• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Okul koridorunda rezalet! Bakın gençlerimiz nasıl zehirleniyor

Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi'nin koridorlarına asılan resimle Müslümanların kadın erkek eşitliğine engel olduğu mesajı verildi. Söz konusu resim, toplumsal cinsiyet eşitliği zırvasını savunan çevrelerin gençlerimizi nasıl etkilediğini gözler önüne serdi.

Yeniakit Publisher
2020-01-03 17:12:00 - 2020-01-03 17:33:39
Okul koridorunda rezalet! Bakın gençlerimiz nasıl zehirleniyor

Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği çalışmaları ile esas amacı eşcinsel sapkınlığı meşru hale getirmek ve aile yapımızı ifsad etmek olan çevreler Türk gençliğini zehirlemeye devam ediyor.

Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi koridorlarında rezalet!

Sosyal medyada yayımlanan ve Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi'nde çekildiği belirtilen fotoğraf karesindeki resim, edinilen bilgilere göre lisede öğrenim gören bir genç tarafından çizildi. Resimde Rumi Takvim üzerinden İslam kuralları hedef alınırken Müslümanların kadın erkek eşitliğine önem vermediği mesajı öne sürüldü. Miladi Takvim başlığı altında yapılan çizimde ise kadın ve erkeğin eşit olduğu resmedildi.

Okul Müdürü Cemal Korkut: Resimleri uygun bulmadığımız için kaldırdık

Yeniakit.com.tr'ye konuşan okul müdürü Cemal Korkut, resimlerin okul öğrencileri tarafından 'Yasal Gelişmeler' temalı bir çalışma kapsamında çizildiğini belirterek, "Bir öğrencimiz tarafından çizilen bu resmi ben de uygun bulmuyorum. Okul koridorumuzda bulunan resmi şu an itibari ile kaldırdık. İdari arkadaşlarımızla toplantı halindeyiz ve bundan sonra alınacak önlemleri masaya yatırıyoruz. Gençlerimiz bizim için çok önemli. Onları korumak zorundayız." diye konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Leventbay

Evet gencin kendi görüşü saygı duymalı bana kalırsada dogrudur tani miladi eşittir kadın erkek . Aksini sögleyin hadi bakam
 • Yanıtla

Leventbay

Hadi Eşit degil diyelim bu sefer kim üstündür sorusu geliyor . Bana sorarsanız kadın her zaman üstündür erkekten güçlüdürde . Hem sosyal hayatta hem biyolojik olarakta
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23