THY - Ramazan

Şahan Gökbakar'dan bir rezil film daha!

Şahan Gökbakar, 'Recep' adını alet ettiği, küfürlerin havada uçuştuğu insanları güldürme adı altında ahlaki yozlaşmaya yol açan Recep İvedik film serisinin 6.'sının çekileceğini duyurdu.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:05
Şahan Gökbakar'dan bir rezil film daha!

Televizyon programından sinemaya uyarladığı Recep İvedik tiplemesiyle toplumun ahlaki yapısında derin yaralar açan Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik' serisine devam edeceğini açıkladı. Küfürle komedi yaptığını zanneden Şahan Gökbakar, Instagram hesabından Recep İvedik 6'nın yolda olduğunu duyurdu.

Haber Tarihi: 05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:05

YORUM YAZ

 • SAİDSAİD17 gün önce
  HE BİZ ANCAK KARANLIĞA KÜFREDELİM,Bİ EHL-İ İMANDA DUR MİLLETİN GENEL AHLAK YAPISINI BOZMAYAN Bİ FİLMDE BEN ÇEKEYİM DEMİYOR,DESEDE SEN BİZİM CEMATTEN DEİLSİN DİYİP,HİÇ BİR EHL-İ İMANDAN DESTEK GÖRMÜYOR,TEK YOL İTTİHAD-I İSLAM GERİSİ BOŞŞŞ....
 • halil45halil4517 gün önce
  hic gülecegim yoktu
 • Lütfi Lütfi 17 gün önce
  Biri bu şarlatanı durdursun. Bir nesil bununla bozuldu.
 • AlperAlper17 gün önce
  Ülkedeki çürümüşlükdenen başta idareciler,hepimiz sorumluyuz....
 • AlicanAlican17 gün önce
  Kendi de rezil ve komik degil. Filmleri de rezil. Bu saklabanin filmler ini seyredenler de rezil. Bunun filmlerinin arasına reklam veren Dürzi firmaların mallarını da almamak lazım
 • hacıhacı17 gün önce
  Şarlatanların el üstünde tutulduğu bir ülkede başka ne beklenirdi? Bize "sanat""sanatçı" diye yutturulan her rezili ve rezilliği başüstü, başköşe yaptığımız bizim seviyemizi gösterir.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü