• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şahin: Gül’e kırgınım

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Akit TV’de yayınlanan Ankara Kulisi programında, Ankara Medya Grup Temsilcimiz Hacı Yakışıklı ve Akit TV Ankara Haber Müdürü Sami Dadağlıoğlu’nun gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

Yeniakit Publisher
2019-11-08 10:05:00 -
Şahin: Gül’e kırgınım

 Yeni Akit  Ankara 

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Akit TV’de yayınlanan Ankara Kulisi programında, Ankara Medya Grup Temsilcimiz Hacı Yakışıklı ve Akit TV Ankara Haber Müdürü Sami Dadağlıoğlu’nun gündeme ilişkin sorularını cevapladı. “Abdullah Gül’den ‘kardeşim Erdoğan’ dediğini duymadık, bunun hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?” sorusuna cevap veren Şahin, şunları söyledi: “Yakın çalışma arkadaşımızın geri dönmesini çok arzu ettik. Ama maalesef dönmedi. Son Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken eğer İyi Parti Genel Başkanı Meral Hanım destek vermiş olsaydı Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak Erdoğan’ın karşısına çıkacaktı. Bu da bizi çok üzdü. Ben hâlâ kendi içimde Abdullah Bey’e bu bakımdan kırgınım. Seni, ‘Kardeşim Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı adayımız’ diye takdim eden birinin karşısına ‘CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olarak çıkmayı nasıl vicdanına sığdırıyorsun’ diye hep içimden böyle bir soruyu geçmişti. Hâlâ aynı düşüncedeyim. Vefa sadece İstanbul’da bir semt adı değildir, olmamalıdır.”


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatandaş

Sayın Şahin sizler Rahmetli Erbakan Hocamı çok kırdınız.Kırdığınız yerden kırılmadıkça ölmiyeceksiniz. İlahi adalet.
 • Yanıtla

Ayşe Gümüş Acar

Abdullah Başkan dedik bağrımıza bastık ne yazıkki erdoğan da dahil hepimizi ayakta uyutmuşlar .TEK UYUMAYAN HAZRET-İ ALLAH 100 yıllık plan çöktü, Kâfirler kern görseler de Allah NURUNU tamamlayacaktir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23