Türkiye Yazarlar Birliği'nden Mustafa Miyasoğlu paylaşımı!

Türkiye Yazarlar Birliği, gazetemizin yazarlığını da yapan ve İslami mücadele adına çok büyük bir mücadele veren Mustafa Miyasoğlu'nun ölümün altıncı yılında bir mesaj yayımladı.

01 Ağustos 2019 Perşembe 13:24
Türkiye Yazarlar Birliği'nden Mustafa Miyasoğlu paylaşımı!

Türkiye Yazarlar Birliği, kültür dünyamıza önemli eserler kazandıran, İslam dünyasının önemli mütefekkirleri arasında gösterilen ve gazetemizin yazarlığını da yapan Mustafa Miyasoğlu’nun vefatının 6. yıl dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Türkiye Yazarlar Birliği'nin açıklamasında, "Vefatının 6. yılında Yazar Mustafa Miyasoğlu'nu rahmet ve özlemle anıyoruz. "çıkardım kalbini ay ışığına, yıkandı acının en derin izi, belki taş altında kemik ve kül, bilinmez korkunun karanlık yüzü" ifadelerine yer verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 01 Ağustos 2019 Perşembe 13:24

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ağustos 2019