Türk gazeteciler kayıt sırasında saldırıya uğradı! İşte o anlar

Barış Pınarı Harekatı'nı takip eden TGRT Haber muhabiri Emre Kol ve kameraman Burak Taştan, teröristlerin saldırısına uğradı.

12 Ekim 2019 Cumartesi 17:10

THRT Haber ekibinden muhabir Emre Kol ve kameraman Burak Taştan, Barış Pınarı Harekatı'nı takip etmek için Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine gitti.

Çatışmanın ortasında kaldılar

Harekatı yakından takip eden Kol ve Taştan, teröristlerle girilen çatışmanın ortasında kaldı.

Saldırıya uğradılar

YPG/PKK'lı teröristler, Emre Kol ve Burak Taştan'ı fark edince namlularını Türk gazetecilere çevirdi. Taştan ve Kol'un üzerinden geçen mermilerin sesleri de kamera tarafından kaydedildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 17:10

YORUM YAZ

  • tırak kortırak kor5 gün önce
    **ben olsam bu cahil gastacıyıoraya göndermezdim .be aslanım bu kadar akılsızlığıbedavayamı alıyorsun. bak nekadar PRESS-muhabiri varsahatta war press-hepsinde yelek ve başlık vardır başlığın nerede.kafana kurşun anında girer.yinede Allah korumuş seni

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019