• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Payitaht Abdülhamid dizisinde gündemi sarsan olay

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde skandal bir olay yaşanacak. Cuma günü 114. bölümü yayınlanacak olan dizide, Abdülhamid’e suikast düzenlenecek.

Yeniakit Publisher
2020-03-25 17:39:00 - 2020-03-25 17:43:12
Payitaht Abdülhamid dizisinde gündemi sarsan olay

Payitaht Abdülhamid 114. Bölümüyle 27 Mart Cuma Akşamı TRT 1’de izleyicileriyle buluşacak. 4.sezonuyla izleyicilerin karşısına geçmeye devam eden dizinin yeni bölümünde Abdülhamid’e suikast düzenlenecek.

Dizide bir skandal yaşanacak. Hechler’in padişahı vurduğu söylentisi yayılacak ve ortalık fena karışacak.

Çekimler durduruldu

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle geçtiğimiz haftadan bu yana dizi setinde çekimler durduruldu. Ancak elde 3-4 bölüm stok olduğu ve izleyicilere yansıtılmadan bu dönemin atlatılmaya çalışıldığı biliniyor.

“Payitaht Abdülhamid” yüz on dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Demiryolu işinde istediğini alamayan Hechler, Abdülhamid’e bir saldırı planlar ve Robert’ı kullanır. Robert, Hechler’in gönderdiği silahı saray bahçesinde Abdülhamid’e doğrultur. Patlayan silah sesi Payitaht sokaklarını sarar. Gazeteler hünkarın suikaste kurban gittiğini yazar.Hechler’in planı ise daha yeni başlamaktadır.

Sırada Abdülhamid’in öldüğünü düşünen ve içine düştüğü cendereden bir çıkış yolu arayan Mahmut vardır. Hechler, limandaki kargaşadan istifade ederek bir araba dolusu dinamiti Payitahta sokmayı başarmıştır. Halil Halid ve adamları dinamitlerin peşine düşer.

Bidar Abdülhamid’le araları düzeldiği için mutluyken, Naime’nin duyguları Kemalettin’den dolayı allak bullaktır. Blavatsky, Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek üzeredir.

"Abdülhamid, Hechler’in kurduğu acımasız tuzaktan kurtulabilecek mi?"

Zekiye ise Londra’da sandığı kocasının Payitaht’ta görülmüş olmasından dolayı şüpheye düşer. Hafiyenin kendisine getirdiği bilgiyle bir eve gider ve orda öğrendiği gerçekle dünyası başına yıkılır. Acı gerçekle yüzleşen Zekiye’nin başına gelecek büyük felaket ne olacak?

Blavatsky’nin biyolojik silahı büyük bir salgın mı başlatacak? Halil Halid, dinamitleri yürekleri yakmadan bulabilecek mi? Abdülhamid, Hechler’in kurduğu acımasız tuzaktan kurtulabilecek mi?Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 114. bölümünde…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hamit

Bu filimde hükümetimizin korumayla mücadelesi de filimde yer alacaklı bu sen ne çekimi nezaman badliyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23