• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özel'in yeni imajı dikkat çekti: CHP'den sorumlu DEM'li Müdür stili

Yeniakit Publisher
2024-04-16 10:19:00 -
Özel'in yeni imajı dikkat çekti: CHP'den sorumlu DEM'li Müdür stili

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in yeni imajı dikkatlerden kaçmadı.

CHP Genel Müdürü Özgür Özel'in yeni imajı dikkatlerden kaçmadı.

CHP Genel müdürü Özgür Özel, 31 Mart'taki yerel seçimlerden sonra iki ameliyat geçirdi. Ses tellerinden ve gözlerinden ameliyat olan Özel, son olarak saçlarını boyattı.

31 Mart'taki Yerel seçimler sürecinde, belediye başkan adaylarının yanında aktif bir şekilde sahalarda olan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, seçimlerin ardından operasyonlar geçirmişti.

CHP lideri Özgür Özel, 5 Nisan'da ses tellerinden operasyon geçirmişti. 7 ve 8 Nisan tarihinde ise, gözlerinden mercek ameliyatı olduğu açıklanmıştı.

Yıllardır taktığı gözlüklerinden kurtulan Özgür Özel, bu kez de saçlarını boyatmasıyla gündeme geldi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gültekin

İNSANLARI İNSAN YAPAN STİLLERİ VEYA DIŞ GÖRÜNÜŞLERİ DEĞİLDİR, KALBİ TEMİZ, AKLI TEMİZ, FİKRİ TEMİZ, DÜŞÜNCEAİ TEMİZ, AHLAKI TEMİZ, İNSANLARA BAKIŞI TEMİZ, V.S. BİR İNSANI İNSAN YAPAN BU GÜZELLİKLERDİR, YOKSA " EŞŞEĞE ALTIN SEMER DE VURSANIZ, EŞŞEK YİNE EŞŞEKTİR".

DOĞRULU YORUM

Şimdi bu adama doğrucu, dürüst diye güveneceğiz. Demokrat, darbe karşıtı (kendine koltuk sağlayan 28 Şubat hariç) doğrucu Ecevit de böyleydi. Siz dürüst olsanız, saçınızı başınızı boyayıp, genç görünmeye çalışarak vatandaşı kandırmayı akıl edemezdiniz. Sahtecilik, daha başınızdan başlıyor. Size nasıl güvenelim?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23