S-400’lerin yıldıran gücü! 9 ülke Türkiye’ye karşı Akdeniz’de birleşti

Katil İsrail öncülüğünde Yunanistan, Fransa, ABD, Almanya, İtalya, Kanada, Şili ve Güney Kıbrıs bir araya gelerek Doğu Akdeniz'de tatbikata başladı.

13 Ağustos 2019 Salı 11:18

ABD’ye rest çekerek Rusya’dan S-400 savunma sistemini alan Türkiye, dünyadan gelen tüm tepkilere rağmen Doğu Akdeniz'deki haklarını korumakta kararlı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla bölgede yoğun bir şekilde sondaj çalışmaları sürdürülüyor. Bölgede çalışma yapan ekiplerimize SAT komandoları da eşlik ediyor.

Zaman zaman F-16'lar ve SİHA'larla güven verilen sondaj gemilerimiz, bölge çıkarı olan ülkeleri adeta çıldırtmış durumda.

9 ülkeden ortak tatbikat

Öyle ki; İsrail öncülüğünde Yunanistan, Fransa, ABD, Almanya, İtalya, Kanada, Şili ve Güney Kıbrıs bir araya gelerek Doğu Akdeniz'de tatbikata başladı.

Tsunami bahanesi

Olası bir Tsunami'ye karşı tatbikat yapıldığı söylense de İsrail basını bunun çevre ülkelere bir gözdağı olduğunu yazdı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2019 Salı 11:18

YORUM YAZ

 • şenay doğanşenay doğan6 gün önce
  teoman alilinin yazısısını okudum meğer dava avrupaya rus gazı mı gidecek abd gazı mı davasıymış FİLLER TEPİNECEK OTLAR EZİLECEKMİŞ DAVA ÇOK BÜYÜK BİR DAVA İMİŞ GERÇEKTEN İSA AS BU TİYATRODA BİRAZ KOMİK KAÇMIŞ NAPARSIN CEHALET İŞTE allaha emanet olun
 • AlemdarAlemdar6 gün önce
  O gün geldiğinde dedelerinin neler yasadıklarını bire bir yasayacaklar.Allah'ın izniyle zafer yine Türk Milletinin olacak..
 • hasenathasenat7 gün önce
  siz birleşen 9 gavur ülkeden değil içimizdeki BOP eşbaşkanı ve işbirlikçilerden korkun, vallahi işbirlikçiler ve onları destekleyenler olmazsa ne abd, ne ab ve nede israil bu topraklarda barınır. ama gel gör ki bu işbirlikçiler ve onların destekleyecileri sayesinde islam alemi işgal altında. kurtulmak istiyorsanız önce bu işbirlikçilerden kurtulun. abd, ab ve israil kolay.
 • selim ustaselim usta7 gün önce
  cogu gitti azi kaldi, göreceksiniz kafirler gruhu
 • Serhat Serhat 7 gün önce
  Sizin yapacağınız gider bizim hoşumuza gider
 • iskender* 1iskender* 17 gün önce
  meşhur 9 düşman cephesi bu günlerde galiba görev taksimatı yapıyor,yeni bir şey deyil peygamberlerin katillerinin özelliği.Netiycede bir satanist kavim lanetlendi,kurtuluş çarekeri yok.Ebedi hayatkerını cehennemde sürdürecekler.
 • 149214927 gün önce
  bu tatpikatları mahallemizde bizim çocuklarda yapıyor.Malum kaçiler sırtlarını çobanın deyneğine sürterek kaşırmış.Merhum misiroğlu abimiz soylerdi !kırk çakaldan bir aslan olmaz !Salan kükreyerek koşarak geliyor,kaçın halka duyurun şehirde boru çalın.
 • s-400 değils-400 değil7 gün önce
  Kafirler tek millettir. İncil de onlar için yecüc mecüc olarak Türkleri sanıyorlardı. Mevzular çok derin, bu düşmanlık bitmez.
 • enesenes7 gün önce
  BizYüce Yaradana güvenip gayret gösterirsek doğu Akdeniz onlara mezar olur
 • mehmet kelmehmet kel7 gün önce
  yoklukta 7 düvelle de savaştık şimdi 9 düvelledesavaşırız ne olacak
 • Takipçi Takipçi7 gün önce
  sırtlanlar geliyor , uyanık aslan ayakta bekliyor , gelin, hepiniz gelin , ayak üstü gelirsiniz tabut üstü dönersiniz , görülen o ki Çanakjaleyi unutunuz.........(كم من فءة قليلة غلبت فءة كثيرة باذن الله )
 • S400LERİN YILDIRAN GÜCÜ!!!!!!!!!!!!!!!!S400LERİN YILDIRAN GÜCÜ!!!!!!!!!!!!!!!!7 gün önce
  hadi allahın yakınlığını hor gördünüz allaha güvenmediniz S 400lere güvendiniz halkın imanı ile niye oynuyorsunuz S 400LERİN YILDIRAN GÜCÜ!!!!!! ALLAH KATINDA S 400LER İÇİN ZAFER VAADİ YOKTUR AMA İSA ASA CANDAN TESLİM OLAN İÇİN KIYAMET SABAHINA KADAR ONA İMAN ETMEYENLERE KARŞI ZAFER VAADİ VARDIR SİZ BU İMANA ULAŞAMADINIZ BARİ SİZİN DÜNYANIZDA KALSA SİZİN NAİL OLAMADIĞINIZA BELKİ ELİNİZİN ALTINDAKİLER ULAŞACAK allaha emanet olun
 • İdo1 İdo1 7 gün önce
  Daha öncede ataları birleşmişti. Tek tek gelemezler çünki biliyorlaratalarının başına gelini.
 • Abd İsrail kanada Almanya rum mum her ne zıkkım saAbd İsrail kanada Almanya rum mum her ne zıkkım sa7 gün önce
  Aklıma ilk Akif in Çanakkale şiiri geldi....!.! Kimi Hindû, kimi yamyam, kimi bilmem ne belâ...Hani, tâ'ûna da züldür bu rezîl istîlâ! Ah o yirminci asır yok mu, o mahlûk-i asîl,Ne kadar gözdesi mevcûd ise, hakkıyle sefîl,Kustu Mehmedciğin aylarca durup karşısına; Döktü karnındaki esrârı hayâsızcasına.... Âsım'ın nesli...diyordum ya...nesilmiş gerçek:İşte çiğnetmedi nâmûsunu, çiğnetmeyecek.
 • TcVatanseverTcTcVatanseverTc7 gün önce
  Melheme-i kübranın ayak sesleri bu Allahû âlem. CİHAT YAKLAŞTI! MEHDİ YAKLAŞTI! DECCAL YAKLAŞTI! KIYAMET YAKLAŞTI.KİMLERHAZIR! CEVAP VİCDANINIZDA VE GEÇMİŞ AMELLERİNİZDE.
 • MurayMuray7 gün önce
  1 türk dünyaya bedeldir. Biz o gavurları ellerimizle yeneriz. S 400 gerekli değil. 9 değil 190 tanesi gelsin. Yürüyün koç yiğitlerim kefenleri .çıkarın artık
 • Abdullah MuratAbdullah Murat7 gün önce
  Allahın hükümlerini getirip Allahın yoluna girdik mi gerisi kolay ölsende kalsan Lakin cihadın şekli vardır Allahın hükümlerini hakim kılmak ve yalnız şeytanın dostlarına karşı onları müttefik almadan Allahın emri olduğu için savaşmak. Müşrik pislikleri arzdan silmek ve asla kafirlere boyun eğmemek. Laik rejim yüzçevirişten vazgeçmek elzemdir Allahın hükümlerini istemeyen müslüman değildir Bu şekilde yalnız geberip gider ve cehennemlik olur Çünkü müslümanlığın islamın hem şartları vardır hemde kelime olarak bile Allahın hükümlerine boyun eğmiş demektir Allahın ipine sımsıkı sarılmak yardımı yalnız ondan dilemekten başka kurtuluş yoktur Sonu ölmek olsa önemli olan doğru bir ölüm imanlı olmalıdır

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ağustos 2019