‘Zulme lânet’ için Yenikapı’dayız

Terör devleti İsrail’in ABD ile birlikte gerçekleştirdiği Kudüs provokasyonunu ve Gazze’de sergilenen katliamı bugün İstanbul’da protesto ediyoruz.

18 Mayıs 2018 Cuma 10:46
‘Zulme lânet’ için Yenikapı’dayız

 HABER MERKEZİ  İşgalci İsrail’in Kudüs ve Gazze’deki kanlı provokasyonu bugün İstanbul’da protesto edilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısıyla gerçekleştirilecek mitingte herhangi bir parti bayrağı veya flaması yer almayacak.

7’den 70’e milyonlarca Kudüs sevdalısını bir araya getirecek olan miting, Yenikapı Meydanı’nda düzenlenecek. ABD ve İsrail’in protesto edileceği “Zulme Lanet Kudüs’e Destek” mitingi saat 16:00’da başlayacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de mitingde milletle beraber olacaklarını bildirdi. Protesto mitingleri Pazar günü Diyarbakır’da devam edecek.

 

 

Yeni Akit Gazetesi

Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 10:46

YORUM YAZ

 • bozkurt1071bozkurt10712 ay önce
  Ya bırakın bu siyasi şovu ekonomik ilişkileri kesin sıkıyorsa orada ey israil diye bağırınca sanki israil bizden korkacak tırsacak tamam diyecek
 • muhammedmuhammed2 ay önce
  Bazen aklimdan gecmiyor degil, acaba bu filistin bayraklarini israilli firmalar satiyor olabilirmi diye.??
 • sevil dogansevil dogan2 ay önce
  ....İsrail için tek bir yaptırımınız yok.Biz bu süre.ç vesilesiyle kenetlenebilirdik ...
 • fevzifevzi2 ay önce
  yaallah bu memlekete kudus sevgisini sahip olan yoneticilerimiz ve insanlarımıza dunyada onur ve ahirette cenette feyiz nasıb et ya rabi
 • ERDEM GÜÇLÜERDEM GÜÇLÜ2 ay önce
  ...haydi bakalım israille tüm anlaşmaları fesh edin, var mısınız?

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü