THY- Euroleague

Türk hackerlar vurdu, Yunan medyası çalkalandı

Yunanistan'ın Türkiye'ye yönelik düşmanca tutumu nedeniyle Türk hackerlar Yunanistan'ı hedef almaya devam ediyor. Türk hackerların son yaptığı siber operasyon, Yunan medyasında geniş yer buldu.

08 Aralık 2018 Cumartesi 20:25
Türk hackerlar vurdu, Yunan medyası çalkalandı

 yeniakit.com.tr 

Yunanistan'ın Kıbrıs, Ege Denizi ve Akdeniz'deki Türkiye'ye yönelik düşmanca ve provokatif davranışları nedeniyle Türk hackerlar siber operasyon yapmaya devam ediyor.

Yunanistan'a "ayağını denk al" mesajı

Dünyanın her bölgesinden hackerların bir araya gelerek kurduğu Anka Neferler Tim, Panathinaikos forması giyen Yunanistan milli futbolcusu Argiris Kampetsis'in Instagram hesabını hackledi. Türk hackerler Yunan futbolcunun hesabına "Yunanistan ayağını denk al" mesajı bıraktı.

Yunan medyası çalkalandı

Olayı haberleştiren Yunan medyası Türk hackerların siber operasyonunu manşetten verdiler. Türk hackerlara geniş yer veren Yunan medyası daha önce de bu tür hacklemelerin olduğunu belirterek Anka Neferler Tim mesajını haberlerinde duyurdu.

Haber Tarihi: 08 Aralık 2018 Cumartesi 20:25

YORUM YAZ

 • AslanAslan4 gün önce
  Yunan şimdi bitti işte ,yarın bu hükümet değiş tokuş yakasında kullanırsa ne gülerim ... değmez hekirrr gegmeeezzz
 • MehmetMehmet6 gün önce
  Helal Olsun. Ülkemizin gururusunuz.
 • she-ezshe-ez6 gün önce
  Yani nasıl olurda bu gazete böyle bir eyleme destek veriyor ve büyük bir matahmış gibi manşet atıyor, anlamıyormusunuz ki Türkiye bu konuda çok zayıtır ve aynı eylemlerTürkiyeye karşı da yapılanabilir o zamanda mı böyle manşetler atılacak, Az olsada kafanızı kulanın.
 • SelimSelim6 gün önce
  Ben de sandım Yunan e-devlet sitesini indirmişler. Neymiş bir kıytırık futbolcunun bilmem ne hesabı..Haber değeri bile yok.
 • AbdullahAbdullah6 gün önce
  Futbolcunun hesabını heklemenin terörist eylemden ne farkı var? Hackle bakalım Yunanistan savunma sistemlerini, savaş uçaklarını savaş gemilerini etkisizleştir çünkü bunu Rus ve Çinli hackerlar yapabiliyor. Bizimkiler de instagram hesabı çalmış.

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018