UMED: Murat Alan'a saldırıyı kınıyoruz!

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği, Yeni Akit Haber Müdürü Murat Alan'a yönelik saldırıyı kınayarak saldırının planlı ve hain olduğunu duyurdu.

14 Haziran 2019 Cuma 17:08
UMED: Murat Alan'a saldırıyı kınıyoruz!

Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü ve Yayın Kurulu Üyesi gazeteci Murat Alan’a yönelik saldırıya medya örgütlerinden tepki gecikmedi.

Saldırı sonrası açıklama yapan Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) yönetim kurulu, saldırının "Planlı" ve "Hain" olduğunu duyurdu.

Açıklamada, "Yeni Akit Yayın Kurulu üyesi Murat Alan’a yapılan planlı ve hain saldırıyı kınıyor, sürecin takipçisi olduğumuzun bilinmesini istiyoruz" denildi.

Saldırı kabul edilemez

Ekrem Kızıltaş ise Akit tv canlı yayınında yaptığı açıklamada, Alan ve Akit Medya Grubu'na geçmiş olsun dileklerini ileterek, saldırının kabul edilemez olduğunu söyledi. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 17:08

YORUM YAZ

  • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer6 gün önce
    Murat..Alan..Kardeşimiz..yalnız..değildir..Saldıran..eller..kırılsın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Haziran 2019