• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah Partisi oy oranını açıkladı, salon yıkıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı. Kongrede konuşan Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, ellerindeki yoklamalara göre partilerinin oy oranının yüzde 13.4 olduğunu öne sürdü. Açıklamanın ardından salonda alkış koptu.

Yeniakit Publisher
2022-05-16 07:18:00 -
Yeniden Refah Partisi oy oranını açıkladı, salon yıkıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı. Kongreye tek aday olarak giren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, bir kez daha il başkanı olarak seçildi.

Kongrede söz alan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Millî görüşün ikinci kırk yılında, milletimizin görüşü milli görüş yanardağ gibi patlıyor. Millî görüş çınarı Mehmet Aras ağabeyimize çok teşekkür ediyorum. Bu muhteşem salonu hazırlayan Kocaeli teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Yargıtay verilerine göre, en çok üye kaydı yapan siyasi parti biziz. Bizim televizyon kanallarımız, kuvvetli propaganda araçlarımız yok. Devletten hazine yardımı almıyoruz. Dış güçlerin desteğini almıyoruz. Mecliste siyasi parti grubumuz yok. Milletvekillerimiz yok. Ama arkamızda bu ülke insanının desteği var. Bizi iktidara dış güçler, küresel sermaye değil halkın desteği taşıyacak. Yeniden refah partisi halkın iktidarını kuracak" dedi.

Kongreye damga vuran ise Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras'ın sözleri oldu. Ellerindeki anketlere göre oy oranlarını açıklayan Aras, şunları söyledi:

"Yapılan kamuoyu yoklamalarına göre partimizin şu anki oyu yüzde yüzde 13.4. Halk her yerde bize sevgisini gösteriyor. Bu sevgi Dr. Fatih Erbakan' ı cumhurbaşkanı yapacak. İktidar yolun sonuna geldi. Sonları anavatan gibi olacak.

Sözlerinin devamında sizinle bir belge paylaşacağım diyerek dikkatleri üzerine çeken Aras eline aldığı biri küçük, diğeri çok büyük iki ekmeği halka gösterdi. Şu anda bu küçük ekmek sizin diyen Aras, biz size işte bu ekmeği vereceğiz diyerek büyük ekmeği dinleyenlere gösterdi. Aras'ın sözleri halktan büyük alkış aldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Çerkezköy

Tevazu göstermişler ,yüce 20=25 arasında ben e

Neron11

Oy oranını duyunca herkes bir tarafıyla gülünce yıkılmıştır, herkes biliyorki %1 ya var ya yok.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23