Türkiye'nin en yaşlı hacısı operasyonu an be an takip ediyor: Allah Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin, Mehmetçik’imizi muzaffer eylesin

Türkiye'nin en yaşlı hacısı 105 yaşındaki Fikriye Çam, Barış Pınarı Harekatı'nı an be an takip ettiğini ve Başkomutan Erdoğan ile Mehmetçik’e her zaman dua ettiğini söyledi. Çam, "Allah Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin. Mehmetçik’imizi muzaffer eylesin." dedi.

12 Ekim 2019 Cumartesi 16:43

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Türkiye'nin en yaşlı hacısı 105 yaşındaki Fikriye Çam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan 'Barış Pınarı Harekatı'nı an be an takip ederek, Mehmetçiğe dua ediyor.

Erdoğan'ın destekleri ile hacı olmuştu

Mersin'de kızı ile birlikte yaşayan 105 yaşındaki Fikriye Çam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleri ile hacca gitmişti. 5 çocuk ve 24 torun sahibi Çam, "Allah Recep Tayyip Erdoğan'a kuvvet versin. Onu düşürmesin. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Erdoğan'ı çocuğum gibi seviyorum." diyerek Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'a dua etti.

'Terör felakettir'

Barış Pınarı Harekatı'nı an be an takip ettiğini ifade eden Türkiye'nin en yaşlı hacısı Mehmetçik için de şunları söyledi:

"Askerlerimiz için hep dua ediyorum. Allah'ım askerimizi muvaffak etsin. İnşallah terör belasını bulsun."

"Terör felakettir. Her yeri yakıp yıktılar. Allah askerimizi her yerde muhafaza eylesin."    

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 16:43

YORUM YAZ

 • misafirmisafir4 gün önce
  İsme gerekyok!Seni zorla almadıkları gibi zorla tutan da yok. Aldığın paranın sahibi, ;elinde çapasıyla sıtındaki yavrusuna örteceği yarımyamalak örtüyü bile millet malıdır diye kağnıda taşınan cephaneye örtüp bu vatanı kurtaranların soyundan değilsen,zaten senin gibilere de ihtiyaç yok.Hemen bırak.Bu millet genel kurmay başlanı bile olma imkanı sağlayacak sen,asırda bir çarpışmayaşayacağın o şerefli yerde,üç kuruşluk emeğinle lüks yat sahibi olmak peşinde isen de hemen orayı terk et.Terk etmezsen tesbit edilip,en kritik zamanlarda bile,başkalarında da olumsuzluk oluşturma sebebiyle cezalandırılman gerektiği durumda olduğun aklındaolarak hemenayrıl.Buasil milletin senin gibi lere asla ihtiyacı yok.ALLAHIMIZ DA İHTİYAÇ HİSSETTİRMEZ İNŞAALLAH.AMİN.
 • ilkgun salihilkgun salih5 gün önce
  umarim ahmet davutoglu gibi bir baskan bir daha gelmez ve turkiyede boyle savaslara katilmaz bir kisinin hayasi butun millete yetti.
 • meleknurmeleknur5 gün önce
  AMİN!!!!AMİN!!!!!AMİN!!!!
 • İsme gerekyokİsme gerekyok5 gün önce
  Ben sözleşmeli erim. Beni duyan varsa lütfen yazdıklarıma okur musunuzSözleşmeli er lerin özlük hakları için birşeyler yapar mısınız. Bu şartlarda çok zoroluyor Allah rızası için bir şeyler yapar mısınız...
 • TAVSİYECİTAVSİYECİ5 gün önce
  Amin Teyzeciğim, amin. Allah'u Teâlâ, size sağlık ve afiyet versin. Bu milletin, Sizin dualarınıza ihtiyacı var.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019