Rize'ye giden Başkan Erdoğan talimatı verdi: Hepsi temizlenecek

Baba ocağı Güneysu'ya giden Başkan Erdoğan, Ayder Projesi'ne ilişkin yaptığı açıklamada, "O salıncaklar filan böyle acayip şeyler, bunları temizleyip hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz." dedi.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 07:48
Rize'ye giden Başkan Erdoğan talimatı verdi: Hepsi temizlenecek

Memleketi Rize Güneysu'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Camisi önünde kendisini bekleyen vatandaşları selamladı. Makam aracından inerek otobüse geçen Erdoğan, burada kısa bir konuşma yaptı.

"Acayip şeyler temizlenecek"

Ayder Projesine de değinen Erdoğan, "O salıncaklar filan böyle acayip şeyler, bunları temizleyip hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz." diye konuştu.

"Rize, evladına sahip çıktı"

Geç saate kadar kendisini bekleyen hemşehrilerine teşekkür eden Erdoğan, "Rize, malum son seçimlerde bir numara oldu ve bir numara olmak suretiyle de hakikaten kendi içinden çıkarmış olduğu bu evladına sahip çıktı. Temennimiz bundan sonra 2023'e kadar en güzel şekilde hazırlanmak ve 2023'te Türkiye genelinde inşallah bir numara olmayı gerçekleştirmek.

Şimdi birileri rahat durmuyor, kendilerine göre bir şeyler yapma gayreti içinde olanlar var ama bugüne kadar hiçbirisi muradına eremedi. Çünkü niyeti bozuk olanlar, bunların akıbeti de hayır olmayacaktır. Siz hemşehrilerimle kardeşlerimle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz, inşallah yürüyeceğiz." diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Ağustos 2019 Cumartesi 07:48

YORUM YAZ

 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu27 gün önce
  Reis, önce parti içindeki hırsız, arsız ve asalakları temizle. Salıncaklar sonraya kalsın.
 • RıdvanRıdvan27 gün önce
  Allah cc Yar ve Yardımcın olsun Reis
 • MuhammetMuhammet27 gün önce
  Sen önce ülkedeki torpili,rüşveti,işsizliği,geçim sıkıntısını,şiddeti temizle.Allah ıslah etsin seni.
 • meleknur meleknur 27 gün önce
  YOLLARIN AÇIK ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ! HAFIZAN GÜÇLÜ OLSUN

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019