• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Saraydan kaçan Kraliçe Elizabeth'in nerede olduğu ortaya çıktı!

İngiltere'de Kraliçe II. Elizabeth'in virüs korkusuna kapılarak Buckingam Sarayı'nı terk ettiği öğrenilmişti. Kaçtığı ortaya çıkınca imaj düzeltme çabasına giren Kraliçe'nin saraya geri döneceği açıklaması yapıldı.

Yeniakit Publisher
2020-03-16 18:05:00 -
Saraydan kaçan Kraliçe Elizabeth'in nerede olduğu ortaya çıktı!
Birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi İngiltere'nin birinci gündem maddesi de koronavirüs. Öte yandan karantina tedbirleri nedeniyle Buckingham Sarayı’nı terk ettiği öğrenilen Kraliçe Elizabeth'in saraya döneceği açıklandı.

İngiltere’de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 35’e yükselirken Kraliçe II. Elizabeth de virüs korkusu nedeniyle Buckingham Sarayı’ndan kaçtığı belirtilmişti.

Kaçtığı ortaya çıkınca imaj düzeltme çabası: Geri dönecek

Daily Mail'de yer alan haberde, 93 yaşındaki Kraliçe'nin her zaman olduğu gibi hafta sonunu Windsor'da geçirip ardından Londra'da toplantılarına ve programına döneceği ileri sürüldü.

Saraydan bir kaynak, Kraliçe'nin koronavirüs korkusu nedeniyle Buckingham Sarayı'nı terk ettiği iddiasını reddetti. Kaynak, "Kraliçe'nin her zamanki gibi yarın Buckingham Sarayı'na gelmesini bekliyorum" dedi.

Bu açıklama, Kraliçe Elizabeth'in imaj düzeltme yönünde bir çaba olarak değerlendirildi.

Ölüm sayısı yükseliyor

Pazar günü itibariyle İngiltere'nin ölüm sayısı 35'e, toplam dava sayısı 1.300'ün üzerine çıktı. Ülkedeki sağlık görevlilerinin gelecek haftalarda yaşlıları zorunlu bir karantinaya almayı düşündükleri bildiriliyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sinan özlü

Kendileri bilmiyor Allah biliyor saklanaçak kaçaçak yerleri yok bu dünyada

Erğ

Cadı kaynana seni, ölümden korkarmış eninde sonunda gidecen, sömürdüğün mazlumların hesabını ödeyeceksin.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23