Seçim 2019 Sayfası

Şahan Gökbakar'dan bir rezil film daha!

Şahan Gökbakar, 'Recep' adını alet ettiği, küfürlerin havada uçuştuğu insanları güldürme adı altında ahlaki yozlaşmaya yol açan Recep İvedik film serisinin 6.'sının çekileceğini duyurdu.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:05
Şahan Gökbakar'dan bir rezil film daha!

Televizyon programından sinemaya uyarladığı Recep İvedik tiplemesiyle toplumun ahlaki yapısında derin yaralar açan Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik' serisine devam edeceğini açıkladı. Küfürle komedi yaptığını zanneden Şahan Gökbakar, Instagram hesabından Recep İvedik 6'nın yolda olduğunu duyurdu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:05

YORUM YAZ

 • AlperAlper11 ay önce
  Ülkedeki çürümüşlükdenen başta idareciler,hepimiz sorumluyuz....
 • SAİDSAİD11 ay önce
  HE BİZ ANCAK KARANLIĞA KÜFREDELİM,Bİ EHL-İ İMANDA DUR MİLLETİN GENEL AHLAK YAPISINI BOZMAYAN Bİ FİLMDE BEN ÇEKEYİM DEMİYOR,DESEDE SEN BİZİM CEMATTEN DEİLSİN DİYİP,HİÇ BİR EHL-İ İMANDAN DESTEK GÖRMÜYOR,TEK YOL İTTİHAD-I İSLAM GERİSİ BOŞŞŞ....
 • halil45halil4511 ay önce
  hic gülecegim yoktu
 • hacıhacı11 ay önce
  Şarlatanların el üstünde tutulduğu bir ülkede başka ne beklenirdi? Bize "sanat""sanatçı" diye yutturulan her rezili ve rezilliği başüstü, başköşe yaptığımız bizim seviyemizi gösterir.
 • AlicanAlican11 ay önce
  Kendi de rezil ve komik degil. Filmleri de rezil. Bu saklabanin filmler ini seyredenler de rezil. Bunun filmlerinin arasına reklam veren Dürzi firmaların mallarını da almamak lazım
 • Lütfi Lütfi 11 ay önce
  Biri bu şarlatanı durdursun. Bir nesil bununla bozuldu.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Nisan 2019