Siyonistlerin geçtiği yerleri çamaşır suyuyla yıkadılar!

Filistin'i yok etme planı olan Yüzyılın Anlaşması'nın ilk zirvesi niteliğindeki toplantı Bahreyn’in Manama kentinde yapıldı. Manama'ya gelen ABD'li ve İsraillilere tepki gösteren Bahreynliler, Siyonistlerin ayak bastığı yerleri çamaşır suyuyla yıkadı.

27 Haziran 2019 Perşembe 00:54
Siyonistlerin geçtiği yerleri çamaşır suyuyla yıkadılar!

 yeniakit.com.tr 

ABD'nin Orta Doğu Özel Temsilcisi Greenblatt ile İsrailli ve ABD’li siyonistler, Filistin konulu ekonomi çalıştayına katılmak üzereBahreyn’in başkenti Manama'ya akın etti.

Filistin'in ABD uşağı Arap rejimlerince sözde Yüzyılın Anlaşması'nın ilk zirvesi niteliğindeki Bahreyn'deki toplantı sebebiyle şehre çok sayıda Yahudi geldi.

Duruma tepki gösteren Bahreynliler, Siyonistlerin ayak bastığı yerleri çamaşır suyuyla yıkadı. Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe 00:54

YORUM YAZ

 • yazıYORUMyazıYORUM22 gün önce
  Hatati denilen O.Ç burada algı yapıp FETÖ ağzıyla pislik kusma ağzını topla yoksa o ağzını yırtarlar! Editör herif Cumhurbaşkanına it yazmış köpek yazmış sende yayınlamışsın. Yuhhh sana!
 • yazıYORUMyazıYORUM22 gün önce
  Yaw hee hee tepki gösterecek adam gider toplantı salonunun önünde protesto eder, laf ola beri gele sizinkisi!
 • ZiyaZiya22 gün önce
  Kim filistin davasına ihanet ederse YÜCE YARADANIM hem bu dünyada hem diğer dünyada belasını versin AMİN
 • FahriFahri22 gün önce
  Bir gün gelecek bu siyonistler arkasına saklanacak ağaç arayacaklar, o günleri çabuk getir Rabbim
 • HuseyinHuseyin22 gün önce
  Gidin baskaninizi basbakaninizi kahpe krallarinizi oldurun salak salak isler yapmayin.butun o artik kralmi pasami onlari oldurun.yoksa bu yahudi pici dinci liderler israilin onunde secde eder.
 • hayatihayati22 gün önce
  Bu israil birine madalya vermişti buralardan kimdi o madalyalı siyonist köpeği bilen varmı ?.Bop denen biyerlere bende oradayım diyen bir köpek vardı o köpek kimdi ?Mavi marmaraya banamı sordunuz giderken diyen bir basİT vardı kimdi o basİT. ?Bu tür köpeklerin geçtiği yerleri yıkamakla olmaz.Gerçek hayvan olan köpeklerden özür dilerim lafın gelişiydi o 4 ayaklı sevimli şeyler :)Hem dindar hem kindar hem yalancı hem çıkarcı olan köpeklere benim sözüm.
 • hayatihayati22 gün önce
  Şimdi bu olay dünyaya veya müslümanlara ne kattı ?Bu habermi şimdi ?bu kadar geri kafalı nasıl olabilir insan hayretler içinde kalıyoruz.siyonistlerin bastığı yerleri temizlediler ... peki sonuç ne israil üzüldümü veya hırsıtiyan dünyasına siyonistlere darbe mi vurdunuz?gidin işinize ya artık ne pis bir siteniz ne midesiz insanlarsınız hz ömer sizleri görse tükürür geçerdi herhalde yazıklar olsun böyle pislik saçan haberlere bu tür haberleri yapanların niyetleri kalpleri ne kadar pislik dolmuş a haber spikeri gider zdf kanalında eli cebinde insana zorla pislik çıkarmaya çalışır siz buradan böyle çok cahilce şeyler yaparsınız... bu kafa yapısıyla nereye varacaksınız işid kafası bu başka birşey değil.. satılmak bu.
 • hayatihayati22 gün önce
  TEBRİKLER 2 KİŞİLİK CENNET TATİLİ KAZANDINIZ. Kafaya bak hizaya gel ne büyük başarıya imza atmışlar tüm dünya imrendi şimdi bravooo.
 • tnntnn22 gün önce
  2 senedir yazıyoruz.ŞU ANDA, BU HABER İÇİN, ensonhaber . comsitesinde pis araplarhain araplarhepsiaynı araplar vs vs yorum YAZDIRILIYOR.
 • Filistin Filistin 22 gün önce
  Bu araplardan ancak hainlik çıkar Osmanlı'nın vermediğini Araplar satacak. Gerisi şov
 • ......22 gün önce
  yetmez yeni asfalt döksünler. kafirlerin soyu cehennemde kurusun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019