Sapkın fenomeni kimse istemiyor! Oturduğu siteden kovuldu

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından skandal bir paylaşım yaparak toplumdan büyük tepki alan sapkın fenomen Kerimcan Durmaz'ın İstanbul Beykoz'da oturduğu siteden kovulduğu ortaya çıktı.

19 Eylül 2019 Perşembe 11:16
Sapkın fenomeni kimse istemiyor! Oturduğu siteden kovuldu

5 ay önce seyahat ettiği uçaktaki müstehcen görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşarak bir skandala imza atan sapkın fenomen Kerimcan Durmaz'ın ABD'ye yerleştiği öğrenilmişti. Olayın perde arkası ortaya çıktı.

Oturduğu siteden kovuldu

Yaptığı skandal paylaşımın ardından toplumun hemen hemen her kesiminden tepki gören ve ABD'ye yerleşmek zorunda kalan sapkın fenomenin İstanbul Beykoz'da oturduğu Acarkent sitesinden kovulduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, toplumun ahlakını bozan fenomene İstanbul'dan taşınmadan önce oturduğu sitenin sahibi tarafından "Siteyi terk etsin, kimse onu burada istemiyor." mesajı gönderildi. Evini bırakmak istemeyen sapkın fenomen uyarıları dikkate almayınca, çalışan görevliler tarafından siteden kovuldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Eylül 2019 Perşembe 11:16

YORUM YAZ

 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu28 gün önce
  Siteyi .......... dönüştürmüş belli ki. Uçakta tuvaletinde sapıkça şeyler yapıp kendini kaydetmiş herkese izletmişti. Tam bir ....... İflah olmaz bi homo.
 • önderönder1 ay önce
  güvenlik görevlilerinin bir insanı kovmaya yetkisi var mı ? bu işler bu kadar basit mi ?mütedeyyin birini , ondan hoşlanmayan site sakinleri güvenlik görevlilelri ile kovsa ne dersiniz ?adamın sapkınlığıhukuksuzluğa gerekçe olur mu ?
 • maraşlımaraşlı1 ay önce
  Valla gardaş sizin orda sapkın fenomene bizim burda i..e derler. vede bu tiplerden hiç haz almazlar
 • NihalNihal1 ay önce
  Şey bu insan mı ? cinsiyeti ne karışık birşey bu ne ? neye benziyor ??? bir yaratık !!!
 • Lütfi59Lütfi591 ay önce
  Bence bunun gibilerini hiç bir türlü haber yapmamak lazım.Onlar için en büyük kayıp bu olur zamanla unutulur giderler.
 • ErdiErdi1 ay önce
  Bunun gibileri ülkeden bile kovmak gerekir
 • aliali1 ay önce
  MAHMUT TANAL SİTENİN KAPISINDA OTURMA EYLEMİNE BEKLİYORUZ
 • hasanhasan1 ay önce
  çağdaş kemalistler sitesinde yer bulur kendine merak etmeyin..
 • AtaAta1 ay önce
  Tamam onu kovsunlar da. Ama çocukların ırzına geçenler aramızda... Ya onlar?
 • A.D.A.D.1 ay önce
  Allah razı olsun,böyleleri toplumdan temizlenmeli. Ya tedavi yapılmalı ya da toplumda bu ahlaksızlıklarını yapmamaları için hapsedilmeli...
 • Kul Ahmet Söyler SözüKul Ahmet Söyler Sözü1 ay önce
  Şimdi dostlar işbu sapıklar da insan. Onların da başımızın üstünde yerleri var. Ama işledikleri fiil çok ama çok berbat ve çirkin ve aşağılık ve iğrenç fiil. Günahı işleyen insandır, başımızın üstünde yeri var ama işlediği ve temsil ettiği fiil çok adice. Şimdi alıp vermediğimiz insanla değil bizzat işlenen fiille. İnsan Rahmanidir. Çirkin fiil şeytanidir. Düşmanlığımız insana değil çirkin ve günah olan amele ve onun müsebbibi olan şeytana olmalıdır. Kalın sağlıcakla.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019