• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

TFF'nin açıkladığı harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'ye 18 milyon Euroluk doping

Dün TFF'nin açıkladığı harcama limitleri sonrasında kriz yaşayan Fenerbahçe'ye İtalya'dan ilaç gibi teklif geldi. İtalyan kulübü Lazio'nun sarı lacivertli kulübe Vedat Muric için 18 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2020-08-05 09:02:00 -
TFF'nin açıkladığı harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'ye 18 milyon Euroluk doping

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) açıkladığı harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdadına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat Muric için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Sarı lacivertliler ise rakamı artırmaya çalışıyor.

Dün TFF'nin açıkladığı harcama limitleri sonrasında büyük bir şok yaşayan Fenerbahçe bütçesinde tasarrufa gitmek dışında değerini bulan oyuncuyu satarak harcama limitine nefes aldırmaya çalışacak. Bu bağlamda ilk iyi haber İtalya'dan geldi. Lazio, Vedat Muric'i resmen istedi.

Bir taşla iki kuş

Lazio'nun Vedat Muric için teklif ettiği rakamın 18 milyon Euro olduğu öğrenildi. Fenerbahçe Vedat'ı satarsa hem gelir elde edecek hem de Vedat'ın ücreti de boşa çıkmış olacak.

Fenerbahçe teklifi artırmaya çalışıyor

Fenerbahçeli kurmaylarla Lazio yöneticileri arasındaki pazarlığın devam ettiği Sarı-Lacivertli kulubün Lazio'nun teklif ettiği rakamın üstünde bir ücret talep ettiği de gelen haberler arasında.

Pazarlıklar 2-3 gün içinde sonuç verecek

Gelen bilgilere göre Fenerbahçe yönetimi 21 milyon Euro'dan 20'ye (Yaklaşık 164 milyon TL) indi. Pazarlıkların 2-3 gün içinde sonuç vermesi ve Vedat'ın Lazio'ya satışının gerçekleşmesi bekleniyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

keçili71

hemen verin muriç futbolcumu . fenerbahçeye katkısı sıfır . fenerbahçede top toplayıcı bile olamaz bu adam
 • Yanıtla

Operasyon şike

3 temmuz 2011 'de de FENER e operasyon yapan feto bank asya yoluyla feneri borclandirip kayyum yolu ile ele geçirmek istedi. Bizim kesim yani a haber .haber 7.akit .yeni şafak balıklama atladılar bu oyuna. Aynı oyun bugünde kamu bankaları ile oynanıyor. Aziz yıldırım giderse Turk futbolu düzelir diyen utanmazlar bugünde Ali koç gitsin diyor. Bizim dangalak medya bunu haber yapmaz.ancak tirajları ortada. Fetö hala aktif haka uyanık....
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı