiyüzlülerin ablukası altındayken şöyle bir silkinip hepsinin iğrenç suratlarını ortaya çıkardı ve onları çıktıkları deliğe tekrar soktu’ diye yazsın. 

Şu cümleleri de aklımızdan çıkarmamalıyız: 

İKİYÜZLÜLER HEP AYNI KOORDİNATLARI TAKİP ETMİŞLER, HEP AYNI NOKTAYI HEDEF ALMIŞLARDIR. HEPSİ DE ANADOLU İNSANININ BAĞRINA ATIŞ YAPMIŞLARDIR. NETİCEDE OSMANLI DEVLETİNİN YIKILMASINA YOL AÇMIŞLARDIR. BUGÜN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZİN YIKILMASI İÇİN DE ELLERİNDEN GELENİ YAPMAKTADIRLAR

Bu, ‘Küfür tek millettir’ hadisinin açıklaması değil midir?

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Muhtar

Yazınız özeti bile çok ibret ve ders verici olmuş. Osmanlı'nın insanlığından yararlanarak Osmanlıya vatandaş olan Sebatayist yahudi ve diğer kafirler, dıştaki küffar ile bir devletin nasıl yıkılacağını öğrendiler ve şimdi de bunların içimizdeki kalıntıları da dıştaki küffar ile el ele sessiz sünepe taktiği ile ülkemizin altını oymaya çalışıyorlar ama Erdoğan hepsinin maskelerini düşürüyor.

ata

bir kaç ismi unutmuşsunz ama o kadar kusur da olur...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23