• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Skandal paylaşımları sonrası Berna Laçin'i sepetlediler

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yaptığı paylaşımla büyük bir skandala imza atan Berna Laçin hakkındaki soruşturmanın ardından bir şok daha yaşadı. Reklam yüzü olduğu bir deterjan şirketi, Laçin'in görselini sosyal medya hesabından kaldırdı. Şirketin bu hamlesi oyuncu ile yolların ayrıldığı şeklinde yorumlandı.

2020-01-26 16:24:00 - 2020-01-26 16:26:30
Skandal paylaşımları sonrası Berna Laçin'i sepetlediler

Türkiye'nin tek yürek olduğu günde Berna Laçin'in sosyal medyada yaptığı paylaşımlar tepki çekince reklam yüzü olduğu firma Laçin'i sildi.

Elazığ depreminin ardından sosyal medyada provokatörlük peşinde olanların başını çeken Berna Laçin'e tepki yağarken bir tokatta reklam yüzü olduğu firmadan geldi.

Fotoğrafını kaldırdılar

Firma sosyal medya hesabında olan Berna Laçin'in fotoğrafını kaldırmakla başladı. Sözleşmesinin firma tarafından henüz fesh edilip edilmediği bilinmeyen ünlünün bu tutum karşısında nasıl davranacağı merak konusu olurken birçok kesim Berna Laçin'in kovulduğu yönünde görüş bildirdi.

Ne demişti?

Berna Laçin, depremin ilk provokasyonuna "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" ifadeleriyle imza attı. Laçin daha sonra, “Biz her şeyimizi verelim o ayrı, ama neden hala deprem anı ilk akla gelen para toplamak? Onca toplanan deprem vergisine n’oldu?” diye skandal ifadeler kullandı.

Soruşturma başlatıldı

Türk milletinin bu acı gününde tek deri muhaliflik olan Laçin'e attığı tweetlerden dolayı, cumhuriyet savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fikret yıldız

insanlıkta nasibini almamış kişilere kuru ekmek bile cok firmayı takdir ediyorum
 • Yanıtla

hazar ismailoğlu

BİRİLERİ BU KADINA SÖYLESİN. ÜLKEDE DEPREM VERGİSİ TOPLANMIYOR.SADECE DEPREM SİGORTASI VAR ONUNDA NASIL ALINDIĞINI HERKES BİLİYOR.AYRICA DEVLET HÜKÜMET REİS DÜŞMANLIĞI YAPIP KALBİ RAHATSIZLIKLARI İLE ORTALIKTA ARZI ENDAM EDECEĞİNE .ÇOCUKLARINA ANNE KOCASINA EŞ OLSUN.BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMAK GÜNDEMDE KALMAK HİSTERİLİĞİ ÇOK SIRITIYOR.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı