• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah Partisi harekete geçti: Erkeklere hakaret eden CHP'li Aylin Nazlıaka hesap verecek!

Yeniden Refah Partisi, toplumu ayrıştıran ve düşmanlığa sevk eden CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka'nın erkeklere hakaret etmesinin ardından harekete geçti.

Yeniakit Publisher
2020-08-14 21:49:00 -
Yeniden Refah Partisi harekete geçti: Erkeklere hakaret eden CHP'li Aylin Nazlıaka hesap verecek!

 yeniakit.com.tr 

Toplumu kin ve düşmanlığa sevk eden, toplumun yarısına hakaret eden CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, aileyi yerle bir eden ve kadın cinayetlerini arttıran İstanbul Sözleşmesi'ne tepki gösterenleri hedef alarak hakaretler savurdu. Bu skandal sözlerinin ardından Yeniden Refah Partisi harekete geçti. 

Erkeklere hakaret eden CHP'li Aylin Nazlıaka için suç duyurusu

Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı Nejdet Aydın, "tacizci" ve "tecavüzcü" diyerek ifsat projesi İstanbul Sözleşmesi'nin iptalini isteyen vatandaşları hedef alan CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka için suç duyurusunda bulundu. 

"Eşine şiddet uygulamayan milyonlarca erkek tecavüzcü öyle mi?"

“İstanbul Sözleşmesi’nden erkekler değil, eşine, sevgilisine ya da hiç tanımadığı bir kadına şiddet uygulayan, katleden, taciz ve tecavüz eden erkekler rahatsız” açıklamasıyla tepki çeken Aylin Nazlıaka'ya tepki gösteren Başkan Nejdet Aydın, Türkiye'de eşine şiddet uygulamayan  ve sözleşmeden rahatsız olan milyonlarca erkeğin olduğunu ifade ederek "CHP’nin Kadın Kolları Genel Başkanına göre; bu erkeklerin hepsi tacizci ve tecavüzcü, öyle mi?" diye sordu.

"CHP'li bayan, bu ifadelerin hesabını yargıda verecek"

Bu ifadelerin başlı başına hakaret olduğunu söyleyen ve bu hakaretin hesabını vereceğini söyleyen Başkan Nejdet Aydın, "İstanbul Sözleşmesi’nden rahatsızlık duyanları tacizci ya da tecavüzcüymüş gibi göstermeye çalışmak, haddi aşlaktır. CHP’li bayan bu ifadelerin hesabını yargı karşısında verecektir. Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı olarak, kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduk ve süreci de yakından takip edeceğiz" ifadelerinde bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Solcu

CHP, neden erkek düşmanlığı yapıyor? CHP neden İstanbul sözleşmesi ile erkek ve kadınları birbirine karşı kutuplaştırıyor? CHP, Neden Mustafa Kemal olsaydı asla kabul etmeyeceği İstanbul Sözleşmesini, Atatürke karşı gelme pahasına kabul ediyor? CHP, Neden Ermeni ve Rusların reddettiği Sözleşmeyi sahipleniyor? CHP neden babalara karşı düşmanca hareket ediyor? CHP neden Milyonlarca babanın evden atılmasını onaylıyor? CHP, neden insanları intihara sürükleyen bu sözleşmeye sahip çıkıyor? Bu ülkenin erkekleri, babaları, gençleri intihar edince CHP ne kazanacak? İnsanların intiharından zevk alma nasıl bir duygu?
 • Yanıtla

pertgem

bu kadın gibi zihniyeti ve kimliği bozuklar,şunuda görebiliyormu,demişki bu yasadan korkan,allah aşkına bu yasadan o canları katleden erkekler korksaydı,bunu yaparlarmıydı.keza kadına şiddet dahada arttı,insana şiddete hayır demeyen bu kör zihniyet,geçmişte kızlarımıza zulmedilirken neredeydi.bunlar kendilerini kadın,erkek bu ülkenin sahibi görüp,diğer yandan,gerçekten vatanına milletine bağlı,ailesini yücelten kadınları hiç sevmezler.sadece dudak altıdır bunlar için o kadınlar,kendi çıkarları ve pespaye zihniyetlerini koruyabilmek için her insanı kullanırlar.oysaki bu zihniyet dinine bağlı,evinde kuran okuyan ve aynı zamanda hayatta herşeyi başarabilen kadınları ve kızları sevmezler.öyle olsaydı mecliste akpartili kadınlara hakaret eden çürümüş chp liler olmazdı.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23