Seçim 2019 Sayfası

Sosyal medya üzerinden İslam'a ve Hz. Peygamber'e küfretti!

Sosyal paylaşım sitesi üzerinden bir kişi İslam'a ve Hz. Peygamber'e küfürlü ifadeler kullandı.

08 Kasım 2018 Perşembe 20:35
Sosyal medya üzerinden İslam'a ve Hz. Peygamber'e küfretti!

Sosyal medyanın başıboşluğu sürüyor. Son dönemde İslam ve Müslümanlara hakaret edenlerin sayısı bir hayli çoğaldı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden, kendini Kemalist olarak tanıtan bir kişi, kendi düşündüğü gibi düşünmeyen başka bir kişiye İslam, Peygamber ve Başkan Erdoğan üzerinden küfürlü ifadeler kullanması büyük tepki çekti.

Yetkililer ne zaman harekete geçecek

Sosyal medyada İslam'a ve Müslümanlar'a küfredenlerin sayısındaki artışa herhangi bir önlem alınmaması vatandaşların tepkisini çekiyor.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Kasım 2018 Perşembe 20:35

YORUM YAZ

 • MehmetMehmet5 ay önce
  Bu ... profil resmini değiştirmiş.
 • cccccc5 ay önce
  https://www.cimer.gov.tr/BasvuruCimer üzerinden adalet bakanlığına suç duyurusu yapabilirsiniz. Bu haberin linkini koyarak şikayette bulan bilirsiniz.
 • cccccc5 ay önce
  Bu pi.i bana verin ona neler yaparım. ..
 • Mehmet Mehmet 5 ay önce
  Hiç kimsenin sevmesede ,benimsemezsede ,kimseye küfür ve hakaret etmesi hiç etik deil.Hele bu birçok kesimin inanıp kabullendigi Allah'ı olursa,bu yaptıkları ne kadar seviyesiz ve yobaz olduklarının bir işaretidir. Allah'ın arzında yaşıyor,Allah'ın yarattığı havayı Allah'ın izniyle ciğerlerine çekiyor,Allah'ın her türlü nimetlerinden yararlanmıyor, bakıyorsun nimetleri Rahmetinden veren Rabbine küfrediyor.Insan ne kadar nankör.
 • HasanHasan5 ay önce
  Kanunlarda boyle bosluklar olursa bu hadsiz icindekileri kustuktan sonra hic birsey olmamis gibi elini kolunu sallayarak aramizda dolasmaya devam eder.
 • YÜKSELkılıçYÜKSELkılıç5 ay önce
  CHP li milletvekili bozuntusunun ezanla uğraşmasindan sonra çoğalıyor bu köpek soyları
 • VatandaşVatandaş5 ay önce
  Bilişim suçları bürosu ve savcılık bu haberi ihbari ihbar kabul edip ivedilikle soruşturma açmalı.Hukuk önün de bu hadsize haddi bildirilmeli..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019